Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
177
Favori
1.750.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huoyuanjia

Ayrıca Bahsettiğiniz philips player benimde kafama yatıyor uygun fiyatlı, güzel bi ürün. Kendi başlığında sordum bi kaç kez cevap alamadım, mp3 dinleme olayı nasıl playlist,ekolayzır, albüm kapağı gösterme,ses kalitesi gibi? Pratik bi şekilde kullanılıyor mu?

Bu aletler MP3 çalar ama pratik değil. Hele müzik seçerseniz kafasına göre sıralar albüm/klasör ayırmadan ne varsa. Klasör düzeninde tarama ise kullanışlı.

WD arayüzü MP3 denemedim ama Film için çok daha başarılı. Philips'in ona üstünlüğü tür seçmeden her klasörü tarayabilmeniz. WD de ise tür seçmek klasör düzenini terketmek anlamına gelmiyor. Tek tek filmleri göstermek yerine içinde film olan bir klasörün üst klasörünü gösteriyor. Philips de burada çuvallıyor tıpkı 2011 panasonic'lerin media playerı gibi ne varsa sıralıyor.

• SLM HERKESE
  • SLM HERKESE

LUTFEN INDIRIMDENLERDEN HABERI OLANLAR YAZSINLAR .BIZ DE GIDIP ALALIM. BIRBIRIMIZE YARDIMCI OLALIM.MESELA TURNUCU INDRIM GIBI

VEYA VATAN % 25 INDIRIM GIBI V.B.

TESKKURLER
  • Aşağıdaki linkte sürekli güncellenen bir çok kampanya var. İşinize yarayabilir.

www.bestkarne.com
  • TX-P50VT30E model plazmayı kullanan arkadaşların yorumları nedir. Panasonic plazma almaya kararlıyım. Almışken iyi birşey almak istiyorum.
    Bu model 2011 model neo plasmamıdır?
  • Bende bir kaç gün önce PANASONIC 3D FULL HD 106cm NEOPLAZMA TV DLNA, TX-P42ST33E Vatan Bilgisayardan 1999 TL karşılığı aldım ve alacaklar için ilk izlenimlerimi yazmak istiyorum.

Beğendiğim yanları:

1- Entegre HD Uydu Alıcısı (SD ve HD Kalite yeterli düzeyde )
    2- Flash diskteki tüm mkvleri (3D HALF SBS ) oynattı.Media Playeri yeterli düzeyde (Popcorn A200 Kullanıcısı olarak yorumluyorum)
    3- 3D Performansı LG Led 42LW4500 ile karşılaştırdım LG fpr gözlüklü denememe istinaden söylüyorum LG den çok çok daha iyi belkide LG nin yeni nesil gözlüklerinin yetersizliğimidir bilmiyorum (1080p half sbs filmler ile denendi)
    4- 2D den 3D ye çevirmesi HD Kanallarda ve Çizgi filmlerde gerçekten Orjinal 3D Filmdeki kadar olmasa derinlik hissi veriyor.
    5- Nerdeyse LED TVler kadar ince olması.
    6- Şu anda mevcut kullandığım Samsung 37 c650 lcd deki gbi alttan geçen yazılardaki titreme olmaması
    7-Ekranda eski nesil Plazmalardaki gibi parlama yansıma olmaması

Beğenmedim Yanları

1-SD ve HD de Görüntüler LCD ve LED deki kadar canlı değil ekran koyu kalıyor (Kontrast yetersiz kalıyor bu galiba tüm plazmaların ortak özelliği)
    2-Wifi adapteri ile bağlantı yaptım ama servisler açılmak bilmiyor.

• arkadaşlar merhaba bana 117 ekran panasonic hangi modellerini tavsiye edersiniz çok belgesel izleyen biriyim ve harici ses sistemlerine uyumlu olmalı max 5000tl limit saygılar
  • bide bu tv ye uygun soundbar sistem öneriniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihatac

arkadaşlar merhaba bana 117 ekran panasonic hangi modellerini tavsiye edersiniz çok belgesel izleyen biriyim ve harici ses sistemlerine uyumlu olmalı max 5000tl limit saygılar

Panasonic plazma konusunda oldukça iyi.
    Bende 42PX80 modeli var, 3 yıl oldu alalı, sadece gündüz yansıma problemi var, onun dışında renkler çok güzel, ses kaliteli. Denon amfi (7+1) ve yamaha hoparlör ile evi sinemaya çevirdim desem yeridir.
    Odanız büyükse iyi bir ses sistemi ile kullanmanızı öneririm (bütçe müsaitse). Hazır 5+1 ses sistemleri çok doyurucu ses vermiyor, tecrübeyle sabittir.
    TV + 3000-3500 TL civarı harcayıp 5+1 ya da 7+1 ses sistemi kurarsınız, 5000 TL bütçe o zaman sanırım yeter. TV fiyatını araştırmak lazım.

• Burn-in/Retention oluşumlarında;screen-fixer görüntüsü belli bir süre çalıştırarak,ilgili bölgeden kalıcı izlerin kaybolmasına
    yardımcı "olabilir"!!!(olur demek değildir!!)

http://www.filesonic.com/file/1696269454

resim 5 saniye sürelidir,PC den panele bağlantı yaparak kullanın!

