Şimdi Ara

PANASONIC TX-P65STW60 65 inç 165 cm Ekran 3D SMART Plazma TV Dahili Uydu Alıcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
5.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O vakit almayayım. Projeksiyonun lambası bitsin de full hd projeksiyon alayım ben en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shumin S kullanıcısına yanıt
    bence alinir eger bütcen vt serisine yetiyorsa vt almalisin ben stw kullaniyorum memnunum ama param yetseydi zt,vt düsünürdüm elbette

• http://www.hepsiburada.com/liste/panasonic-tx-p65vt60e-65-3000hz-wifi-uydu-alicili-dlna-usbmovie-smart-3d-tv-2-adet-gozluk/productDetails.aspx?productId=evpantx-p65vt60&categoryId=163192

7 bin liraya alacağım zor tutuyorum kendimi. Alsam ne kadar süre kullanırım acaba düşüncesi var kafamda. 2015'te de zam gelecekmiş galiba KDV'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shumin

http://www.hepsiburada.com/liste/panasonic-tx-p65vt60e-65-3000hz-wifi-uydu-alicili-dlna-usbmovie-smart-3d-tv-2-adet-gozluk/productDetails.aspx?productId=evpantx-p65vt60&categoryId=163192

7 bin liraya alacağım zor tutuyorum kendimi. Alsam ne kadar süre kullanırım acaba düşüncesi var kafamda. 2015'te de zam gelecekmiş galiba KDV'ye.

7 Kasım'a kadar 500 TL çek kampanyası da vardı bitti. Gerçi onu da harcamna şartları vardı, belli bir değerden yüksek siparişlerde 250+250 olarak ayrı ayrı kullanarak vs. Pek de cazip değildi zaten. Adam gibi indirim yapmaları lazım bu fiyatan. Servisi soru işareti, muadili olmayan bir TV dolayısıyla değişim gerekirse ne olacağı meçhul vs. Yoksa cihaz iyi.

KDV'ye zam olayı nedir yahu? Hiç durmadım böyle bir şey. Zaten en yüksek KDV'lerden biri bizdeki, ne zam mı? Bence olası değil. Biryerlerde bir haber varsa linkini yazarsanız sevinirim, bir okuyayım.

• Lg 4k 65 inch led buldum yakın fiyata hangisi daha iyi olur sizce?

Babama yaklaşık 2 ay önce Panasonic TX-P55STW60 aldım.Yayını da D-Smart HD (vestel kutu) dan alıyoruz.İnternetten de uzmanların gönderdiği resim ayarlarını indirip ,kurdum.Gerçekten görüntü mükemmel.Bu paneli almadan önce yaklaşık 3-4 ay araştırdım.Gezmediğim AVM kalmadı.İnternetten kullanıcı yorumlarını okudum ve onların tavsiyesi üzerine HB.com'dan aldım.Gelen cihaz sıfırdı ve hiç açılmamış olarak geldi.Servisi aradım hemen gelip kurdular.Bence bu fiyata bu görüntü mükemmel.Herkese tavsiye ederim.Bu panel hakkında sormak istediğiniz olursa,bildiğim kadarıyla cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert2004 -- 11 Kasım 2014; 23:04:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert2004

Babama yaklaşık 2 ay önce Panasonic TX-P55STW60 aldım.Yayını da D-Smart HD (vestel kutu) dan alıyoruz.İnternetten de uzmanların gönderdiği resim ayarlarını indirip ,kurdum.Gerçekten görüntü mükemmel.Bu paneli almadan önce yaklaşık 3-4 ay araştırdım.Gezmediğim AVM kalmadı.İnternetten kullanıcı yorumlarını okudum ve onların tavsiyesi üzerine HB.com'dan aldım.Gelen cihaz sıfırdı ve hiç açılmamış olarak geldi.Servisi aradım hemen gelip kurdular.Bence bu fiyata bu görüntü mükemmel.Herkese tavsiye ederim.Bu panel hakkında sormak istediğiniz olursa,bildiğim kadarıyla cevaplarım.

