Şimdi Ara

SIFIR BANDROLLÜ AMAZON GERMANY PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
10
Favori
7.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Sıfır
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 SIFIR BANDROLLÜ AMAZON GERMANY PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ

Arkadaşlar merhaba ,

1.Ekran Kartı : Amazon TR üzerinden satın aldığım ( Amazon Germany satıcı ) Faturalı garantili PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ 3 FANLI Ekran kartımı satıyorum. Ürün 24.02.2022 tarihinde tarafıma teslim oldu. Sıfır - kapalı kutu olarak faturasıyla birlikte yeni alıcısına teslim edilecektir.

Fiyat : *** TRY // Satıldı

2.Ekran kartı : Aynı karttan Amazon Germany satıcısından 28.02 tarihinde sipariş verdim , 14.03 tarihinde tarafıma teslim olacak . Sıfır , kapalı kutu , garantili olarak yeni alıcısına teslim edilecektir.

Fiyat : 14.500 TRY

3.Ekran kartı : Amazon JP üzerinden satın aldığım GIGABYTE VISION 3 FANLI BEYAZ RTX 3060 8GB GDDR6 Ekran kartımı satıyorum. Ürün 22.12 Tarihinde tarafıma teslim edildi. Ürün test amaçlı sisteme takılıp kontrol edilip kutusuna geri konulmuştur. Samsung ram lidir.

Fiyat : xxx // SATILDI

4.Ekran kartı : iTOPYA dan 11.03 tarihinde hazır sistemle birlikte gelecek GİGABYTE RTX 3070Tİ GAMING OC 3 FANLI sıfır 4 yıl TR Garantili ürünümü önümüzdeki hafta bana ulaştığında satacağım.

Fiyat : XXX // SATILDI

HAYIRLI FORUMLAR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 14500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 12 Mart 2024 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• GTX 1070ti ve Galax rtx 3060 satıldı arkadaşlar. Msi Rtx 3060 ventus 2x ve Galax Rtx 3060 ti satışa devam.

• Galax 3060ti ve Msı Ventus 3060 Satıldı , diğer ürünler satışa devam.

• Yarın tarafıma teslim olacak MSI Ventus Rtx 3060 ekran kartı satılmıştır.

• MSI Gaming X 3060 ve Asus dual mini 3060ti satılmıştır.

• GALAX GALAKURO RTX 3060 için hem burada hem de https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-galax-galakuro-rtx-3060-12-gb-gddr6-amazon-ekran-karti-sifir-979927932/detay sahibinden ilanınızda https://forum.donanimhaber.com/satildi-kapali-kutu-galax-galakuro-gaming-rtx-3060-oc-12gb-gddr6-192bit-lhr-ekran-karti--151015752 benim ilanımdaki resmimi kullanmışsınız kendi özgün resminizi kullanır mısınız lütfen şayet ürün elinize ulaşmadıysa ürünün sitesinden stok resimlerini kullanabilirsiniz diğer kartlarınızda kullandığınız gibi.. SIFIR BANDROLLÜ AMAZON GERMANY PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ 

• HWS kullanıcısına yanıt

Merhabalar, az önce telefonda da görüştük , uyarınız için teşekkür ederim , google üzerinden direk resim araması yaparak resimleri eklemiştim kart henüz gelmediği için , resimleri revize edeceğim :) Hayırlı satışlar.

• oemci32 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler size de şimdiden hayırlı satışlar. SIFIR BANDROLLÜ AMAZON GERMANY PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ SIFIR BANDROLLÜ AMAZON GERMANY PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ 

• Merhabalar,

Gigabyte 3060 Elite , 2 adet Gainward 3060ti satılmıştır.

• Elinizde kart var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnarchyZone kullanıcısına yanıt

Merhaba , 2 adet galax 3060 var sıfır , önümüzdeki hafta da galax 3060 - msı 3060 - zotac 3060 - asus 3060ti - gainward 3060ti - sapphire nitro+ 6600xt modelleri gelecek.

• Merhaba, 2 adet Gainward 3060ti satıldı, diğer ürünler satışa devam.

• Merhaba ,

17.12 tarihinde 1 adet Asus dual 3060ti , 1 adet sapphire nitro+ rx 6600xt

18.12 tarihinde 2 adet MSI Ventus rtx 3060 , 1 adet Galax rtx 3060 , 1 adet Zotac rtx 3060 satılmıştır.

İlan verileri günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oemci32 -- 18 Aralık 2021; 15:24:20 >
  • quote:

4.Ekran kartı : Amazon JP üzerinden satın aldığım GIGABYTE VISION 3 FANLI BEYAZ RTX 3060 8GB GDDR6 Ekran kartımı satıyorum. Ürün 22.12 Tarihinde tarafıma teslim edildi. Ürün test amaçlı sisteme takılıp kontrol edilip kutusuna geri konulmuştur. Samsung ram lidir.
    Fiyat : 12.750TRY

Fiyata Revize gerekebilir
    Türkiye 2/3 yıl garantili taksitli fiyatlar
    SIFIR BANDROLLÜ AMAZON GERMANY PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ SIFIR BANDROLLÜ AMAZON GERMANY PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kings Never Die -- 27 Aralık 2021; 18:55:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kings Never Die kullanıcısına yanıt

Hocam benim kart beyaz, emsalsiz :):). Şaka bir yana fiyatlar çok değişken , bende maliyetini yazdım direkt.

Alıntı

metni:
    @oemci32 adlı kullanıcının mesajı:Hocam benim kart beyaz, emsalsiz :):). Şaka bir yana fiyatlar çok değişken , bende maliyetini yazdım direkt.

SIFIR BANDROLLÜ AMAZON GERMANY PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ SIFIR BANDROLLÜ AMAZON GERMANY PALIT GAMING PRO RTX 3070Tİ 

• Satılan ürünlerin fiyatını neden siliyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galax white 3060ti teklifim 10k düşünürseniz dönersiniz

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt

Merhaba , Dün satıldı hocam, ilanı revize ediyorum.

Yanit icin tesekkurler hayırlı satışlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.