Şimdi Ara

PACKARD BELL TJ75-JO-281TK ve 282TK KULLANICILARI KULÜBÜ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
4
Favori
41.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş
    SSD takviyesiyle benim diyen yeni nesil birçok bilgisayarı tokatlıyor :)

İşin şakası bir yana bu bilgisayardan aldığım performansı çoğu bilgisayardan alamıyorum. değiştirmek istemiyordum bu yüzden. durumum teknik izahını yapabilecek birileri var mıdır? :)

Bu arada ağır programlarda kullanıyorum. psd netbeans Autocad vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcesozluk T kullanıcısına yanıt
    Tek sorun sata 2 olması. Sata 3 olsa ssd den cok.daha iyi verim alabilirdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de hala çok memnunum perforamansından. Cihaz Performance bench 9'da 1500 civarı puan alıyor. Gönderilen diğer benchmarklara kıyasla %25 lik dilimin üstüne çıkabiliyor (en iyi % 75'te).

Fan speed modifiyesi ile sessiz bir şekilde çalışıyor. Klavyesi bence sunum ve iş yapmak için efsane (zaten ödüllü diye biliyorum). SSD sata 2 hızında çalışıyor testte 7.5/8 alıyor.

6gb ram'e çıkardıktan sonra GTA 5'i oynuyor GTA 4 ve ek paketini akıcı bir şekilde oynuyor. Doom 3 performansı mükemmel. Half Life 2 full tüm ayarlar açık 1080p aşırı hızlı oynatabiliyor. Metro 2033 redux oynanabilecek hızda.

2015'te çıkan SOMA'yı bile oynatabiliyor. 2018 sonunda çıkan Call of Cthulhu oynanabilecek hızda çalışıyor.

9 yıllık bir laptop hala cayır cayır oyun oynatıyor inanılmaz.

Temiz bulursanız 500 TL civarına alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neperliva -- 5 Ekim 2019; 12:59:53 >
  • Uzun süredir çok ısınıyordu, en sonunda görüntü gitmişti. Bilgisayarı açıp temizledim, şimdi güç düğmesine basınca power lambası yanıyor, fan 5 sn. kadar çalışıp duruyor, güç lambası açık kalıyor, güç düğmesine tekrar basınca çalışmıyor. Bios pilini söküp tekrar taktım, değişen birşey yok. Arıza neden olabilir?

• mehterann kullanıcısına yanıt

Bellekleri kontrol ettiniz mi? Tek tek slotları deneyin bi'.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.