Şimdi Ara

panasonic tvlerde vierra connect kurulumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • p42s30e plazma tv aldım. kablolu olarak internet bağlantısını yaptım. tv inter bağlantısı için okey vermesine ve internet üzerinden güncelleme yapmasına rağmen vierra connect bölümünde sadece ortada tv görüntüsü altta ise market bölümü çıkıyor. skype,youtube vb. çıkmıyor market kısmınada girilemiyor. bu konuda bilgisi olanların yardımını bekliyorum

• Merhabalar,

Bu konuyla ilgili olarak linkte bulunan kullanım kılavuzunun 63-68 sayfalarında bulunan bağlantı ayarlarının kontrol edilmesi gerekmektedir.
    Eğer kullanılan internet bağlantısında sinyal düşük geliyorsa (internet bağlantısı yavaş ise) Viera Connect sunucusuna bağlantı kurulamıyor olabilir.
    Bunları kontrol ettikten sonra yine bir çözüm olmazsa çağrı merkezimizle görüşmenizi tavsiye ederiz. 444 72 62
    S30E Kullanım Kılavuzu

Marjinal Porter Novelli - Panasonic Elektronik A.Ş. marka ekibi adına Alp Bingöl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MPN -- 29 Kasım 2011; 11:23:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MPN

Merhabalar,

Bu konuyla ilgili olarak linkte bulunan kullanım kılavuzunun 63-68 sayfalarında bulunan bağlantı ayarlarının kontrol edilmesi gerekmektedir.
    Eğer kullanılan internet bağlantısında sinyal düşük geliyorsa (internet bağlantısı yavaş ise) Viera Connect sunucusuna bağlantı kurulamıyor olabilir.
    Bunları kontrol ettikten sonra yine bir çözüm olmazsa çağrı merkezimizle görüşmenizi tavsiye ederiz. 444 72 62
    S30E Kullanım Kılavuzu

Marjinal Porter Novelli - Panasonic Elektronik A.Ş. marka ekibi adına Alp Bingöl

merhaba ilgili linkteki kullanım klavuzu dahil okumadığım eser kalmadı. bağlantı hızını laptopta denedim 100 mbit gösteriyor. tv bağlantı kontrolleri testini geçiyor ve internet üzerinden güncelleme yaptı modemde tv nin mac adresini kontrol ettim oda aynı.ıp ve dns ayarlarını otomatik olarak ve doğru aldı. tüm bunlara rağmen bğlantı kurulamıyor. kullanığım kablo 8 ucu dolu rj45 düz bağlantıya sahip.

• sanırım benim tv ya arızalı yada viera connect özelliği yüklü değil. bugün tv yi modemin yanına götürdüm ve pc ye taktığım modemin kablosu ile denedim sonuç aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESES li -- 30 Kasım 2011; 15:12:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.