Şimdi Ara

PANASONIC TX-P65STW60 65 inç 165 cm Ekran 3D SMART Plazma TV Dahili Uydu Alıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
5.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Büyük ekran televizyon almayı düşünüyorum (65 inç) yeni çıkan bu modeli alan yada teşhirini gören varsa fiyat/performans olarak değerlendirme yapabilirmi.

internette şu an sadece mediamarktta görülüyor.
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/PANASONIC-TX-P65STW60-65-in%C3%A7-165-cm-Ekran-3D-SMART-Plazma-TV-Dahili-Uydu-Al%C4%B1c%C4%B1,103452,465026,832235.html?langId=-14&et_lid=99&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_med=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&et_cid=99&etcc_ori=ucuzu.com

Ürün Tipi:
    3D SMART Plazma TV
    Ekran Boyutu (cm)
    Ekran Boyutu (cm):
    165
    Ekran Boyutu (inç)
    Ekran Boyutu (inç):
    65
    Full Hd 1080P
    Full Hd 1080P:
    Evet
    3D uyumlu
    3D uyumlu:
    Evet
    Ürün numarası
    Ürün numarası:
    1096877
    Ekipman
    Çözünürlük
    Çözünürlük:
    1920 x 1080
    Görüntü Formatı
    Görüntü Formatı:
    16:9
    Kontrast Oranı
    Kontrast Oranı:
    İnfinite Black Pro Kotrast
    Yenileme Hızı
    Yenileme Hızı:
    2500 Hz (FFD)
    Resim iyileştirme sistemi
    Resim iyileştirme sistemi:
    NeoPlazma
    USB kaydetme
    USB kaydetme:
    Evet
    Çekme
    Dvb-T
    Dvb-T:
    Evet
    Dvb-C
    Dvb-C:
    Evet
    Dvb-S
    Dvb-S:
    Evet
    Dvb-S2
    Dvb-S2:
    Evet
    Dlna Sertifikası
    Dlna Sertifikası:
    Evet
    Genel özellikleri
    Elektronik Program Rehberi (Epg)
    Elektronik Program Rehberi (Epg):
    Evet
    Diğer Özellikler
    Diğer Özellikler:
    Dokunmatik Kalem, 24p Smooth Film, 2D'den 3D'ye Dönüştürme, eYardım
    Ses
    Ses Sistemi
    Ses Sistemi:
    2+1 Ses Sistemi
    Bağlantılar + portlar
    Bağlantı Tipi
    Bağlantı Tipi:
    3x USB, CI+, Ethernet, Anten Girişi, Kompozit Video Girişi, Komponent Video Girişi, Optik Ses Çıkışı, Kulaklık Çıkışı
    Hdmı Giriş Sayısı
    Hdmı Giriş Sayısı:
    3
    İnternet fonksiyonları
    İnternet fonksiyonları:
    VIERA Connect, Swipe and Share 2.0, Akıllı Telefon ve Tabletten Kumanda, Skype, İnternet Tarayıcı, HbbTV, Media Player
    Dahili Wi-Fi
    Dahili Wi-Fi:
    Evet
    Güç kaynağı
    Enerji Tüketimi (Aktif Konum)
    Enerji Tüketimi (Aktif Konum):
    255 W
    Enerji Tüketimi (Bekleme Modu)
    Enerji Tüketimi (Bekleme Modu):
    0,3 W
    Genel özellikleri
    Renk
    Renk:
    Krom Çerçeve
    Standsız Genişlik
    Standsız Genişlik:
    149,9 cm
    Standsız Yükseklik
    Standsız Yükseklik:
    88,2 cm
    Standsız Derinlik
    Standsız Derinlik:
    4,9 cm
    Standlı Genişlik
    Standlı Genişlik:
    149,9 cm
    Standlı Yükseklik
    Standlı Yükseklik:
    93,6 cm
    Standlı Derinlik
    Standlı Derinlik:
    35,9 cm
    Ağırlık
    Ağırlık:
    40 kg
    Kutu İçeriği
    Kutu İçeriği:
    1x 3D Gözlük, 1x Elektronik Kalem, Uzaktan Kumanda, Güç Kablosu, Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi

özellikleri bunlar. mediamarkttaki fiyatı 10 000 tl.vatan bilgisayarda dün kampanyayla 8000 tlye kadar düşmüş.
    50stw60ın teşhirini gördüm fena değildi ama 65 inçini bilmiyorum. plazmacı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

