Şimdi Ara

Panda Global Protection 2016 6 Aylık ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Paylaşayım dedim webroot kullanıyordum süresi bitti bunu gördüm panda şirketinin en iyi anti virusu 6 ay ücretsiz trial veriyor ama trialin,tam sürümden farkı yok.Linkte ortada bulunan 'Download it Now!' a basarsanız önünüze gelecek siteye mailinizi girin bir sonraki sayfada ortada linkler çıkacak birini indirin direk size özel lisanslı olarak inecek.
    http://sharewareonsale.com/s/panda-gold-protection-sale

• bilgisayara girersem bakarm kalsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Arkham Knight

Paylaşayım dedim webroot kullanıyordum süresi bitti bunu gördüm panda şirketinin en iyi anti virusu 6 ay ücretsiz trial veriyor ama trialin,tam sürümden farkı yok.Linkte ortada bulunan 'Download it Now!' a basarsanız önünüze gelecek siteye mailinizi girin bir sonraki sayfada ortada linkler çıkacak birini indirin direk size özel lisanslı olarak inecek.
    http://sharewareonsale.com/s/panda-gold-protection-sale

ben indirdim fakat kurmadım kaspersky ve nortona oranla herangi bir kasma oluyormu indirip kurmuşsanız bize açıklama yaparsanız program hakkında görüşlerinizle ilgili bende kuracağım

• sürenin dolmasına son 1,5 saat..haber veren arkadaşa tşk
  • Çok teşekkürler Panda 2015 kullanıyordum süresinin dolmasına 1 ay kalmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Norton dan ağır Kasper den dan hafif geldi bana...

Norton da 18 sn, bunda 20 sn Kis de 25 sn açılış sürem var kıyas istersen...
    Ben webroot dan geçtim şu ana kullandığım en hafif antivirüs du ama anladım ki hafif çalıştığından bazı şeyleri gözden kaçırıyor yine bu panda da çoğundan az kullanıyor kasma yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kacirdik.
  • Bitmiş şansımıza
  • quote:

Ben webroot dan geçtim şu ana kullandığım en hafif antivirüs du ama anladım ki hafif çalıştığından bazı şeyleri gözden kaçırıyor yine bu panda da çoğundan az kullanıyor kasma yaşamadım.

önecelikle cevap için teşekkür ederim pandanın bu sürümü nortonun 360 olanına benzemiş
    buraya yazdıktan sonra denmemek için elimde olan kaspersky kaldırıp pandayı kurdum tarama hızı bana biraz yavaş gibi geldi kaspersky sanki daha seriydi ileride tekrar kurarım belki pandayı elimde halen 3 aylık olan 3 adet kaspersky lisansı o yüzden tekrar kaspersky kurdum
    Kaspersky iki sene önce bana göre iskenceydi şimdi nasıldır bilemem :D

• quote:

Kaspersky iki sene önce bana göre iskenceydi şimdi nasıldır bilemem :D

Kaspersky 2013 sürümü kötüydü haklısın şuanki kasmıyor 3 sene norton kullanan kişi olarak arada fark göremedim tabiki norton daha hafif ama aralarında pek fark yok
    Size göre en iyisi Norton mu şuan o zaman belki ona da key buluruz böyle :D

• benim için şuan en iyisi cebime yarayanı :D
    nortonun daha işe yarar bir kampanyasını görmedim keşke olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 13 Eylül 2015; 0:48:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.