Şimdi Ara

Packard Bell LS 44HR 606 ve Acer 7750 G için Switchable ekran kartı bios seçenek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
15.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hodoras

Bunun bir sorun olduğunu forumdan okuyuncaya kadar farkında bile değildim. Bios update işlemini ve diğer direktifleri uyguladım , şu an defaut . Teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    bios update işlemini uygulayanlara ayrıca windows 8 i de tavsiye ederim inanın bu bios ile windows 8 çok daha uyumlu ben consumer previewden beri kullanıyorum cad programları dahil hiç bir sorunum yok ve çok daha stabil çalışıyor. teşekkür edenlere de rica ederim sorun ve mutluluğumuz aynı tahmin edebiliyorum sizleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbau

bios update işlemini uygulayanlara ayrıca windows 8 i de tavsiye ederim inanın bu bios ile windows 8 çok daha uyumlu ben consumer previewden beri kullanıyorum cad programları dahil hiç bir sorunum yok ve çok daha stabil çalışıyor. teşekkür edenlere de rica ederim sorun ve mutluluğumuz aynı tahmin edebiliyorum sizleri

Alıntıları Göster
    Selamlar...

Bir konuya takıldım...daha evvel de buna benzer laptop kullanmistim... Yuksek Performanslı Gpu aktik oldugunda
    Intel ekran kartı ikonu sistem tepsisinden otomatik olarak kayboluyor yerine Cataliyst ikonu geliyordu...

Fakat su an hangi gpu yu secerseniz secin intel sistem tepsisinde gorunuyor ....

Fikri olan arkadaslar paylasirlarsa sevinirim..

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: tanerzan

Selamlar...

Bir konuya takıldım...daha evvel de buna benzer laptop kullanmistim... Yuksek Performanslı Gpu aktik oldugunda
    Intel ekran kartı ikonu sistem tepsisinden otomatik olarak kayboluyor yerine Cataliyst ikonu geliyordu...

Fakat su an hangi gpu yu secerseniz secin intel sistem tepsisinde gorunuyor ....

Tesekkurler

bendede duruyo ama bi işlevi yok ordan yaptıgım ayarlar bişeyi etkilemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

quote:

Orijinalden alıntı: tanerzan

Selamlar...

Tesekkurler

bendede duruyo ama bi işlevi yok ordan yaptıgım ayarlar bişeyi etkilemiyor

Alıntıları Göster
    Eline sağlık kardeş LS44HR-610TK modelli leptopuma yaptım oldu Sanırım LS44 ile başlayan bütün modellere oluyor bu

• quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Eline sağlık kardeş LS44HR-610TK modelli leptopuma yaptım oldu Sanırım LS44 ile başlayan bütün modellere oluyor bu

Alıntıları Göster
    Elinize sağlık nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum bende tasarım için almıştım.BU kadar yüksek özellikte bu kadar yavaş çalışmasına tahammulum kalmamıştı.Başka pc düşünüyordum artık gerek kalmadı.Çok saol

• quote:

Orijinalden alıntı: fgecimli

Elinize sağlık nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum bende tasarım için almıştım.BU kadar yüksek özellikte bu kadar yavaş çalışmasına tahammulum kalmamıştı.Başka pc düşünüyordum artık gerek kalmadı.Çok saol

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bendede dell 5520 modeli var hd7670mli model benim biosta çok kısıtlı böyle seçenekler yok acaba yapsam bendede çalışırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

Arkadaşlar bendede dell 5520 modeli var hd7670mli model benim biosta çok kısıtlı böyle seçenekler yok acaba yapsam bendede çalışırmı ?

anakartınıza uygun olmayan biosu kurmayın sakın ola denemeyiniz, kendi anakartınıza uygun biosları araştırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnMullins

quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

anakartınıza uygun olmayan biosu kurmayın sakın ola denemeyiniz, kendi anakartınıza uygun biosları araştırın

Alıntıları Göster
    Arkadaşım elinize emeğinize sağlık... Çok teşekkür ediyorum bu güzel paylaşımınız için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sümmani.

Arkadaşım elinize emeğinize sağlık... Çok teşekkür ediyorum bu güzel paylaşımınız için :)

Alıntıları Göster
    i5 2450 8gbram 2gb amd radeon 6650 ekran kartlı 609tk bilgisayarıma uyguladım. sonuç olumlu oldu.

idecad programında perspektif görünümünde yaşadığım atlayarak görüntüleme sorunum ortadan kalktı.

konuyu açan umbau arkadaşımıza teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzey81

i5 2450 8gbram 2gb amd radeon 6650 ekran kartlı 609tk bilgisayarıma uyguladım. sonuç olumlu oldu.

idecad programında perspektif görünümünde yaşadığım atlayarak görüntüleme sorunum ortadan kalktı.

konuyu açan umbau arkadaşımıza teşekkürler...