PANASONIC TX-P65STW60 65 inç 165 cm Ekran 3D SMART Plazma TV Dahili Uydu Alıcı

• ürün hiç fena değil
    neden bunun aldın bunun yerine samg. sony alsaydın daha iyi olurdu diyende olamaz (tv.den iyi anlayanlar) yalnız çok pahalı normal satış ayarı
    6000 lira civari olmalı
    eger 8-10 bin lira bütçeniz var ise 60vt60 plazma modeli x4 daha iyi bir seçim olacaktır
    nitekim panasonicin vt serileri hiç bir otorite tarafınan kolay kolay tartışılamaz herşeyi ile rakiplerine göre kusursuz ve çok çok üstün sayılırlar.. st ise 3. kademedir 1vt/zt - 2gt -3st -4ut 5em vs.
    darty teknosa mediamarkt saturn gibi magzalarda bulunur 10-11 lira civarıdır, gecen 1/2 ay önce forumda bir abimiz iyibir pazarlıkla 8 yada 9 bin liraya aldıgını idda etmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 1 Eylül 2013; 13:50:19 >
  • Alicaksan Vatanda 65vt60 10400 tl ve bundan iki gömlek üstün. Bence acelen yoksa bekle, 65st60 in ederi 5-6 bin, 65vt60 in ederi 8 bin. Kimse almazsa daha çabuk düşer bu seviyelere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacidayi -- 1 Eylül 2013; 22:10:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panasonic yeni serinin 2000TL altı modeli var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacidayi

Alicaksan Vatanda 65vt60 10400 tl ve bundan iki gömlek üstün. Bence acelen yoksa bekle, 65st60 in ederi 5-6 bin, 65vt60 in ederi 8 bin. Kimse almazsa daha çabuk düşer bu seviyelere.

panasonic fiyatları kolay kolay kırmıyor.. beklenen fiyatlara düşmesi çok üzün sürebilir.. üstelik 2014 yeni plazma olmayacağı bu 2013 lerin uzun süre piyasada kalacagını düşünürsek yakın zamanda sıcak fırsatlar pek olmaz..
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Bu kış 65ST50 almıştım Vatan'dan 6200 TL ye. İzmir'den getirttiler, Sevkiyattan önce Bostancı'da açıp servis menüsünden baktırdım, teşhir ürünü çıktı, almadım tabii. Şimdi 4800 TL HB de.

Bekleyen her zaman kazanıyor, yeter ki dayanma gücü olsun. (Ben 65VT60 ı bekliyorum şahsen. O zamana kadar da 46'' Tosh ZF355 ve Panasonic PT-AT6000E projektörle devam.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacidayi

Bu kış 65ST50 almıştım Vatan'dan 6200 TL ye. İzmir'den getirttiler, Sevkiyattan önce Bostancı'da açıp servis menüsünden baktırdım, teşhir ürünü çıktı, almadım tabii. Şimdi 4800 TL HB de.

Bekleyen her zaman kazanıyor, yeter ki dayanma gücü olsun. (Ben 65VT60 ı bekliyorum şahsen. O zamana kadar da 46'' Tosh ZF355 ve Panasonic PT-AT6000E projektörle devam.)

doğrudurda
    bu 2013 yılı plazmalar son üretim
    panasonic plazma üretimini durdurdu
    talebe göre 2013 satmaya devam edecek birkaç yıl
    öyle her sene yeni model çıkarıp fahiş fiyattan satışa sunar, eskinin fiyatını düşürür prensibi bu yıl erken zamanda olmayacak gibime geliyor çünki 2013 .60 olarak üretilen paneller 2014 2015 tede olacak..
    Insallah yanılıyorumdur..
  • Güzel tv yalnız fiyatlar şu an olması gerekenden fazla.

• Samsunf f8500 plazmalar Trye gelirse panasonicler düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Samsunf f8500 plazmalar Trye gelirse panasonicler düşer.

Valla f8500 60 inç olarak Trükiyede
    diğer küçük ebatları gelmeyecek bu net

pana desen vt zt serileri yine öyle 65 inc sadece Tr.de sayılıyor
    orta sınıf gt hiç gelmiyor
    st gecen yılki iyi notlarından sonra bu sene adamlar biraz daha geliştirerek fiyatı en yükarılara çektiler
    st giriş seviyesinden üst segmenlere yükselir gibi oldu

yani benim anladığım iorta ve iyi plazmalar bütçesi kısıtlı olan vatandaşa hitap etmeyecek..
    pioneerde bir zamanlar son serilerini uçuk fiyattan satıyordu hiçte indirmedi
    bu gun bile 2009 model bir pioneer plazma in ikinci elini 4 lira küsüre satıyorlar..
    var gerisini sen düşün..
    dediğim gibi plazmalarda uzun süre büyük indirimler olmaz.. bir tek stw biraz kımıldar (doviz bu haldeyken o da zor ya) ama ne zaman? sabreden dayanabilene eyvallah :)

