Şimdi Ara

PACKARD BELL EASY NOTE TJ65 KULLANICILARI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
5
Favori
81.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 yıldır pb tj65 kullanıcısıyım.gerçi pc nin garantisinin bitmesine 1 ay var ama ben servise göndermek istemiyorum malum servisin felaket olduğu ürünleri yapmadan gönderdiği hatta bozduğu malum..
    şimdi benim makinede bi sorun yok fakat önceleri fanın sesini duymazdım şimdi ise fan sürekli çalışır durumda,fanı temizlemek istiyorum geçenlerde vidaları söktüm fakat kasanın içini açamadım nedense bütün vidaları sökmeme rağmen sanki hala içerde vida varmış gibi hiç yerinden oynatamadım kasayı.
    kasanın nasıl açılacağı konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.servis 50 tl istiyor temizlik için.

ayrıca dvd sürücü eski cd leri okumuyor ama yeni sıfır dvd takarsam okuyor bu neden olabilir??
  • ekran kartı için yeni güncelleme çıkmış, yükleyen varmı acaba?
  • tj 65 012' nin klavyesini kaça değiştirirler arkadaşlar, sanırım sıvı teması var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

tj 65 012' nin klavyesini kaça değiştirirler arkadaşlar, sanırım sıvı teması var.

Merhaba. 50-75tl arası klavye ücreti. Sanırım 100tl ye falan değiştirirler.

Onun dışında 20 aydır canavar gibi kullandığım TJ65 005tk modeli laptop um sıvı teması yüzünden servise verdim. Bi fiyat çıkardılar. 650tl. Yaptırmadan geri gönderttim. Sonra antalya servisine verdim. Adamlar makinayı mahvetmişler. Güzelim makinam perişan oldu. Chipini sökmüşler, anakart üzerindeki birkaç elemanı yakmışlar, şarj girişini bozmuşlar. Nalet olsun böyle servisçiliğe. Yazıklar olsun. Biz canla başla arttırarak birşeyler alıyoruz, elin servisi alsın makineyi parçalasın. Sinirimden çatlıcam arkadaşlar. ALLAH belalarını versin bu servislerin. Tabi sözüm adam gibi çalışanlara değil.
    Şimdi sorun anakart ve klavye. Değişmesi gerekiyormuş.
    Arkadaşlar ne yapayım ben şimdi. Anakart değişmesi pc nin değişmesi demek. Uygun yollu çıkma falan anakart bulabileceğim bir yer varmıdır arkadaşlar. Yada bildiğiniz bir yer.

• Büyük geçmiş olsun, ben hiç göndermeyim o zaman Ankara' lardan İstanbula' a servisi, sıva teması deyip geçecekler sanırım. En iyisi dışardan özele yaptırmak.
  • Arkadaşlar modelini yazdığım laptop um için anakart nereden temin edebilirim. Lütfen bana özelden ulaşırmısnız. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Anakartımı değiştirmekten başka çare bırakmadılar çünkü.
  • Yardımcı olacak yokmu arkadaşlar.
  • Ben ram ekliycem notebook a . ram hızı bilgisine ulaşamadım.Bana tam bilgisi verebilecek var mı? ya da hangi ram i alayım??

Mesela şu ram i alsam uyar mı?

http://www.hizlial.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/kingston-4-gb-1066-mhz-ddr3-kvr1066d3s7-4g-notebook-ram_30.009.1164.0105.htm

ram 1033 mü 1066 mı olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

Büyük geçmiş olsun, ben hiç göndermeyim o zaman Ankara' lardan İstanbula' a servisi, sıva teması deyip geçecekler sanırım. En iyisi dışardan özele yaptırmak.

Elinde kanıtlayabileceğin belgen varsa dava açmak en mantıklısı...
  • LANET ETTİM TJ 65 İMDEN
    2 senede dökülmedik yeri kalmadı
    altındaki plastik ayakları koptu
    vidaları kendi kendine döküldü
    power tuşunun üst kısmındaki kapak kısmı koptu power tuşu dışarda sallanıyor şuan
    bilgisyaar sürekli oyunlarda aşırı ısınmadan dolayı kapanıyor
    ilk zamanlar böyle değildi kaç kez format attım ama değişen birşey yok artık 2 seneyi doldurdu

birdaha packard bell mi? ASLA
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben de yaklaşık 2 senedir Packard bell TJ 65 (T9600) modelini kullanıyorum. Laptopta ısınıp kapanma sorunu var, görüyorum ki çoğu arkadaş benim gibi bu problemi yaşıyor. Acaba bu probleme çözüm bulabilen var mı? Ben laptopun fanını temizlettim, bir de üstüne şu anki en iyi teknoloji external fan aldım, fakat yine de fayda etmiyor, ısınıp kapanması en fazla 15-20 dk gecikiyor. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim..
  • yanlış konuya yazmışım pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhSyChO -- 25 Ocak 2012; 13:16:16 >
  • Ben TS44HR-605TK alıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: safaxk

Ben ram ekliycem notebook a . ram hızı bilgisine ulaşamadım.Bana tam bilgisi verebilecek var mı? ya da hangi ram i alayım??

Mesela şu ram i alsam uyar mı?

http://www.hizlial.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/kingston-4-gb-1066-mhz-ddr3-kvr1066d3s7-4g-notebook-ram_30.009.1164.0105.htm

ram 1033 mü 1066 mı olmalı?

ddr3 değil ddr2 alman lazım. bir de 4 gb ram'den fazlasına gerek yok şu an zaten. oyun canavarı bilgisayar toplayanlar bile 8 gb kullanıyorlar ki o bile çok gerekli değil.

• Aynı videodan bende çekicem az kaldı.
  • bluetooth açma tuşu hangisi, bir saattir açamadık. Fn kombinasyonları çalışmıyor, Önce hangisini yüklemeliyim?
  • Benim fan dönmüyordu, içini açıp temizliyeyim dedim ama açmayı tam beceremedim, sadece ucundan biraz açabildim. Neyse sonra geri taktım ama bu seferde touchpad çalışmamaya başladı. Zarar mı verdim ki?

Sorunu hallettim, klavyenin altındaki touchpad kablosu çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. Fiery -- 29 Temmuz 2012; 13:30:09 >
  • Laptobum yüksek voltaj yüzünden yandı. Anakart sizlere ömür. tamir ettirene kadar yenisini almak daha mantıklı :)

Eğer yedek parça ihtiyacı olan varsa pm atabilir.

Packard bell tj65 menteşe, klavye, dokunmatik tuş takımı, komple ekran, WLAN kartı, usb jackleri sağlam, card reader sağlam, hdmi girişi sağlam

En önemlisi batarya da satılık. şu anda normal kullanımda 2 saat 20 dakika şarjı gidiyor. Normal kullanım derken internette gezinme, word üzerinde çalışma.

film izlerken full parlaklıkta 1 saat 40 dakka gidiyor. en az parlaklıkta 2 saat dayanıyor pil

aklınıza gelecek (anakart hariç) her parçası satılık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echonia -- 3 Ağustos 2012; 18:14:14 >
  • Packard Bell EasyNote EN TJ65 Windows 7 drivers download
    http://www.sorbilene.com/packard-bell-easynote-en-tj65-windows-7-drivers-download.html
  • Sorun yaşamayan bir tek ben miyim? 3 Senedir kullanıyorum hiçbir sorun çıkarmadı. Gayet de güzel. Acaba ben mi anlamıyorum laptop işinden?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.