Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
178
Favori
1.750.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ririii :Ayrıca sen 37E30E'yi ne kadara aldın ?

BU model Tv yi bu gun teknosanın birinde görme şansım oldu fiyatı 1880 gibi birşeydi..Ama nedense bu teknosa mağazasında tüm TV ler hala tırtıklı patates modunda :) bu pana led e30e az tırtıklıydı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualFrog -- 5 Ağustos 2011; 19:12:15 >
  • Tırtıklı patates modu mu :S o nasıl oluyor
  • Merhaba,

Panasonic plazma 42px80 kullanıcısıyım, plazmamdan son derece memlunum ama daha büyük bir ekran almayı düşünüyorum

şuan kampanyada olan panasonic tx-p50s20e full hd plazma tv ilgimi çekti,konuya hakim arkadaşlardan bilgi rica edeceğim,

bu model eskimidir,
    sık sık hd film izleyen biri için uygunmudur,
    ps3le kullanacağım önerirmisiniz,
    dsmart hd kullanıcısıyım bazı kanalları hd izliyorum ve büyük ekranda izleme keyfini yaşamayı düşünüyorum :)
    kampanya fiyatı olan 1.599 tl iyimidir bildiğiniz daha uygun satan bir yer varmı yada bu paneli daha ucuza verdilermi?
    ileride logitech z5500 almayı düşündüğümden bu panelde sorunsuz kullanabilirmiyim?
    çok alakasız olacak kusura bakmayın ama sorunsuz olan panasonic plazma px80 plazmamı satsam sizce kaç para eder fikri olan varmıdır?

ürün teknosada 1.599 tl internetten alırsak 100 tl hediye çeki veriyor,

satürn de ise 1.599 tl,

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

( konu olarak açılmış bir mesajdır ama panasonicliler bölümünede yazmak istedim)

• malesefky sadece bu soruna cevap verebilirim çünkü bu kadar anlıyorum { bu Tv '20 model yani 2010 modeldir . Umarım en kısa sürede en doğru tercihi yaparsınız. . çnkü ben 7 aydır araştırıorum ve daHa hangi Tv'yi alacağıma karar veremedim Saygılar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 6 Ağustos 2011; 1:36:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

ririii :Ayrıca sen 37E30E'yi ne kadara aldın ?

BU model Tv yi bu gun teknosanın birinde görme şansım oldu fiyatı 1880 gibi birşeydi..Ama nedense bu teknosa mağazasında tüm TV ler hala tırtıklı patates modunda :) bu pana led e30e az tırtıklıydı :)

Vatan bilgisayar' da bu hafta sonuna özel 1599 TL. L37E30E modeli
  • kapalı kutu Panasonic 42V20 nerden bulabilirim yaFs bizim burdaki teknosa'ya Sordum 2010 model Tv'lerin hiç biri kalmamış ellerinde . Sizin bildiğiniz bir yerde varmı ve ya internet sitesinde . Aslında İnternetten Almayı pek tercih etmiyorum çünkü aradığım Tv 2010 model olduğu için Teşhir gönderme olasılıkları yüksek, Özellikle Vatanda duyduğum kadarıyla hep teşhir ürünler kalmış KapaLı KUTU 42V20 Aranıyor..
    Kapalı kutu 42VT20'de olabilir ama ondan kapalı kutu bulabiliceğimi hiç sanmıyorum, yinede bi umut .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 6 Ağustos 2011; 16:59:28 >
  • GW serisi kullanan arkadaşlar dikkat! Kanal düzenlerken uzun süre düzenleme ekranında kalmayın (dalıp gidebilirsiniz benim gibi...). Ekranda iz kalıyor malesef :(
  • Selamlar birkaç ay önce panasonic p42gt30e almıştım. Aldıktan 1-2 ay sonra LG fpr 3d teknolojili cinema 3d tvlerini çıkardı. Ben fiyat pahalı diye henüz 3d gözlükleri almış değilim. Gördüm ki pasif gözlükler 20tl ye satılıyor, shutter lar 250tl. Fark uçurum. Hatta LG tv alana 7tane gözlük veriliyor. Bu durumda çok pişman olmuş duygusu hissettim. Sormak istediğim. Bu iki tv arasında kalite açısından hangisi ön planda gelir. Yani daha yeni tv'im olan panasonicten vazgeçip Pasif 3d teknolojili LG ye geçmek salaklık mı olur? Ben tv den çok memnunum ama bu 3D olayı kafamı karıştırıyor.
  • Arkadaşlar

*** 3D ( Film, Belgesel, Animasyon ve Oyun ) *** TAVSİYELERİ ANA KONU ' yu ihmal etmeyelim.

Biz niçin bu televizyona bu kadar fazla para verdik. tabiki 3d özelliği olduğu için.

O halde lütfen yukarıdaki konuya önem verelim. Paylaşımları artıralım.
  • Önüne gelen başlığa aynı msg ı atmakta neyin nesi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Önüne gelen başlığa aynı msg ı atmakta neyin nesi???