Alıntıları Göster
    tek kelimeyle sonuç mükemmel. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_scream

tek kelimeyle sonuç mükemmel. teşekkürler.

Alıntıları Göster
    ya bende yok o power falan

packard bell ls44hr 606tk kullanıyorum

Packard Bell LS 44HR 606 ve Acer 7750 G için Switchable ekran kartı bios seçenek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcceLLenT -- 24 Kasım 2012; 17:54:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EcceLLenT

ya bende yok o power falan

packard bell ls44hr 606tk kullanıyorum

Packard Bell LS 44HR 606 ve Acer 7750 G için Switchable ekran kartı bios seçenek

Alıntıları Göster
    lütfen arkadaşlar biraz ilgi gösterin packard bell ls44hr 606tk kullanıyorum alalı yarım sene oldu daha farkedeli 1 ay olmadı intel 3000 ekran kartıyla oyun oynadığımı yardım edecek yok mudur

• quote:

Orijinalden alıntı: EcceLLenT

lütfen arkadaşlar biraz ilgi gösterin packard bell ls44hr 606tk kullanıyorum alalı yarım sene oldu daha farkedeli 1 ay olmadı intel 3000 ekran kartıyla oyun oynadığımı yardım edecek yok mudur

Alıntıları Göster
    power dediğin ne arkadaşım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_scream

power dediğin ne arkadaşım?

Alıntıları Göster
    öncelikle tebrik ederim süper bir cözüm üretmişin kapalı biosu açarak amd nin yazılımını kullanılabilir hala getirmişin fakat beden aynı sorundan müzdaribim hp pavillgon g6 leptop aldım 7670 2g ekran kartı 8 gb ram i5 3210 olmasına rağmen openg isteyen oyunlar ekran kartı devreye girmediği için performans alamıyorum örneğin metin2 oynamıyorum bu dediğiniz işlemi hp pavillgon g6 2103 st olarak leptoba uyarlayabilirmisiniz yada öyle bi seçeneğimiz varmı şindiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazgan67

öncelikle tebrik ederim süper bir cözüm üretmişin kapalı biosu açarak amd nin yazılımını kullanılabilir hala getirmişin fakat beden aynı sorundan müzdaribim hp pavillgon g6 leptop aldım 7670 2g ekran kartı 8 gb ram i5 3210 olmasına rağmen openg isteyen oyunlar ekran kartı devreye girmediği için performans alamıyorum örneğin metin2 oynamıyorum bu dediğiniz işlemi hp pavillgon g6 2103 st olarak leptoba uyarlayabilirmisiniz yada öyle bi seçeneğimiz varmı şindiden teşekkürler

Alıntıları Göster
    Öncelikle çok teşekkür ediyorummm. HER YERDE BU ÇÖZÜMÜ ARIYORDUM .Çıldırmak üzereydim kaç kere format attım home basic, premium, ultimate, win 8 e kadar yükledim kaldırdım. Oyunları low da medium oynuyordum:(. cad programlarını çalıştıramıyordum.

ŞİMDİ OYUN PİYASASININ ALT ÜST EDECEĞİM :)))):):):):):):):):):):):)

ACER 7750G İ5 2,5GHZ AMD 7670M 2 GB

• yardım edin lütfen!!
    easy note LS 607 hr
    her şey tamam ancak güç bölümünde değiştir diye bir şey yokkkkkkk..
    catalyst görünümü burada:
    http://postimage.org/image/7ie6t2ov5/

driver yönetici görüntüsü burada:
    http://postimage.org/image/ac288peod/

• quote:

Dostum sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Notebookumu aldığımdan beri muzdarip olduğum ve o zamandan beri uğraştığım bir konuydu. Hiçbir oyunu oynayamıyordum. Son zamanlarda camdan aşağı atacak raddeye gelmiştim. Şimdi bu işlemi yaptım ve 5 dk da problemim çözüldü. Bu konuda uğraştığın ve çözümü bulmak için harcadığın bütün emeklerin için teşekkür ederim. Şu an nasıl rahatladığımı nasıl mutlu olduğumu anlatamam. O kadar ki sevinçten sıçrarken üstümdeki lambayı indiriyordum. Tekrar tekrar teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: sarcasticxx

quote:

