Şimdi Ara

Packard Bell TJ75-PO-112TK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
6.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajımı geri alıyorum. Cd kaynaklı bir sorunmuş başka birkaç başka cd ile denedim titreme azaldı :)
  • hyrli olsun gule gule kullan dostum... tecrubelerini paylasirsan, oyun perfonamnsi, isinma, fan sesi, yapaliosan, becnhmark vs testler everst filan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: QnlyEmre

Bilgisayarı bugün İzmir Vatan'dan 1402TL'ye aldım. Cızırtıyla ilgili hiçbir sorun yok fakat bir sorunla karşılaştım. Cd okurken aşırı derecede titreme oluyor bilgisayarda. Aynı problemle karşılaşan sadece ben miyim yoksa bu genel bir sorun mu? İade etmeyi düşünüyorum.

izmir vatan'da bu bilgisayardan başka varmı?Windows 7 64bitmi,32bitmi?cizirti yok demissin,kulagini iyice dayayip dnledinmi?titreme sorunu kesin cd'den olduguna eminmisin?isinma,fan sesi nasil?ona gore yarin gidip alacagim bende.biraz fzla soru sordm kusra bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wosswoss -- 8 Nisan 2010; 23:38:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wosswoss

quote:

Orijinalden alıntı: QnlyEmre

Bilgisayarı bugün İzmir Vatan'dan 1402TL'ye aldım. Cızırtıyla ilgili hiçbir sorun yok fakat bir sorunla karşılaştım. Cd okurken aşırı derecede titreme oluyor bilgisayarda. Aynı problemle karşılaşan sadece ben miyim yoksa bu genel bir sorun mu? İade etmeyi düşünüyorum.

izmir vatan'da bu bilgisayardan başka varmı?Windows 7 64bitmi,32bitmi?cizirti yok demissin,kulagini iyice dayayip dnledinmi?titreme sorunu kesin cd'den olduguna eminmisin?isinma,fan sesi nasil?ona gore yarin gidip alacagim bende.biraz fzla soru sordm kusra bakma

Yahu kulağını dayayıp neden dinlesin
    Siz notebook kullanırken kulağınızı dayayıp mı ses dinliyorsunuz. O kadar yakından mutlaka dip ses gelecektir.

Yanlış anlamayın, demek istediğim hata bulmak için o kadar titizlenirseniz mutlaka bulursunuz.

• yok dostum nie yanlış anlıyayım şu ses cızırtısına millet okdr takmışki nedir diye merak ediyorum.bana harddiskin sesi imiş gibi gelior ama bilmiorum
  • arkadşlar ben ayrıca bilsaara xp yükleyeceğim.Ama tüm aramalarıma rağmen xp sürücülerini bulamadım.Bulan varsa yardımcı olursa sevinirim.tşk.
  • Arkadaşlar geçen gün tesadüfen Cpu z programını açtım baktım işlemciyi tek çekirdek görüyor. aygıt yöneticisine baktım 2 çekirdek 2 de sanal olmak üzere 4 işlemci görünüyor. Bu sefer windowsun sistem bilgisini açtım o da tek çekirdek görüyor. Sorun ne olabilir . İkinci çekirdeği kullanamıyormuyum ? bios ta da ayar yok bununla ilgili? aynı şey sizdede var mı?
  • bugün aradım vatan bilgisayar izmir şubesini ellerinde packard bell tj75 serisinden hiç bir bilgisayar kalmamış..gelirmi diye sordum bilgileride yok...öfff!!! aynısı izmir darty'de var ama 1600tl..vatanda ise vatan cardla 1450ye gelior 10 taksit
  • arkadaşlar lütfen birisi cpu z programı ile bakıp işlemciyi kaç çekirdek gösteriyor yazabilirmi? benim 112 tk cpu z programı 1 core 2 thread gösteriyor eğer sizde 2 core 4 thread gösteriyorsa servise başvuracağım. lütfen yardım
    EDİT:Sorunu çözdüm teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 11 Nisan 2010; 14:47:38 >
  • vatandan 1302 liraya aldım bu cihazı 2 hafta oluyor

eksileri

- touch pad dandik mouse almak farz oldu
    - cızırtı geliyo hoparlörden
    - sesi az çıkıyor ve benim cihaz mı sorunlu bilmiyorum sağ hoparlörden çok az ses geliyor. sizde de öyle mi bi bakar mısınız
    - işlemci fanı sürekli yüksek devirde çalışıyor sessiz bi bilgisayar değil yani