Sesimizi duyurmak için değişik yollara başvurmaya başladık artık; } Sonuçta Panasonic hakkında başlıklar . ayrıca zaten 271 Sayfa olmuş başlık, benim farklı başlığa attığım aynı msg mi gözüne battı?? İşin ilginç olan tarafıda bu 2 başlığada aynı msg'yi atmış olmama rağmen henüz hiç birinden beklediğim cevabı almış olamamam;; }
  • selamlar panasonıc gw20 lcd aldık genel olarak kullanım ve görüntü gayet memnunuz palazma da aynı model vardı ancak genelde evde çocuklar yoğun kullanım olduğu için LCD tercih sebebimizdi, gelelim ufakta sorunumuza biliyorsunuz maçlarda şifrelendiği için trt vs. kanallar açmıyor bende elimde eskiden kullandığımız orıon 3200 modül kullanmak istedim işte o zaman sorunlar başladı modülü arayüz görmüyor ancak takıp çıkarınca modül takılı diyor menüde çıkınca tekrar ara yüze baktığımda modül takılmamış ibaresi çıkıyor kafayı yiyeceğim haliylen hiç bir şifreli kanal açmıyor, servis ile konuşmamada ara yüzün orjinal modül aboneliklerini desteklediğini söyle varmı böle şey allah aşkına o kadar para saydık en eski uydu alıcıları bile bu modülü görüyor dünya para saydığımız panel görmüyor sizden ricam hangi yazılım yada alternatif bir parça ile bu modül görür 42 gw20 kullanıcı akadaşlar bilgilendirirse sevinirim

• Beyler iyi geceler

-Pany PDP için gelen eMailleri,gerek Ramazan gereksede yoğunluk sebebiyle henüz cevaplamadım!

-Erdoğan Bey Z1 için dediğim yere bizzat giderek bak,telefonla arama!!!takılırsan da beni mağazadan ara OK+

-VT3x için inceleme henüz yapmadım,bir arkadaşta haftaya geliyor,oraya gidip inceleyeceğim zaman bulursam

-Serko;bendeki panel 37E30E serisidir;sorduğun MKV desteği OK dir,ancak ben sadece 8Gb lık MemoryStick(FAT32 formatlı)
    ile denedim,sorun yoktur(MKV/MPG/MPEG/AVI/WMV gibi çeşitli clipleri 720/1080 olarak denedim hepsini açtı!sadece QT ın .MOV
    larını açmıyor!!)
    Internet,Youtube ve diğer net işleri OK dir ama benim böyle işlerle işmi yok! ancak panelin bu konudaki desteği oldukça iyi
    SD lerde panel benim kriterime göre çuvallıyor!(üstelik bendeki Receiver da Humax HDCI2000!!! yarın Kati912 ilede SD leri deneyeceğim
    ve son olarak efsane referans Humax 5400 ilede deneyeceğim tam SD kalitesini görebilmek için!)

HD lerde doğallık ve resim kalitesi ise inanılmaz iyi

Işık kaçırma ve ekran homojenitesi çok iyi değil!! ancak banding efekti yapmıyor bu iyi!

Asıl sorun panelde "Backlight" ayarı olmaması herifler hangi akla hizmet bunu koymamışlar bilemiyorum
    Siyahlar oldukça iyi ama detaylar zayıf ve iyi değil,kısaca siyah çalışması iyi değil(bunlar benim kriterime göredir normalde
    çoğunuz için bunlar sorun değildir!)

Renk Yönetimi yine yok dolayısıyla istenen renk ayarlarıda yapılamıyor,neyseki panel Default ayarlarda çok iyi
    geliyor diyebilirim,zaten bahsettiğim ayarların olmaması ve Default olarakta oldukça iyi gelmesi sebebiyle,ayrıca gelişmiş bir
    set yapmayada gerek kalmıyor,daha doğrusu yapılamıyor!

Modül IPS-Alpha olduğu için H izleme açısı oldukça iyi ancak V izleme açısı diğer paneller gibi vasat!

Ben FILM ci olduğum için bu panel bana uygun değil!! ancak diğer işlemlerde çok iyi!
    Oyunlarda biraz denedim LAG sorunu hiç yok diyebilirim ve Game mode ile input-LAG bazı Sitelerde 10ms densede bu palavra,
    bana göre LAG 25-30ms dir(CRT göre,Sitelerde verilenler ise çok büyük çoğunluk TN panellere göredir!!!)
    Örneğin bir LAG Sitesinden bu panel için Standard mode LAG için 20ms denmiş,ama buda külliyen palavra yaw
    CRT ye göre 60-65ms dir LAG değeri,piyasadaki diğer tüm panellerden bu konuda hızlı diyebilirim,o panellerde lag(CRT ye göre)
    70-120ms dir standard mode çalışmasında...

