Şimdi Ara

PALİO 1.3 MULTİJET ACTİVE 3 KAPI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk defa araç alacağım pek bir bilgim olmadığı için sizlere sormak istedim. Sizce nasıl.

FİAT PALİO 1.3 Multijet İLK ELDEN KLİMALI HATASIZ SERVİS BAKIMLI İlan No: 839905875https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-palio-1.3-multijet-ilk-elden-klimali-hatasiz-servis-bakimli-839905875/detay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ilanı okuyamadım gözlerim kanadı büyük puntodan. ruhsatta hususi yazıyorsa alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be bunlar bile 30 mu olmuş, bu araçların 3 kapılı olanlarının piyasası zayıftır bilgin olsun onun dışında öğrenci gariban dostudur parçası ucuzdur çok dert açmaz açarsa da yaptırması daha uygun olur.
  • ALPHA LION KING A kullanıcısına yanıt
    Bende 3 kapı olduğu için biraz endişe ettim 5 kapıları 40 a dayanmış durumda su an 😂

• triskalgo T kullanıcısına yanıt
    Arada çok fark yok 25-40 gibi olsa neyse de imkan varsa bütçeyi arttırın 5 kapı alın derim bunları satması zor artık.
    Bakıyorum işte daha. Bunlara alternatif önerebileceğiniz araç var mı bu fiyat bandında ?

• triskalgo T kullanıcısına yanıt
    Bu bütçeyle kendim de albea veya palio alırdım açıkcası. Dizel alternatifi olarak accent admire de olabilir.
  • Palio alınır fakat bu araç kesinlikle alınmaz satıcı doğruyu söylemiyor. Kazasız demiş fakat araçta kaza var kaporta hatları nizami değil

İlandaki araç da dizel. Dizel palio veya albeayı neden tercih etmezsiniz

• WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Aksine dizel tercih ederim fiat grubunda, dizel alternatifi derken dizele alternatif olarak benzinli olsun dersem admireye kayardim manasinda demek istemiştim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.