Şimdi Ara

PANA50STW60 / Panasonic TX-L50ETW60 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar izleme mesafem 3.5 metre bu iki panel arasında kaldım.
    panasonic plazma mı panasonic led mi ? tv yi digitürk hd ve dsmart hd cihazı ile kullanacağım daha çok film dizi maç seyretmek için kullanılacak.
    ileride belki bir de xbox alıp bunu da bu tv ye bağlayacağım . bu kullanımlar için acaba 50stw60 ı mı yoksa lps led 50etw60 mı tavsiye edersiniz ?

şimdiden çok teşekkür ederim..
    saygılar.

• bende 42st60 var maç ve film için plazma daha iyi diye biliyorum ayrıca görüntü kalitesi çok iyi hd yayınlarla normal yayınları bazen ayırt edemiyorum
  • Geçen hafta Media Markt'tan Panasonic TX-L50ETW60 modelini aldım 2499 liraya çok memnunum.
    ips panel olmasıda her açıdan görüş imkanı sunuyor. İyiki almışım
  • seyretme mesafeniz kaç metre ? ve ben mediamarktta 3000 liraa bir fiyat gordum siz hangi mediamarktan aldınız bu fiyata? ve içinden kaç tane 3d gözlük çıkıyor?
    saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: single1907

Geçen hafta Media Markt'tan Panasonic TX-L50ETW60 modelini aldım 2499 liraya çok memnunum.

Merhaba,
    televizyon alma arefesinde biri olarak bu model de ilgimi çekti.
    Merak ettiğim şeyler var televizyonunuzla ilgili, cevaplarsanız sevinirim.
    -Formatları(.mkv, .dts ses formatı vs) açmakta sorun yaşıyor musunuz?
    -Smart özelliğini kullanıyorsanız nasıl, hızı tatmin edici mi. Youtube uygulaması falan düzgün çalışıyor mu?
    -Menü ve kanal geçiş hızlar nasıl?
    İyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaltug

quote:

Geçen hafta Media Markt'tan Panasonic TX-L50ETW60 modelini aldım 2499 liraya çok memnunum.

Merhaba,
    -Smart özelliğini kullanıyorsanız nasıl, hızı tatmin edici mi. Youtube uygulaması falan düzgün çalışıyor mu?
    İyi günler dilerim.

sıfır kutu bulamayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferaltug

quote:

Merhaba,
    İyi günler dilerim.

Bende 20 gün önce 50ETW60 aldım. Kutu kapalı ve ürün 0 dı. Hepsiburadadan aldım. MKV ve DTS formatlarını destekliyor.
    Smart özelliği beklediğimden çok daha iyi. Hızı gayet yeterli. You tube yeni açıldı denemedim açıksası.
    Menüsü son derece kolay ve anlaşılabilir. Eyardım diye bir menü özelliği var aklına takılabilecek her türlü soruna cevap veriyor. Menü geçişleri hızlı kendi hd alıcısını kullanırsan kanal geçişleri 1-2 saniye arası sürüyor. Ben aldıktan sonra Digitürk abonesi oldum Digitürk hd kutusununda kanal geçişlerinin hızı nertedeyse aynı. Beklediğimden daha iyi çıktı tv. Kesinlikle tavsiye ederim ancak almadan önce marketlerde bir izleyin derim.

• bafra55 B kullanıcısına yanıt
    bu modelle samsungun yeni serisi 48h6500 arasında kaldım. Hala karar verebilmiş değilim. Genel hatlarıyla özelliklerinde bakarak değerlendirebiliyorum.Tekno marketlerde ne sd ne de hd görüntü izleyebildim.Hepsine takmışlar bir hd video.Aynı şey dönüp duruyor..Samsungun çerçevesin dönmesi çift tuner olması hoşuma gitti açıkcası.Fiyat olarak ta daha uygun. Ama görüntü kalitesi hangisinde daha üstün bilemiyorum..
  • internette satılanlar sıfır kutu mudur yoksa teşhir ürünler midir ? yorum yapabilir misiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.