Bluring efekti hiç yok diyebilirim,zaten buradan anlıyorum panelin hızını
    Ghost/Shimmer/Stutter v.s efektleri hiç yok!
    Ve en önemlisi "kontür bozulması" hiç yok sayılır!!buda çok iyi hızlı panel demektir
    Diagonal interpolation,her panel gibi sayılır ama 37E burada çoğundan daha iyi vaziyette diyebilirim
    "Moire effect" konusunda yine oldukça iyi hatta çok iyi,ancak bunun fazla denemesini yapmadım!

Bir kaç gün sonrada 24Hz testi yapacağım(BD/HD-DVD den)

++
    Selamlar

CAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 6 Ağustos 2011; 23:16:39 >

• merhabalar, anne babaya evde crt televizyon arızalanınca, kablo tvden yayın izleyeceklerdi
    careffour'dan 1250 lıraya 42g20e aldık.

sizce fıyat nasıl ?
    ayrıca ıyı mı yaptım kpotu mu yaptım ıcımde bı suphe var.
    max butce 1000-1200 arasındaydı.
    bugun aksam aldık sımdı de ızlıyorlar
    ..
    ne yapmalıyım, extra bı ayar yapmama gerek var mı
    parlaklıgı degıstırmedım normal ayarlarda ızlemeye devam edıyoruz

yardım edersenız bılgılendırısenız sevınırım

saygılar
  • Kapalı kutu açılmamış ürünse iyi almışsınız.. aldığınız yerde başka varmı :)

Ayarlara gelince bu konuyu eskiden bu tarafa yazılmış konulara bakarsanız ayarla ile alakalı bir çok yazı bulursunuz..Hayırlı olsun paneliniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Kapalı kutu açılmamış ürünse iyi almışsınız.. aldığınız yerde başka varmı :)

Ayarlara gelince bu konuyu eskiden bu tarafa yazılmış konulara bakarsanız ayarla ile alakalı bir çok yazı bulursunuz..Hayırlı olsun paneliniz

cok tesekkurler,
    bakırköy marmaraforum careffour da aldım
    1 adet acılmamıs 1 adet de teshır urunu vardı,
    ben kapalı kutuyu aldım..
    cok tesekkurler bilgiler icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

kapalı kutu Panasonic 42V20 nerden bulabilirim yaFs bizim burdaki teknosa'ya Sordum 2010 model Tv'lerin hiç biri kalmamış ellerinde . Sizin bildiğiniz bir yerde varmı ve ya internet sitesinde . Aslında İnternetten Almayı pek tercih etmiyorum çünkü aradığım Tv 2010 model olduğu için Teşhir gönderme olasılıkları yüksek, Özellikle Vatanda duyduğum kadarıyla hep teşhir ürünler kalmış KapaLı KUTU 42V20 Aranıyor..
    Kapalı kutu 42VT20'de olabilir ama ondan kapalı kutu bulabiliceğimi hiç sanmıyorum, yinede bi umut .

Kapalı kutu P42V20E konusunda yardımcı olabilirim size, özel mesaj atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakuza07

quote:

Orijinalden alıntı: ririii

kapalı kutu Panasonic 42V20 nerden bulabilirim yaFs bizim burdaki teknosa'ya Sordum 2010 model Tv'lerin hiç biri kalmamış ellerinde . Sizin bildiğiniz bir yerde varmı ve ya internet sitesinde . Aslında İnternetten Almayı pek tercih etmiyorum çünkü aradığım Tv 2010 model olduğu için Teşhir gönderme olasılıkları yüksek, Özellikle Vatanda duyduğum kadarıyla hep teşhir ürünler kalmış KapaLı KUTU 42V20 Aranıyor..

Kapalı kutu P42V20E konusunda yardımcı olabilirim size, özel mesaj atabilirsiniz.

bahsettıgınız 42v20 hıc acılmamıs sıfır kapalı kutumu ? faturalımı ? panasonıc Türkiye garantılımı ? plazmamı ?

ve nakıt fıyat nedır ?

teknosalarda p42v20 teshırler 1699 lıradan erıtılıyor ,,

vatanda da p42v20 teshırler 1599 lıradan erıtılıyor ,,,

• P42V20E dediğine göre Plazma, yalnız nasıl yardımcı olacak bize de söylese... )
  • UZMAN ARKADASLARIN DİKKATİNE SUNUYORUM...
    Almış olduğum panelde(42GW30) üst kenarda (1-2 cm genişliliginde) satır hattı boyunca normalden fazla titremeli bir durum sözkonusu. Arka plan beyaz oldugunda yada yapıldığında dikkatli gözler rahatlıkla görebilirler. Bu durumu Mediamarkt'ta ki 42GW30 hatta 3000 küsür liralık 42GT30 panelde de müşahade ettim, 2010 model G20 ve V20'ler de ise boyle bir durum yoktu. Sizin düşünceleriniz nedir? 2011 model panel satın alan arkadasların yorumlarını bekliyorum...

Panasonic kaç ölü pixel'de değişim yapıyor? ölü pixel garantisi nedir? paylaşırsanız sevinirim.. saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.