artıları

+ ısınma çok az hatta yok. oyun oynarken doğal olarak ısınıyor tabii
    + bu fiyata core i5 ve hd 5650 gibi canavar bir ikili başka markada bulamazsınız
    + dış görünüş güzel özellikle dış parlak kaplama deseni güzel lüks duruyor ( ama sağlamlığını ilerleyen aylarda görücez laçkalaşma vs olmaz inş )

genel anlamda şunu söylemek isterim. bu markayı acer satın aldı diye biliyorum. daha önce acer kullandım. çok memnundum. acer a güvenerek aldım ama açıkçası hayal kırıklığına uğradım. vatanda %20 indirim vardı diye koşa koşa gittim aldım. keşke biraz daha paraya kıyıp yine core i5 li hd 5650 li bi acer alsaydım.
    acer in sesi olsun, klavyesi olsun, touchpad olsun malzeme olsun daha kaliteli daha sorunsuz. bu iki marka arasında acer almadığım için pişmanım.

• valla demin bestbuy'dan aradıları beni 112tk modeli gelmiş 1.499TL istiyorlar..fakat orada özelliklerde ramler 3gb ve 800mhz yazıyordu..3gb olmasını sorun ediyordum hadi dedim bu sorunu aştım şimdi 800mhz olması çok canımı sıktı açıkçası..bari 1066mhz olaymış yaw..ztn bide şu cızırtı olayı sinir ediyor varmı yokmu diye..sizin 112tk'ler 800mhzmi ramleri yoksa 1066mhzmi cpu-z'dan fln bakarmısınız rica etsem? ha birde bimekste acer 5740g i5li 500gb ramli 4gb 1066mhzli ve 1gb ati 5650li olanda kampanyada 1500tlye satılıyor..acaba acerımı yoksa pb 112tkyımı alsam off off.tip olarak pb'yi daha beğeniyorum.eğer ramleri 3gb 1066mhz ise alıcam

vatandada 1450tlye satıyolar..cızırtı var demiş bir arkadaş diğerleri yok demiş..off ne yapıcam şaştım valla :D
  • ARKADAŞLAR BEN DE BU GÜN BU CİHAZI ALDIM VATANDAN 130 TL YE. CIZIRTI MIZIRTI HEPSİ HİKAYE ON NUMARA MAKİNE. CRYSİS MEDİUM AA 2X 25 FPS TAKILMA OLMADAN OYNAYABİLİYORUM. ISINMA FAN SESİ HARD DİSK GÜRÜLTÜSÜ CIZIRTI BENİM MAKİNE DE HİÇBİRİ YOK. DAHA ÖNCE ALAN ÇOĞU ARKADAŞ DA AYNI FİKİRDE. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM TAM BİR F/P MAKİNESİ.
  • 130 DEĞİL 1340:))
  • vatan da world card veriyorlarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

vatan da world card veriyorlarmı

ewet dostum, satin alirsan eger urunu, aninda basvuru alip, parayi ordan kesiolar.. kart ewe posta ile geliyor...

ama tabiki kredi karti sahip olabilme esaslari gecerli... herhangibir bankaya borc durumu olmicak, bankalar arasi iletisim aginda sorunsuz gozukcen, yaninda adina ait odenmis fatura vs vs...
  • Vatanda fiyat düştü kaçırmayın arkadaşlar bu güne özel %20 indirim Packard Bell tj75 in fiyatı
    1.269 TL Word 5 Taksit

Link:
    http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-tj75-jo-112tk-tj75-core-i5-430m-2.26-ghz-3072mb-320gb-dvdrw-15,6-1024mb-hd5650-bt-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=44086
  • Bu cihazı ben de almayı düşünüyorum ama şu fan sesi biraz düşündürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SliTaz

quote:

Orijinalden alıntı: GrafikXer

Vatanda fiyat düştü kaçırmayın arkadaşlar bu güne özel %20 indirim Packard Bell tj75 in fiyatı
    1.269 TL Word 5 Taksit

Link:
    http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-tj75-jo-112tk-tj75-core-i5-430m-2.26-ghz-3072mb-320gb-dvdrw-15,6-1024mb-hd5650-bt-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=44086

Ellerinde şu an stok yok.

1 saat önce Vatan Topkapıdan aldım. İlk kurulumu için birazdan başına oturacağım.

• Dün İzmir Vatan bilgisayar dan aldım ve şu an için çok memnunum, ellerinde 5 tane falan kalmıştı.. bugün ve yarın için world carda 5 taksit 1268 TL ye geliyor, kaçırmasın ihtiyacı olanlar..
  • İzmir Vatan'da kalan son kutulu TJ75 112TK'yı da ben aldım.Bahsedilen cızırtıya rastlamadım.Hoparlörler oldukça iyi ses veriyor, ekran kaliteli amma velakin touchpad dandik biraz geç tepki veriyor bazen.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.