Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15541555155615571558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wifi bağlantısı dahili olarak var. İncelemeyi izledim böyle birşey mi geçti? Ben farketmedim.

Sonuç olarak ek birşeye ihtiyaç yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tornio T kullanıcısına yanıt
    2011 2012 modellerde wifi yi panele adapte etmiyorlardi ilk başta ethernet veya dongle ile bağlantı yapılıyordu ama bu sadece pana için geçerli değil
    tvlerde dahili wifi teknolojisi sonradan icaat edildi :)
  • Arkadaslar selam...50Stw60 serisi icin kullanan varsa son yazilim guncelleme kodu kac gorunuyor? En son 2014'te guncelleme yapildi sonrasi yok guncelleme vs..

• Alınık panasonic 65vt50 55vt50 55vt30 plazma içlerinden birini satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Arkadaslar selam...50Stw60 serisi icin kullanan varsa son yazilim guncelleme kodu kac gorunuyor? En son 2014'te guncelleme yapildi sonrasi yok guncelleme vs..

Baktigimda editlerim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: virusneo

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Arkadaslar selam...50Stw60 serisi icin kullanan varsa son yazilim guncelleme kodu kac gorunuyor? En son 2014'te guncelleme yapildi sonrasi yok guncelleme vs..

Baktigimda editlerim hocam

Tesekkurler hocam..

• merhaba arkidişler . geçen bi bosch bağisine tesadüf girdim baktım içerde panasonik led tv ler var biraz yakından incelemek için yakınlaştım tv lere ODA NE BEN ŞOK !! görüntü kalitelerini hiç beyenmedim benim evimde kullandığım 2012 model 42ET50 VE 2011 Model 50GT30 bu tv lere görüntü konusunda 5 basar !!! arka kısımlarına da bi baktım ilk çıkan LCD tv ler gibi kap kalın !! son olarakta arka kapaklarına bi dokundum sırf plastik benim iki tv dede full metal !! yani üzüldüm :((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadasalar,
    Panasonic 55dt60 led tv ile halen marantz 6010 receiver ve sony dp380 model blubray player kullanıyorum, blu ray player i 3D ve twinn hdmi model ile degistirecegim, simdiye kadar blu ray anfi uzerinden gecerek tv ye gidiyordu tv sesini ise ayni hdmi kablo ARC üzerinden alıyordum peki twin hdki cikisi olan blu ray nasil baglamaliyim?

1: hic kurcalama yine amfi üzerinden tv ye gönder.

2: blu ray sadece ses cikisini anfiye gir, blu ray ses+video sinyali iceren diger çıkışı tv ye gir.

2.baglanti seklinde video sinyali amfi tarafindan islenmeden tv ye gidecek, sadece ses iceren ve anfiye giren hdmi cikisi amfi menusunden blu girişine baglanacagi icin tv de video gosterim esnasinda ses/video senkronize sorunu yasarmiyim?

Otomatik acma kapama anahtarlama soruju yasarmiyim? Yani anfi ses icin blu ray kaynagini gorecek sesi işlerken tv acildiginda hdmi ARC tetiklemesi yapip otomatik tv sesinimi algilayacak?

Simdiden tesekkur ederim.

• Alınık panasonic 65vt50 55vt50 55vt30 plazma içlerinden birini satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir
  • Takip
  • Merhaba, sevgili plazma severler.

Hali hazırda, salonda kullandığım 50vt30 panelim vardı, fakat eve, kaynana'nın da gelmesi ile birlikte

Paylasilamayan tv için

İkinci bir panel alma ihtiyacı duydum ve şu aralar oldukça popüler olan bir alisveriş sitesi'nden bir tane

Panasonic th-50pv500e model bir plazma gözüme ilişti.

Epey eski bir panel 2005 üretimi fakat sahipleri bunu spor salonlarinda yanlizca spor yaparken kullandiklarini söyledi.

Bakmaya gittigimde cihazi söktükleri için herhangi bir uyduya bağlayıp tam anlamı ile inceleyemedim yanlizca karıncalı ekranda bakabildim.

Cihazi zorla arabaya sığdirdiktan sonra eve getirebildim ve ayakligi olmadigi için, salondaki 50vt30'u sökerek onun yerine duvara astım

Kasası çok ağır, yaklaşık 52kg

Duvara asarken anam ağladı resmen

İlk işim pc bağlayarak paneli kontrol etmek oldu tek tek farklı resimler açtım, siyah,beyaz,yeşil,sarı vs.

nokta kadar bir logo izi yada başka birşey görmedim, panel tertemizdi.

Biraz izledikten sonra yanlızca kafama takılan nokta, panel biraz fazla parlak gösteriyor.

Beyazlar biraz patlıyor, kumandadan parlaklık ve kontrası düşürüyorim ama yinede panel istedigim karanlığa tam olarak gelmiyor hatta her iki ayari da sıfırlasam bile panel tamamen karanlığa bürünmüyor halen izlenebilir parlaklıkta duruyor.

Acaba bunu, panel açılarak duzeltilebilmesi mümkün olabilirmi?

Bilgisi olan arkadaşlarım fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum.

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Alınık panasonic 65vt50 55vt50 55vt30 plazma içlerinden birini satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir

Yaz aylarında yurtdışına gitme ihtimalim yüksek, 65VT60E yi satmayı düşünüyorum ama giderken
    27 aylık, faturalı üründür.
    İlk günden beri UPS destekli kullanıldı, düşük ışık şiddetinde rodajı yapıldı.
    Hiçbir arızası veya kozmetik kusuru yoktur.
    Status4 = C1958, dolayısıyla 2158 saat kullanılmıştır. Günde ortalama 2,6 saat ediyor.
    Kutusu ve tüm ambalaj detayları mevcut.
    2 kumandası da sapasağlam mevcut.
    2 adet 3D gözlük mevcut.

Takip ederseniz memnun kalırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: meke

quote:

Alınık panasonic 65vt50 55vt50 55vt30 plazma içlerinden birini satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir

Yaz aylarında yurtdışına gitme ihtimalim yüksek, 65VT60E yi satmayı düşünüyorum ama giderken
    Status4 = C1958, dolayısıyla 2158 saat kullanılmıştır. Günde ortalama 2,6 saat ediyor.
    2 adet 3D gözlük mevcut.

hayırlısı hocam çok memnun olurum haber verirseniz sevinirim

• meke kullanıcısına yanıt
    Takip ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztech

Takip ;)

hocam bizde panasonic 60zt60 plazmayı takip edelimmi
  • Var mi 60ZT satan?

• quote:

Orijinalden alıntı: meke

quote:

2 adet 3D gözlük mevcut.

bir takip de benden. hayırlısı olsun:)

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Var mi 60ZT satan?

panasonic 60zt60 plazma satılırmı erhan senin vt60 kaçırdık şimdi beklemedeyiz
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Abi ZT disinda hepsini kullandim, aklim hep Zt de.

• 
Sayfa: önceki 15541555155615571558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.