Şimdi Ara

#Packard Bell Dot-MU-TK002#KULLANLAR&YORUMLAR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
6
Favori
68.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delimavii67

bilgisayarı sırf win7 starter diye sattım :) bir turlu ultimateyi crack yapamadım sinir etti beni. acer ferrari sipariş ettim sanırım acer packarddan bir dikiş daha üstün hatta 2 dikiş :))

hemşerim bence yanlış yapmışsın..eski bir acer kullanıcısı olarak söylüyorum bunu...ferrari amd işlemcili bir cihaz dolayısıyla her ne olursa olsun yine eski 64 bit amd işlemcili bir acer kullanıcısı olarak tavsiye etmem..acer ferrari oldukça nazik bir modeldir..kullanmaya başlayınca en küük bir harekette elinde kalacakmış izlenimi zaten olacaktır sende.Alan bir arkadaşım var elinde taşımaya çekiniyor:)..ben acer notebook umun 2 defa harddiskini değiştirdim..birincisi daha 1 sene olmadan pat diye gitti..yenisini aldım ama o da mavi ekran verince notebook u sinirle 1 cm yükseklğe kaldırıp masaya geri bıraktım ve harddisk yine gitti:) garantiden değiştirmeye çalşıyorum şimdi..ayrıca p.bell in sendeki modelin 1 ram,160 hdd olanını aldım..bugün-yarın gelecek istanbuldan..her nedar p.bell de acer ın kanatları altında olsa da yine de acer dan mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışyorum....yine de hayırlı olsun,umarım pişman olmazsın amd den..

• umarım dediğin gibi olmaz zaten bu elektronik şans işi değilmi. en iyisi diye alırsın sorun cıkar ucuz diye alırsın tepe tepe kullanırsın, ben aslında ferrariyi 2 ay önce teknosada görüp aşık olmuştum incelemiştim gayet performanslıydı ama pahalıydı ilk çıktıgı zaman. sonra gittim sony netbook aldım hiç olmazsa adı var dedim ama bin pişman oldum 200 tl zararına sattım lg x130 aldım onada 1 ay zor tahammül ettim bir daha atom işlemcili netbook almam. sonra bu packard belli gördüm dediğin gibi aynı fabrika acerle, kötü bir yanı yok ama windows 7 starter vardı kimde memnun değil ben dahil ultimate yükledim normal masaüstümde crack sorunu çıkarmayan işletim sistemi bir türlü netbooka almadı her acılışta ssahte yazılım hatası verdi tutarsız çalışmaya başladı kendiliğinden kapanmalar falan, buda benim şansıma:) 3 gün falan kullandım bunu sonra biri gördü begendi sat bana dedi bende fırsat bulmuşken sattım ve hemen acer ferrariyi sipariş verdim. inceleme forumunun hepsini okudum genel olarak herkes memnun sadece pil ömrü 4 saatmiş. pb de 6 saat civarı ama kullanıma göre değişir tabi neyse hayırlısın olsun ferraride sorun yaparsa 13.3 inclik su işlemcili modellere yönelecem.

• quote:

bilgisayarı sırf win7 starter diye sattım :) bir turlu ultimateyi crack yapamadım sinir etti beni. acer ferrari sipariş ettim sanırım acer packarddan bir dikiş daha üstün hatta 2 dikiş :))

bende ultimateyi crackli olarak kullanıyorum ve güncelleme sorunu yaşamıyorum sanırım ya kullandığın crack iyi değil yada bir yerde hata yaptın
    eğer güncellemeyi çalıştırıp sonradan cracklediysen belki kayıtsız üye olarak tespit etiği için crackleyince yakalamış olabilir ben direk crackledim güncellerken sorun yaşamadım
    zaten güncelleme sorunu yaşansa çoğu kişi win 7 kullanmazdı sonuçda ev kullanıcılarının hemen hemen tamamı crackli kullanıyor :)
    her neyse ferrari performans olarak en iyisi ama hdmi yok birde şarj süresi 3 saat falanmış sanırım
    senin için önemli konular değilse sorun yok demektir güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeNOzGuRuM -- 11 Şubat 2010; 1:00:13 >