bu arada f8500 ünde oldukça fazla sıkıntıları var kusursuz değil hani
    8-10 kağıda o sorunları bile bile vatandaş almaz.. bilmeyen alır
    örneğin oturdun izliyorsun ok çok iyi - aya kalktın yaklasık 30-40-50cm görüntü açın yükseldi - görüntüde muthiş kayıplar oluşur.. odun gibi tam 0 açıdan izlemen gerekiyor :) yada
    oturarak izlemekten sıkıldın uzanmaya karar verdin izleme açın 20cm aşağıya indi görüntü gene maff..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 3 Eylül 2013; 10:14:20 >
  • Bu stw60'ı bence st50 ile karıştırmamak gerekiyor.çünkü çok yol kat etmişler. Panasonic yetkilisi bi arkadaşla görüştüm vatan bilgisayarda bunun gt50 ayarında olduğunu söyledi. eski st50ye baktığınızda panel griyken bunda siyah.başka bir vatan personelide bana bu televizyonun tercih edilme sebebinin yansımayı vt serilerine göre daha az yaptığından bahsetti. vt60'ın önünde bir cam var çok yansıma yapıyor.öndeki cam, baba zt serisi ve stw 60'da yokmuş. satış politikasımıdır anlamadım.ama hakkaten vt60'ın karşısına geçip televizyon izlemek yerine briyantin sürebilrisiniz sacınıza geniş geniş ayna:)
  • tilki1234 T kullanıcısına yanıt
    ST nin her serisi candır, (parası gt ve vt/zt ye yetmeyenler için tabi)
    :))

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

sende olmasan bizim foruma cevap atan yok valla.
    teşekkürler yorumların için.sen st kullanıcısı olarak memnunmusun karasal yayın ve film performansı. biraz karanlık gibi duruyor mağzalarda ama iş görürmü ne dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilki1234

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

sende olmasan bizim foruma cevap atan yok valla.
    teşekkürler yorumların için.sen st kullanıcısı olarak memnunmusun karasal yayın ve film performansı. biraz karanlık gibi duruyor mağzalarda ama iş görürmü ne dersin

gayet memnumum üstelim benimki 2011 st30 sd si hd si herseyi iyi
    hatta dün gece hastanenin lobisinde 5 serisi samsung led vardı sanırım 46 inç.
    ntv sd yayındaydi önce voleybol maci ardından haberler vs. yanımda hanım bile bu spikerin yüzü ne biçim böyle demeden geçemedi.. terli, makyajlı veya spot ısık altında olan insan yüzlerini çok övülen samsgunglar bir acayip gösteriyor

sd yayında milli mac öncesi birkaç maç özetini ise yazmıyorum bile buraya..
    iyiki plazma almısım demeden gecemedim :)
    bayan spikerin alnından taa dekolte kısmına kadar açık olan teni tek renk olmazki kardeşim pastelimsi-bembeyaz öcü gibi :)
    sonuc olarak karanlık olduguna aldanma magzalarda yanıltıcı olabilir
    evinde bu karanlıği hissetmezsin kesinlikte
    tek kötü tarafı eger gündüz (cama karşı vs. çok tv izliyorsan plazma sana keyif vermez..
    bu arada ben st30 dan bahsettim sen st60 dan bahsediyorsun karşilaştırma yapıldıgında kontr. ve keskinlik degerleri arasında daglar kadar fark var.. görüntü perf. memnun kalmaman mümkün değil..
    dediğim gibi memnun kalmayacağın tek şey panelin sana sunacagı gündüz keyfi.. prensip olarak plazmaların hiç bir modeli ışığı sevmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 11 Eylül 2013; 14:30:17 >
  • çok enteresan 65stw60 medimarkt dışında hiçbir yerde yok. bu nası satış politikasıdır anlamadım. bekliyoruz bakalım. belki artar alıcısı. bu paralara 70 inç sharplarda alınabiliyor.düşünmek lazım. ama plazma konusunda sana katılıyorum.
  • Ben VT versiyonu nu kullanıyorum 165cm ve çok memnunum.Almamda ki en büyük etken 3000mhz frekans yenileme hızıydı.Bluray,full hd filmlerin renk,kontrast,doygunluk ve keskinlik oranı muazzam ps4 ü bekliyorum çıksın sabırsızlıkla bağlayıp oyun oynama zevkinede nail olacağım :) hd dsmart ile hd yayında ki programlar çok iyi hd full hd ve bluray görüntü dinamikleri de tartışmasız bakalım yeni playstation 4 gelsin meşhur odaklanma ve yenileme hızını çok daha iyi ve net bir şekilde göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperSantorelli -- 14 Eylül 2013; 0:30:32 >
  • SuperSantorelli kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.kaça aldınız.birde nerden aldığınızı söylerseniz. 65vt60 sanırım. fiyat yönünden biraz ucuzlamalarını bekliyorum ama pekde niyetleri yok gibi. aydınlık ortamda sıkıntı yaşıyormusunuz özellikle parlama yapıyomu. cam varmış ön yüzeyinde.
  • 9.000 TL'e bi internet sitesinden almıştım indirim vb gibi bir durum vardı nakliye kurulum dahil 2 yıl panofaks garantili .
  • shumin S kullanıcısına yanıt
    açıkçası plazma konusunda ülkemiz iyice fakirleşti, bulduğumuzu almak zorunda kalacağız bu gidişle. VT ve ZT varken STW çok çekici gelmiyor ancak bütçe olarak da hepimizi oldukça zorluyor iyi modeller.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.