Şimdi Ara

palit 7600gs sonic e 7600gt biosu yüklenir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu işi denemek istiyorum korkuyorum karta bişey olur diye daha önce böle bişey deneyen oldumu acaba?

• onun yerine kartın biosuyla oyna, board uyuşmazlığı olabiliyor bios değiştirirken.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismo

bu işi denemek istiyorum korkuyorum karta bişey olur diye daha önce böle bişey deneyen oldumu acaba?

palit 7600gt nin biosunu yükleyebilirsin aslında, kullandıkları ramlerden pcb yapılarına kadar neredeyse birbirlerinin aynı kartlar.
    tabi öncellikle kartının 560/1400 de stabil olarak çalışabilmesi gerek.
    bios güncellenemesinden sonra kartın artık bu hızlarda çalışacaktır.
  • kartım 600@1600 gayet stabil çalışıyor hatta 650@1700 bile bi problem cıkarmadı pencil mod yaptım ama
  • yükledim bişey değişmedi sadece standart hızları 560@1400 cıktı bide açılışta 7600gt yazıyo ben zaten kartı 600@1600 çalıştırıyorum bence cok gereksiz bi deneme oldu
  • quote:

yükledim bişey değişmedi sadece standart hızları 560@1400 cıktı bide açılışta 7600gt yazıyo ben zaten kartı 600@1600 çalıştırıyorum bence cok gereksiz bi deneme oldu

amacına ulaşman güzel
  • quote:

yükledim bişey değişmedi sadece standart hızları 560@1400 cıktı bide açılışta 7600gt yazıyo ben zaten kartı 600@1600 çalıştırıyorum bence cok gereksiz bi deneme oldu

ee zati ne bekliyodun ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: annihilator

quote:

ee zati ne bekliyodun ki

en azından aygıt yöneticisindede 7600gt yazardı yaw

• merak ettim, board id uyuşmamazlığı olmadı mı sende bios değiştirirken? yoksa yanlış eşleşmeye izin mi verdin?
  • PALİT 7600GT SONİC biosu yükle o zaman normal hızları 575/1500 olur...gerci farklı bişi olmaz ama :)
  • quote:

güldürdün beni akşam akşam

Amacına ulaşman güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.