++
  • arkadaşlar tavsiyeler için teşekkürler ama güncel model öneriniz varsa sevinirim sadece lcd 2500-5000tl ayırabilirim bu konuyo gerçekten ciddiye aldım çünkü çanakkalede yaşadığım için alternatif yok buradaki dükkanlar kafamı çok karıştırdı başka marka tavsiyeniz varsa onlarıda söyleyiniz ilginize teşekkürler iyi forumlar
  • Arkadaşlar ilk önce 42lw4500 aldım, sd yayın görüntüsü berbat ötesiydi; iade ettim
    Ardından samsung 40D 7000 aldım, sd yayın ile hd yayını iyiydi ama ışık sızması, gölgelenme cart curt diye ondan da soğudum

Şimdi bana panasonicin veya herhangi bir tvnin sd ve hd yayınlarda, maç izlerken böyle cam gibi yayın alabileceğim bir tv söyleyebilir misiniz? 3D olmasa da olur... Fiyat aralığı max 3000 TL'ye kadar
  • SLM MILLET

AZ ONCE BAKTIM . TEKNOSA 42GW30 U 1899 A INDIRMIS . GECEN DE BOYLE OLMUSTU. ACABA HAFTASONU TURUNCU INDIRIMMI VAR ? NEDERSINIZ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Arkadaşlar ilk önce 42lw4500 aldım, sd yayın görüntüsü berbat ötesiydi; iade ettim
    Ardından samsung 40D 7000 aldım, sd yayın ile hd yayını iyiydi ama ışık sızması, gölgelenme cart curt diye ondan da soğudum

Şimdi bana panasonicin veya herhangi bir tvnin sd ve hd yayınlarda, maç izlerken böyle cam gibi yayın alabileceğim bir tv söyleyebilir misiniz? 3D olmasa da olur... Fiyat aralığı max 3000 TL'ye kadar

Bütçeniz 3000 tl ise ben olsam 50 inç gw30 alırdım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Arkadaşlar ilk önce 42lw4500 aldım, sd yayın görüntüsü berbat ötesiydi; iade ettim

Bütçeniz 3000 tl ise ben olsam 50 inç gw30 alırdım :)

50inç odama çok büyük gelir. Maksimum 46 olur benim için. GW30 ideal mi acaba? En iyi sd-hd görüntüyü bu tvde mi alırım. 42 de olabilir benim için

• gw30 46 olanı bimekste 2600 civarı sanırım..En iyi görüntümü bilemem ama görüntü güzel GW serisinin forumda konularını okursanız fikir edinme açısından yardımı olur..

Veya 3000 bütçe ile VT serisi 42 inç de alabilirsiniz bunlar en üst seri plazmalar V serisi
  • quote:

gw30 46 olanı bimekste 2600 civarı sanırım..En iyi görüntümü bilemem ama görüntü güzel GW serisinin forumda konularını okursanız fikir edinme açısından yardımı olur..

Veya 3000 bütçe ile VT serisi 42 inç de alabilirsiniz bunlar en üst seri plazmalar V serisi

Vtnin görüntüsü mü daha iyi, yoksa gt nin mi? Herhalde bu tvlerde Lg ve samsung ledlerden daha iyi görüntü alırım, degil mi?
  • Burayı incelemenizi tavsiye ederim..VT serisi 3D li pana pdp en üst seri bir altı GT böyle gidiyor buradan sol taraftaki menu de tüm serileri var hepsinin teknik özellikleri mevcut..Aslında bana göre VT ile GW arasında görüntü olarak fark olmayabilir her iki seride infinitive black yani sonsuz siyah özellikli..Forumda Albani üstadın bu serilerle ilgili yorumları var

http://panasonic.net/avc/viera/eu2011/product/vt_plasma_spec.html
  • quote:

Burayı incelemenizi tavsiye ederim..VT serisi 3D li pana pdp en üst seri bir altı GT böyle gidiyor buradan sol taraftaki menu de tüm serileri var hepsinin teknik özellikleri mevcut..Aslında bana göre VT ile GW arasında görüntü olarak fark olmayabilir her iki seride infinitive black yani sonsuz siyah özellikli..Forumda Albani üstadın bu serilerle ilgili yorumları var

Aslında soruyu şöyle açmak lazım.
    3D olayını tamamen bir kenara bırakalım, ve sadece 2D HD görüntü performansını konuşalım.
    GW30 / GT30 / VT30 arasında bildiğim kadarıyla sadece infinite black/pro farkı var, herşey aynı gibi.

3D olayını yine kullanmayacak biri, GT30 veya VT30 farkı vermeli midir sizce ?

• quote:

Burayı incelemenizi tavsiye ederim..VT serisi 3D li pana pdp en üst seri bir altı GT böyle gidiyor buradan sol taraftaki menu de tüm serileri var hepsinin teknik özellikleri mevcut..Aslında bana göre VT ile GW arasında görüntü olarak fark olmayabilir her iki seride infinitive black yani sonsuz siyah özellikli..Forumda Albani üstadın bu serilerle ilgili yorumları var

ALLAH ALLAH BENDE MAILLIMI VERMISTIM BANA MAIL GEL MEMIS? UMARIM DEDIGI GIBIOLUR. FROGCUM BIRDE SANA GELEN MAILLI FORUMA ATARMISIN . BIR BAKALIM

NE VAR NE YOK

TESSEKKURLER

• 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.