• arkadasım pb aslında güzel bilgisayar ama dediğim gibi gibi crack yapamadım her yolu denedim ve farklı farklı 4 tane crack buldum normalde yapıyor ama aradan 10 dk geçince yada pc baştan başlatında hemen ekran siyah ve sahte yazılım. bu beni gıcık etti. tam peşpeşe 4 defa format attım farklı crack denemek için ve bazen güncelleme yapıpta crack yaptım bazende hemen anında güncelleme yapmadan crack yaptım ama her durumdada sonuc yok. ve şaşırdıgım taraf sadece bu bilgisayarda crack olmadı ben kendim bilgisayarcıyım günden 10 tane pc formatlıyorum artık hep ultimate yüklüyorum ve hiçbirinde crack sorunu yaşamadım kendi masaüstümdede sorun yok, ama bu pb gıcık etti beni. birde oyunlarda pek iyi oldugunu söyleyemem, ferrarinin pilinin 3 saat gittigini bile bile aldım yarın elimde olur inşallah. hdmi olmayışıda sorun değil benim istediğim performans ve stabil çalışan bir sistem. arabamda zaten 220 var :)) adaptörle kullanırım.

• arkadaslar bugun itibariyle ferrarime kavuştum. gercektende denildiği kadar varmış, packarda göre performansı açık ara önde ve ekran kartı packarddan daha iyi. tek eksi yönü pil konusu onun dışında notebook ayarında bir cihaz diyebilrim. packardı 1 hafta kullandım tuş takımı olsun kasa benzerliği olsun aynısının tıpkısı. acerle packard zaten aynı firma onun içindir muhtemelen..
  • quote:

arkadaslar bugun itibariyle ferrarime kavuştum. gercektende denildiği kadar varmış, packarda göre performansı açık ara önde ve ekran kartı packarddan daha iyi. tek eksi yönü pil konusu onun dışında notebook ayarında bir cihaz diyebilrim. packardı 1 hafta kullandım tuş takımı olsun kasa benzerliği olsun aynısının tıpkısı. acerle packard zaten aynı firma onun içindir muhtemelen..

hayırlı olsun hemşerim..bende bugün vatan a p.bell i siparilş verdim.elimde 1 GB 667 notobook ram de var..gelince takacağım ve 2 ram ve harici harddiskle baya güzel olacak nasipse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 13 Şubat 2010; 18:55:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

quote:

arkadaslar bugun itibariyle ferrarime kavuştum. gercektende denildiği kadar varmış, packarda göre performansı açık ara önde ve ekran kartı packarddan daha iyi. tek eksi yönü pil konusu onun dışında notebook ayarında bir cihaz diyebilrim. packardı 1 hafta kullandım tuş takımı olsun kasa benzerliği olsun aynısının tıpkısı. acerle packard zaten aynı firma onun içindir muhtemelen..

hayırlı olsun hemşerim..bende bugün vatan a p.bell i siparilş verdim.elimde 1 GB 667 notobook ram de var..gelince takacağım ve 2 ram ve harici harddiskle baya güzel olacak nasipse...

2.5" 500 gb dahili takabilirsin daha yüksek kapasite olsun diye harici istiyorsan bilemem ama onuda yanında taşıman eziyet olur sonuçda 3.5" boyutunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: benozgurum

quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

quote:

2.5" 500 gb dahili takabilirsin daha yüksek kapasite olsun diye harici istiyorsan bilemem ama onuda yanında taşıman eziyet olur sonuçda 3.5" boyutunda.

