Şimdi Ara

PACKARD BELL TK85-F4085-JO-001TK I5-480M/4GB/500GB/15.6/FREEDOS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
20.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malesef biostan kapatamıyomusuz :( hazır acmısken biosu güncelledim ayrıca driver gt420m gozukuyor ama kurulmuyor teknik servisi aradım 200 m serisini gtx260m yuklememi istedi onu yukleyince halloldu sorun suan calısıyor crysisi kurdum canavar gibi oy
  • benim görüşüm ortanın biraz üstü bir cihaz ama güzel bir cihaz. burada oynadıgımız oyunları paylasırsak iyi plur çünkü insan şüpheye düşüyor. nerden

bileyim ki ben nvidia nın devreye girdiğini çünkü test edecek bir şansımız yokancak böyle oyunlarda, programlarda kendini belli eder diye düşünüyorum
  • Asıl sürpriz bluetooth da bekliyor.
    Bu cihaz bluetooth yok diye satılıyor. Tüm satış sitelerinde böyle yazıyor.
    Cihazın altındaki etikette olduğu yazıyor.
    Etiket doğru söylüyor. Cihazda bluetooth var.
    Yüklemesi biraz çetrefilli gelebilir. Normal olarak donanımı sistem görmüyor çünkü.
  • evet bluetouth mevcut. sitelerde yok yazıyor. ama bu suprizler güzel süpriz oluyor
  • Merhaba aldığın PC şimdiden h.olsun benim merak ettiğim konu FREEDOS olayı bende dün sipariş verdim LENOVO b560 modeli leptop aldım FREEDOS fakat Format atar gibi PC ye işletim sisteminimi kuruyoruz bu konuda sitede fazla bilgi bulamadım belki tazeyken konu az birşey açıklayabilirsin bana şimdiden saol Win 7 32 BİT ULTİMATE veya XP PRO sp 3 2010 a kadar güncellenmiş sürüm kurucam .
  • FreeDos "üzerinde işletim sistemini kendin temin edeceksin" anlamında değerlendirilebilir.
    Mevcut gelen haliyle boot verip komut satırına girebileceğin bir sistem mevcut.
    Lisans sorunlarını kendinin çözeceği her sistemi kurabilirsiniz.
    Dediğiniz gibi normal format....
  • arkdaslar merhaba
    bu pc den almak ıstıyorum ozellıklerı ve fıyat olarak gayet uygun
    ancak bu ekran kartının cıft olması ve freedos olması kafamı karıstıyor.
    cunku ben aldıktan snra win7 kullanmayı dusunuyorum
    bana ayrıntılı olarak ıyı ve kotu yonlerıyle yorumlayablırmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemistanbul

arkdaslar merhaba

açıkçası bende senin gibi çok düşündüm. yine de tabi orjinal win kullanmak her zaman iyi ama laptop iyi bence m<lzeme kalitesi güzel. eger oyun oynuyan

biri değilsen ücretsiz işletim sistemi olan pardus veya linux kullanmanı tavsiye ederim. bende yeni yeni ögrenmeye çalışıyorum. exsra programlara fazla

gerek kalmıyor. hepsi içinde ofis, mozilla, mp3 oynatıcı film oynatıcı vs. tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: atraides

quote:

Orijinalden alıntı: enemistanbul

arkdaslar merhaba

açıkçası bende senin gibi çok düşündüm. yine de tabi orjinal win kullanmak her zaman iyi ama laptop iyi bence m<lzeme kalitesi güzel. eger oyun oynuyan

biri değilsen ücretsiz işletim sistemi olan pardus veya linux kullanmanı tavsiye ederim. bende yeni yeni ögrenmeye çalışıyorum. exsra programlara fazla

gerek kalmıyor. hepsi içinde ofis, mozilla, mp3 oynatıcı film oynatıcı vs. tavsiye ederim

peki bütün iyi ve kotu yonlerıyle bu laptopu tavsıye edermısın???

• açıkçası bu benim ilk laptopum o kadar çok sık kullanan biri değilim. akşamları 2,5 - 3 saat şuan için ben memnunum. sadece oyunlarda ısınma var.

diger işlerimde bi problem görmedim. bide driverleri kutunun içinde çıkıyor. sadece ekran kartı driverı yani nvidia yı internetten indiriyosun bence güzel

bilgisayar, sonuçta benim bildiğim kadarıyla toshiba hariç digerleri bütün parçaları çinde yaptırım montajı başka yerlerde yaptırıyorlar.
  • Merhabalar arkadaşlar ürünün xp driverlarını edinen varmı ?
    varsa paylaşırsa sevinirim
    ben birçok driverı ayarladım

wireless, card reader kaldı hepsini paylaşan olursa güzel bir paylaşım olur
  • slm.
    ben de bu laptop'u almayı düşünüyorum.
    yanında driverlar geliyor mu,
    geliyor denmiş ama hangi driverlar,
    Win7 64 bit mi, 32 bit mi
    xp mi
  • x86, x64 driverler cd ile geliyor.
    vista ve win7 için var.. xp için emin değilim. Zaten xp ile bu makinenin performansını alamazsınız.
  • Mrb arkadaşlar bende aranıza katıldım. bi arkadaşımız TK85 kullanıcılarını bi araya toplamayı önermiş. Bence de bi araya gelip bilgi paylaşmalıyız. Blok sayesinde ekran kartını kurdum, yoksa beni bayaa uğraştıracaktı. Şimdiden herkese teşekkürler
  • Arkadaşlar aynı pc bende de var ve bluetooth var diyor etikette de , nasıl kullanılır hale geliyor onu da anlatabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunel_86

Arkadaşlar aynı pc bende de var ve bluetooth var diyor etikette de , nasıl kullanılır hale geliyor onu da anlatabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler..

Fn + F2 kısa süre basılı tutun. yüklemeye başlaması lazım.
    Olmuyorsa önce cd den driveri yükleyin sonra fn+f2 yapın..
  • Teşekkür ederim. Sorunu hallettik. Saedece wireless olduğunu düşünüyorduk onun, farklı tuşlardan denedik hep. Tekrar sağolun.
  • iyi günler arkadaşlar

windows aero için masaüstü performansı olan bölümde 4.5 not çıkıyor. sizinkide öylemi acaba
  • Teşekkürler...
    quote:

Orijinalden alıntı: a.a.sezen

x86, x64 driverler cd ile geliyor.
    vista ve win7 için var.. xp için emin değilim. Zaten xp ile bu makinenin performansını alamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unbreakabl

malesef biostan kapatamıyomusuz :( hazır acmısken biosu güncelledim ayrıca driver gt420m gozukuyor ama kurulmuyor teknik servisi aradım 200 m serisini gtx260m yuklememi istedi onu yukleyince halloldu sorun suan calısıyor crysisi kurdum canavar gibi oy

arkadaşlar bende gtx260 m olarak gösteriyorum driverı kurmuyor hata veriyor.. sizde driver varsa upload edip gönderirmisiniz veya mail adresi versem direk gönderseniz olurmu...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.