Şimdi Ara

Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.126
Cevap
83
Favori
413.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Manuel de kullandım o an için tam hangi ayarları yapacağımı bilemedim ama mantıken yaptım. Biraz araştırıp deniyeceğim
    Titreşim engelleme şimdi siz diyince aklıma geldi açık kalmıştı
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    Mesafeyi ölçüp önceden manuel odaklanmak en iyisi zaten. Güzel olmuş. Böyle etkinlikler her zamanan denk gelmiyor. İyi değerlendirmişsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Aktif olarak binicilik ile uğraştığım için denk geliyor ama böyle değişik şeyler denemek öğrenmek de güzel oluyor muş :)
  •  Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !..
    PB121929 by Kemal Tahir, on Flickr

• Em10 ile ben de aranıza katılmış bulunmaktayım ancak lens bulamadım, uygun fiyatlı ne önerirsiniz 14-42 dışında, ne ile başlayabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile of Joker

Em10 ile ben de aranıza katılmış bulunmaktayım ancak lens bulamadım, uygun fiyatlı ne önerirsiniz 14-42 dışında, ne ile başlayabilirim?

olympus 45 mm f1,8 alıp ömür boyu mutlulukla fotoğraf çekiyorsun.

• Smile of Joker kullanıcısına yanıt
    Pana 14-45 , oly 12-50 olabilir. Bende pana 14-45 mevcut hocam satılık .
  • quote:

Em10 ile ben de aranıza katılmış bulunmaktayım ancak lens bulamadım, uygun fiyatlı ne önerirsiniz 14-42 dışında, ne ile başlayabilirim?

İyi günlerde, pil eskite eskite, bol bol kullanın. :)

Hiç acele etmeyin ikinci objektif için. Ekipmanınızı tanıyın, tat almaya bakın. Zaman içinde gerekirse uzak yakın geniş vs. neye ihtiyacınız olduğunu keşfedecek ona göre arayışa gireceksiniz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 14 Kasım 2017; 20:54:35 >
  • quote:

Hayırlı olsun hoş geldin

• Smile of Joker kullanıcısına yanıt
    Panasonic 14-45 harika optik kalitede bir kit lenstir. 45mm. F1.8 harika bir prime lenstir. Olympus 12-50 biraz daha geniş açı ve daha tele ile, +idare eder makro yeteneği ile tak-gez lens tadında bir lenstir ama optik kalite olarak önceki yazdıklarımdan geridedir.
  • Ben mesajı yanlış mı okumuşum ya?

Sadece body mi alınmış?

• jiddi kullanıcısına yanıt
    Şöyle tüm sistemdeki kit lensler karşılaştırılsa harika olur en merak ettiğim konu. Canon, nikon, fuji, sony, pentax, panasonic. Az çok yazılardan falan görüyoruz ama tam karşılaştırma yapamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Ben mesajı yanlış mı okumuşum ya?

Sadece body mi alınmış?

Sadece body hocam :)

• Panasonic 12-32mm de çok güzel bir lens . Kem küçük hem de keskin bir lens. Başlangıç için iyidir.
    Aynı boyutlarda hatta daha küçük Panasonic 14mm f2.5 lens de çok iyi işler başarıyor.
  • pala10 P kullanıcısına yanıt
    14mm güzel de önceden 350 tl falandı. Şimdi 700 civarında ve gereksiz pahalı bence. Fırsatçılar 45mm 800-900 den satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 15 Kasım 2017; 11:16:55 >
  • Arkadaşlar merhaba iyisiniz inşallah,

Ben lx100 makineyi satmak durumundayım. İlan açmadan önce size teklif edeyim dedim. 64 gb kart ve iki yedek piliyle birlikte 1650 tl ye bırakabilirim. Bana 1800 küsüra mal olmuştu.

Not: Bu makineyi iyi bir fotoğrafçı kullanmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekisofu -- 29 Kasım 2017; 21:42:50 >
  • Olympus E-P5 + OLYMPUS M.25mm F1.8
    ƒ/11.0 , 25.0 mm , 6 saniye , iso 200
     Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !..
    City buildings in darkness by Ciddi iyi1i, on Flickr

•  Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !..
    PB221709 by Kemal Tahir, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: excalibra

Elimdeki olympus lensler ve 2 adet E-M10 için kullanabilen yan sanayi pil satılıktır, İstanbul'da Üsküdar veya Kadıköy civarında haftasonları elden teslim yapabilirim;

-Olympus m.zuiko 14-42mm f/3.5-5.6 II R lens: 250 TL
    Olympus 14-42mm

-Olympus m.zuiko 40-150mm f/4-5.6 lens: 350 TL (buna daha ilan açamadım; Lens siyah renk, ön ve arka kapakları var ama lensin ön kapağındaki olympus logosu yok onu da belirteyim)

-Olympus m.zuiko 75-300mm lens f/4.8-6.7 II ED MSc: 1200 TL
    Olympus 75-300mm

-2 adet E-M10 için yan sanayi pil (Ansmann marka, A-Oly BLS 5, 1100 mAh): 150 TL

Elimdeki olympus lensler (14-42mm bu hafta satılmıştır) ve 2 adet E-M10 için kullanılabilen yan sanayi pil satılıktır, İstanbul'da Üsküdar veya Kadıköy civarında haftasonları elden teslim yapabilirim;

-Olympus m.zuiko 14-42mm f/3.5-5.6 II R lens: SATILMIŞTIR.

-Olympus m.zuiko 40-150mm f/4-5.6 lens: 350 TL (buna daha ilan açamadım; Lens siyah renk, ön ve arka kapakları var ama lensin ön kapağındaki olympus logosu yok onu da belirteyim)

-Olympus m.zuiko 75-300mm lens f/4.8-6.7 II ED MSc: 1200 TL

-2 adet E-M10 için yan sanayi pil (Ansmann marka, A-Oly BLS 5, 1100 mAh): 150 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibra -- 20 Kasım 2017; 6:38:39 >

• 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.