2.5 luk harcilerde var..gerçi haklısın onu da taşımak gerekecek ..160 şimdilik zaten yeter..hele bir win7 ultimate 64 bit i kurayımda ondan sonrası kolay:)

• arkadaşlar formattan sonra web kameranın driverini bulamadım. kamera çalışıyor fakat yazılımını da kurmak istiyorum. Eski windows dosyalarından kameranın bulunduğu klasoru buldum fakat orda üretici firmanın web adresini falan bulamadım. Acaba driverini nerden bulabilirim? elinde olan var mı ? Video Web Camera yazıyor dosyanın adında
  • Üretici kısmından "Chicony" şirketinin ürettiğini bulabildim. fakat kendi sitesinde hiç bir dosyası indirilemiyor.Birde bu laptopun kullandığı kameranın modelini bulamadım malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4gn3t!c

Üretici kısmından "Chicony" şirketinin ürettiğini bulabildim. fakat kendi sitesinde hiç bir dosyası indirilemiyor.Birde bu laptopun kullandığı kameranın modelini bulamadım malesef

Webcam driver'ı linkte hocam upload ettim.

http://www.sendspace.com/file/84u8ji
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mens Rea

quote:

Orijinalden alıntı: M4gn3t!c

Üretici kısmından "Chicony" şirketinin ürettiğini bulabildim. fakat kendi sitesinde hiç bir dosyası indirilemiyor.Birde bu laptopun kullandığı kameranın modelini bulamadım malesef

Webcam driver'ı linkte hocam upload ettim.

http://www.sendspace.com/file/84u8ji

Çok teşekkürler dostum iyi oldu bu

• Rica ederim
  • merhabalar,
    ben de bir netbook almayı planlıyorum. ve kullananların da yorumunu almak istedim. heryerde 001i arıyorm ama sanırım yok. 002 mevcut ama.

sizlere belki tekrar gibi olacak ama, memnun musunuz genel oalrak?
    benim yapacaklarım film, müzik, ie surf, msn gibi uygulamalar. ama 10inç bi ekran istemedim. doayısıyla alınabilecek bu model, asus 1101 ve acer ferrai kaldı, bunlar araında kaldım. acer fiyatı ile beni aşıyor gibi, zira o kadar performansı bir cihaza ihtiyacım yok, zaten bir laptopum var çünkü. bir de şarjlı çalışma süresi sıkıntılı diye okudum.

asus 1101 ise şarjı konusunda çok iyi diye okduum ama işlemci konusunda sıkıntıla ryaşanıyormuş.

sizler PB002 kullanıcıları olarak neler söyleyebilirsiniz?
    örneğin fişte takılı olmadan kaç saat boyunca film izleyebilirim (wifi açık ve wifi kapalı olarak belirtirseniz sevinirim) ya da sadece nette surf yaparak ne kadar gider şarjı?

paketten neler çıkıyor? kılıf ya da bez gibi aparatları var mı?
    adaptör büyüklüğü ne civarda?
    çanta hediyesi var mı, yoksa hangi çantayuı önerirsniz çok sık seyahat eden birisine?

bu konular hk yardım ve görüşlerinizi bekliyorum.

saygılar,

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

merhabalar,
    ben de bir netbook almayı planlıyorum. ve kullananların da yorumunu almak istedim. heryerde 001i arıyorm ama sanırım yok. 002 mevcut ama.

sizlere belki tekrar gibi olacak ama, memnun musunuz genel oalrak?
    benim yapacaklarım film, müzik, ie surf, msn gibi uygulamalar. ama 10inç bi ekran istemedim. doayısıyla alınabilecek bu model, asus 1101 ve acer ferrai kaldı, bunlar araında kaldım. acer fiyatı ile beni aşıyor gibi, zira o kadar performansı bir cihaza ihtiyacım yok, zaten bir laptopum var çünkü. bir de şarjlı çalışma süresi sıkıntılı diye okudum.

asus 1101 ise şarjı konusunda çok iyi diye okduum ama işlemci konusunda sıkıntıla ryaşanıyormuş.

sizler PB002 kullanıcıları olarak neler söyleyebilirsiniz?
    örneğin fişte takılı olmadan kaç saat boyunca film izleyebilirim (wifi açık ve wifi kapalı olarak belirtirseniz sevinirim) ya da sadece nette surf yaparak ne kadar gider şarjı?