Acaba ben de düşük olan paneli mi alsam diye düşünüyorum. 5500 lira olan stw panel idi diye hatırlıyorum. Linki de şu

Panasonic TX-P65STW60 65" 2500Hz WiFi DLNA UsbMovie SMART 3D TV + 1 Gözlük Hediyeli

yoksa 7000 liralık olanı mı alsam onun paneli çok daha iyi diyorlar. Arada 1500 lira fark var değer mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 12 Kasım 2014; 0:12:34 >

Bana soruyorsanız sayın shumin,dediğiniz paneli görmedim.Ama şöyle anlatayım size;ben PİONEER PDP-508XD plazma +Dragonfly Video Processor +DT+ kullanıyorum kendi evimde.Gerçekten söylüyorum Panasonic TX-P55STW60 'nin görüntüsü bu isiteme yakın görüntü veriyor.Belki DT+'ın yayın kalitesi düşük,ondan olabilir.Ama bence boşuna o kadar para vermeyin.Bu STW60 yeterince güzel görüntü veriyor.Ancak para problemim yok diyorsan tabiki üst versiyonunu alın.
    Şimdi bazı arkadaşlar o efsane panel nasıl olur da Panasonic'in giriş seviye bir paneli Pioneer'e yakın görüntü verir diyebilir.Bence Pioneer paneller SD yayınlarda çok iyi,ama günümüzde artan HD yayınlar sebebiyle,Pioneer çift görüntü işlemiyle uğraştığı için görüntü kaybı yaşıyor,her ne kadar video işlemcisi mükemmel olsa da.Çünkü gelen HD yayınlar 1080 interlaced,Pioneer'in işlemcisi bunu önce P'ye çeviriyor sonra da panel çözünürlüğü olan 1365*768 'e çeviriyor.Dolayısıyla işlemci gelen görüntüyü 2 kere işliyor.Bundan dolayı ;işlemci ne kadar iyi olsa da hiç bir işlemci düşük çözünürlüğü,orjinal HD yayına çeviremedeğinden görüntü kalitesi düşüyor.SWT60 ise,HD panel olması dolayısıyla panelin işlemcisi gelen yayını progressive çevirip hemen görüntüyü panele yapıştırıyor.Bundan dolayı da görüntü çok güzel.Ama ben DT+ 'dan gelen görüntüyü direk Pİoneer'e göndermeden Harici Video Processor'den geçirdiğim için daha STW'den daha iyi görüntü alıyorum,yoksa STW Pioneer XD508'den daha iyi,tabii bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert2004 -- 12 Kasım 2014; 19:40:32 >

• Çok teşekkürler uzun ve bilgilendirici mesajınız için. Aslında maddi olarak şu an ne kadar ucuz alsam iyi duşuncesindeyim ama klasik Türk kafası 5 bin 500 vermişken 7 bin de verilir olduğundan hala karar veremedim. Vt60da yansima problem var diyorlar kararsiz kaldim cok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 13 Kasım 2014; 16:10:06 >
  • beyler kolay gelsin

konu biraz hortlamışo olacak ama X-P65STW60 modeli vatanda 2,699 tl

bahsettiğiniz fayatların çok aldın da led tvim bozuldu ve panasonic argesi durmuş olsada çok met edildi

bende vatandan X-P65STW60 mocelini 2,669 tl ye almayı düşünüyorum

zt lere falan baktım 4.500-5000 arası yani bütçe üstü
  • hocam çok iyi fiatmış.ben plazma defterini kapatmıştım ama bu fiyata bedava gibi bişey:)sıfır kapalı kutusumu o fiyatmış.
  • vatanın sitesinde göremiyorum.tükenmiş olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilki1234

vatanın sitesinde göremiyorum.tükenmiş olabilirmi

http://www.vatanbilgisayar.com/tx-p50stw60-50--127-cm-3d-smart-neoplazma--tv-2500hz-ffd.html?srt=UP

Bu 50" , 55" olanda var orada. Benim de 42ST33 neo-plasmam serviste, 5 yıl garanti kapsamından soktuk bakalık, para iadesi falan çıkarsa 50" patlatırmıyım bilmiyorum yatak odası

• quote:

Orijinalden alıntı: blueenvoy

beyler kolay gelsin

konu biraz hortlamışo olacak ama X-P65STW60 modeli vatanda 2,699 tl

bahsettiğiniz fayatların çok aldın da led tvim bozuldu ve panasonic argesi durmuş olsada çok met edildi

bende vatandan X-P65STW60 mocelini 2,669 tl ye almayı düşünüyorum

zt lere falan baktım 4.500-5000 arası yani bütçe üstü

Valla en ucuz 4700 internette. O fiyata aldıysanız çok iyi almışsınz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.