Dostum sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Notebookumu aldığımdan beri muzdarip olduğum ve o zamandan beri uğraştığım bir konuydu. Hiçbir oyunu oynayamıyordum. Son zamanlarda camdan aşağı atacak raddeye gelmiştim. Şimdi bu işlemi yaptım ve 5 dk da problemim çözüldü. Bu konuda uğraştığın ve çözümü bulmak için harcadığın bütün emeklerin için teşekkür ederim. Şu an nasıl rahatladığımı nasıl mutlu olduğumu anlatamam. O kadar ki sevinçten sıçrarken üstümdeki lambayı indiriyordum. Tekrar tekrar teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    arkadaşlar aynı bios un son versiyonunu buldum orjinal 1.21 in unlocked olanı.

http://www.bios-mods.com/forum/Thread-acer-5750G-1-20-update-12-1-uefi-advanced-and-power-unlocked

Birazdan deneyip yazacağım.Bir de aşağıda yazdığım cihazlar aynı bios u kullanabiliyor diye okudum yani bu topic sadece 2 seriye has değil.

P5WE0

Aspire 5750
    Aspire 5750G
    Aspire 5750Z
    Aspire 5750ZG

Aspire 5755
    Aspire 5755G

Aspire 7750
    Aspire 7750G
    Aspire 7750Z
    Aspire 7750ZG

Gateway NV57H
    Gateway NV77H

PackardBell EasyNote LS11HR
    PackardBell EasyNote LS13HR
    PackardBell EasyNote LS44HR

PackardBell EasyNote TS11HR
    PackardBell EasyNote TS13HR
    PackardBell EasyNote TS44HR
    PackardBell EasyNote TS45HR

PackardBell EasyNote TSX62HR
    PackardBell EasyNote TSX66HR

• quote:

Orijinalden alıntı: gageracer

arkadaşlar aynı bios un son versiyonunu buldum orjinal 1.21 in unlocked olanı.

http://www.bios-mods.com/forum/Thread-acer-5750G-1-20-update-12-1-uefi-advanced-and-power-unlocked

Birazdan deneyip yazacağım.Bir de aşağıda yazdığım cihazlar aynı bios u kullanabiliyor diye okudum yani bu topic sadece 2 seriye has değil.

P5WE0

Aspire 5750
    Aspire 5750G
    Aspire 5750Z
    Aspire 5750ZG

Aspire 5755
    Aspire 5755G

Aspire 7750
    Aspire 7750G
    Aspire 7750Z
    Aspire 7750ZG

Gateway NV57H
    Gateway NV77H

PackardBell EasyNote LS11HR
    PackardBell EasyNote LS13HR
    PackardBell EasyNote LS44HR

PackardBell EasyNote TS11HR
    PackardBell EasyNote TS13HR
    PackardBell EasyNote TS44HR
    PackardBell EasyNote TS45HR

PackardBell EasyNote TSX62HR
    PackardBell EasyNote TSX66HR

Alıntıları Göster
    Selam herkese

konuyu açmamın üzerinden epey zaman geçti umarım herkes modded biostan memnundur .

aynı sitede yapılan yeni güncelleme ile orjinal V 1.21 biosu denemişler hatta unlock olarak durumda hazırda var geçen hafta yükledim fakat şu an bu sayfada verilen v1.17 kadar stabil olmadığını gördüm ayrıca v 1.21. yapan kişiyede çok güvenemedim açıkcası

bu arada güncel driverları kullanabilmek adına da windows 8 e geçmeyenlere muhakkak öneririm.

bu zaman zarfında kendi geliştirdiğiniz yöntemler veya tespit ettiğiniz sorunlar varsa da paylaşın lütfen

• quote:

Selam herkese

konuyu açmamın üzerinden epey zaman geçti umarım herkes modded biostan memnundur .

aynı sitede yapılan yeni güncelleme ile orjinal V 1.21 biosu denemişler hatta unlock olarak durumda hazırda var geçen hafta yükledim fakat şu an bu sayfada verilen v1.17 kadar stabil olmadığını gördüm ayrıca v 1.21. yapan kişiyede çok güvenemedim açıkcası

bu arada güncel driverları kullanabilmek adına da windows 8 e geçmeyenlere muhakkak öneririm.

bu zaman zarfında kendi geliştirdiğiniz yöntemler veya tespit ettiğiniz sorunlar varsa da paylaşın lütfen

bende hd 7670m li lenovo z585 var ona ait biosu bulamadım yardım edebilirmisiniz?

bios sürümüm phoenix bios sc-t v2.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ş.cem58 -- 4 Mart 2013; 18:25:50 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.