Şimdi Ara

Pahalı vita oyunlarımı nasıl satabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba benim elimde paketi hiç açılmamış sıfır persona 4 golden ve final fantasy x| x-2 gibi ebayde 100-150 dolar gibi fiyatlara satıldığını gördüğüm oyunlar var. Ben bunları bizim ülkede bu fiyatlara satabileceğimi düşünmüyorum. Ebayden de satış yapamıyoruz bildiğiniz gibi paypal yasak olduğu için. Acaba sizin bildiğiniz bir yöntem veya başka bir ticaret sitesi var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

• zebramo gibi uygulamalara koyabilirsiniz ilgilenen çok insan var o platformda. Veya ikinci el forum'a da ilan verebilirsiniz. Dediğiniz gibi o fiyatlara satamazsınız ama yine de hatırı sayılır miktara satabileceğinizi düşünüyorum.

• Sadece bu 2 oyun mu var., Başka hangi oyunlar var..? İlgimi çeken oyunlar olursa alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bu ikisi kalmıştı elimde ama foruma yazınca final fantasy için şansıma alıcı bulabildim  Şu an elimde tek P4G var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clasmad -- 10 Mayıs 2021; 18:52:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clasmad

Sadece bu ikisi kalmıştı elimde ama foruma yazınca final fantasy için şansıma alıcı bulabildim  Şu an elimde tek P4G var.

Satma dursun bir kenarda 10/15 yıl sonra satıp güncel PlayStation'in parasını çıkarırsın, tüm retro konsol oyunlarına aynı şey oluyor  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clasmad C kullanıcısına yanıt
    Helalinden 150 TL çalışır p4g ye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.