paketten neler çıkıyor? kılıf ya da bez gibi aparatları var mı?
    adaptör büyüklüğü ne civarda?
    çanta hediyesi var mı, yoksa hangi çantayuı önerirsniz çok sık seyahat eden birisine?

bu konular hk yardım ve görüşlerinizi bekliyorum.

saygılar,

selamlar..
    ben 002 yi yeni aldım.bu mesajı da ondan yazıyorum şu anda..alır almaz 1gb ram taktım ve ultimate 64 bit kurdum.klavyeye alışmaya çalışıyorum:)kullanım süresi olarak şuan için cevap veremeyeceğim.kutusundan sadece netbook un gireceği süngerimsi hoş bir kılıf çıkıyor,ama şarj cihazını da taşıyabilmek için çanta şart sanırım.bez çıkmıyor.2 gb ram ile ultimate sorunsuz çalışıyor..kendi kamerasını falan açıp video çekimi falan yaparsan şarj daha hızlı azalıyor..kamerayı açmadan önce %93 de 5saat 45 dakika yazıyordu..2-3 dakika kamerayı açtım 3 saate indi ama şuan 4 saat 27 daika yazıyor:)adaptörü küçük,acer 5100 notebooktan baya küçük hatta.klavye güzel ama i harfine basaeken devamlı ş ye basıyorum,alışmam lazımsadece surf yaparak rahat 5 saat gider şarj diye düşünüyorum..ekran küçük olunca haliyle biraz yakından bakmak gerekşyor.gözleri yorabilir..böyle bir cihaz alacaklara kesşnlikle tavsiye ederim..

• Ben de almayı düşünüyorum,
    özellikle hdmi bağlantısını desteklemesinden dolayı.

Ancak devamlı yanımda taşımayı düşündüğüm üzere netbook alacağım ve sağlamlığı konusunda birşey yazılmamış?

Ayrıca TK001 (2 gb ram + 250 gb hdd) olanı alayım diyorum ama,
    TK002'de 2 adet ram slotu varken 1 gb ile geliyor;
    TK001'in farkı her iki slotun da dolu olması mı?

Harddisk boyutu 160 gb ile 250 gb arası çok önemli değil, zira ecternal hdd ile zaten bu sorunu çözeceğim.
    Ama aynı zamanda download bilgisayarı olarak kullanacağım ve yeri geldiğinde büyük boyutlu dosyaları aktaracağım üzere 2 gb üzeri ram ihtiyacım olacaktır diye düşünüyorum.

Ve W7 Ultimate performansı yazılmış da, bilgisayarın açılış süresi nedir?
  • Arkadaşlar, bu üründen bugün sipariş vermeyi düşünüyorum.
    Yanında RAM siparişi de vereyim diyorum.
    Mümkünse Bu ürünün içindeki RAM'in özelliklerini yazabilir misiniz? 667 mhz midir, 800 mhz midir?

Hemen cevap alabilirsem süper olacak böylece ürünü mesai bitmeden sipariş geçebilirim, yoksa bir kaç gün bekleyeceğiz artık =)

Cevap için teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corsican

Arkadaşlar, bu üründen bugün sipariş vermeyi düşünüyorum.
    Yanında RAM siparişi de vereyim diyorum.
    Mümkünse Bu ürünün içindeki RAM'in özelliklerini yazabilir misiniz? 667 mhz midir, 800 mhz midir?

Hemen cevap alabilirsem süper olacak böylece ürünü mesai bitmeden sipariş geçebilirim, yoksa bir kaç gün bekleyeceğiz artık =)

Cevap için teşekkürler şimdiden.

667 dir kardeşim..bende 1 ram takıp kullanıyorum..hayırlı olsun şimdiden
  • Çok teşekkür ederim!
  • bendekinde ram 800 mhz idi. bence kontrol edin sonra sipariş verin. değişebildiğini okumuştum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.