Şimdi Ara

Pacific Rim 2 (Şubat 2018)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
5.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pacific Rim 2′nin Senaryo Çalışmaları Başladı...
     Pacific Rim 2 (Şubat 2018)

http://www.imdb.com/title/tt2557478/

Guillermo del Toro’yu yönetmenlik koltuğunda gördüğümüz ve yaz aylarında vizyona giren Pacific Rim her ne kadar gişede istenen başarıyı elde edememiş olsa da bu durum del Toro’yu pek de ilgilendirmişe benzemiyor. Çünkü ünlü yönetmen IGN’e verdiği röportajla devam filmi Pacific Rim 2′nin senaryo çalışmalarına başladıklarını açıkladı.

Yapımı oldukça maliyetli olan ve yaklaşık 190 milyon $ bütçeyle çekilen Pacific Rim, Amerika Birleşik Devletleri’nde istenen başarıyı yakalayamamış ve yalnızca 100 milyon $ gişe hasılatı elde edebilmişti. Fakat filmin dünyanın diğer bölgelerinde 300 milyon $’dan fazla gelir elde ettiğini de belirtmemiz gerekiyor. Yine de büyük oranda Çin’den elde edilen bu gelir Warner Bros.’un eline çok az bir kar bırakmıştı.

Bu yüzden Guillermo del Toro’nun açıklamasına rağmen Warner Bros. henüz ikinci filmin çekileceğini onaylamış değil. Bu da henüz filmin çekilip çekilmeyeceğinin bilinmediği anlamına geliyor. Yine de Guillermo del Toro’nun Travis Beacham ile birlikte senaryo yazımına başladığını bilmek, Pacific Rim hayranlarını sevindirecektir.

Bakalım Warner Bros., Guillermo del Toro’ya ikinci film için yeşil ışık yakacak mı? Bunu ancak zaman gösterecek ama bu süreçte ilk filmi izleyemediyseniz DVD ve Blu-Ray olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulduğunu, İngiltere’de ise önümüzdeki ay içerisinde satışa sunulacağını hatırlatalım. Ülkemiz için ise kesin bir tarih henüz ne yazık ki bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 7 Temmuz 2016; 12:13:13 >

• Heycanla bekliyordum taa ki bu john boyega denen zenciyi görene kadar.Bu kadar mı gıcık yüzlü nefret bir adam olur ya.Dünkü bebe gelmişler acaip acaip büyük projelere başrol veriyorlar.Star Wars ın iğrenç olmasının yegane sebebi bu adamdır.Yani hani bir Will Smith yakışıklılığı olur bir İdris Elba karizması olur Danzel Washington/Jamie Foxx oyunculuğu olur anlarsın o zaman.. Ne tip var ne oyunculuk herifte.

Tipek bak abi 2 tane patlatası geliyor insanın

• çok iyi gişe yapacağından bayağı eminler galiba. Transformers'ın kitlesini kapmaya çalışacaklar.
  • Resmi görünce bir oyunun filmi mi sandım. Sanki Halo'dan (ç)almışlar resmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Resmi görünce bir oyunun filmi mi sandım. Sanki Halo'dan (ç)almışlar resmi.

Resim ilk filmin afişi. 2. Film ile ilgili herhangi bir görsel yok şimdilik.
  • Devam filminin yapılacak olmasına sevindim. İlki güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 17 Ekim 2013; 17:03:38 >
  • Bir garip filmdi ilki, çok büyük mantık hatalrı bulunduruyordu. Görsel olarak klasik Del Toro kalitesi vardı ama senaryo olarak o kaliteyi yakalayamamışladı. Del Toro hikayeleri ilginç şekilde anlatmayı sever ama
    O Karamarket ve Kaijunun hamileliği olayı tamamen saçmaydı.
    Hunham'dan daha iyi bir oyunculuk beklerdim. Heleki SONS'da ki oyunculuğundan eser yoktu. Valla filmde beğendiğim iki şey biri örseller biri Idris Elba abimiz
  • İlk film güzeldi sinema'da izlemediğime pişman oldum mantık hatalarına pek takılmamak gerek ikinci filmi dört gözle bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lutfen cekmesınler 1. fılm cok kotuydu sankı cocuk fılmı olmus
  • transformers izleyicisinden kapmaya çalışıyorlar. ilk film çerezlikti benim için devamı gelirse yine izlerim. farketmez
  • Üstüne pek fazla düşülmüş bir film değildi. Hikayede açıklıklar mantık hataları vs boldu ama bunlara takılmadan izlemek lazım. Ikinci filmde biraz daha ciddiyet katarlarsa akılda kalır bilim-kurgu filmlerinden olur zevklede izleriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım gelir 2. filmide
  • İyi haber de haber yanlış verilmiş. Dev robot istilası nedir arkadaş yau .D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

İyi haber de haber yanlış verilmiş. Dev robot istilası nedir arkadaş yau .D

Haber çıktığında henüz ilk film bile dedikodulardan ibaretti. Adamlar artık ilk filme başlamadan 2.-3. filmlerden bahsediyorlar.
    Bu arada senaryo çalışmalarına başlanmış.
  • Hadi bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Haber çıktığında henüz ilk film bile dedikodulardan ibaretti. Adamlar artık ilk filme başlamadan 2.-3. filmlerden bahsediyorlar.

Imdb böyle hatalar yapıyorsa, güvenilirliği yara alır. İlginç çünkü dedikodusu filmle çok alakasız yau. Bi dev robot tutmuş .)

Neyse sağol açıklama için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Imdb böyle hatalar yapıyorsa, güvenilirliği yara alır. İlginç çünkü dedikodusu filmle çok alakasız yau. Bi dev robot tutmuş .)

Neyse sağol açıklama için.

O açıklama imdb'den değildi. Sinema haberleri veren bir sitenin dedikodu mahiyetindeki bir haberiydi. Hangi site hatırlamıyorum açıkçası.

• Çok iyi değildi ama kötü de denemez. İzlenebilir.
  • Gelmese daha iyi olur.
  • zaman kaybı bir yapım.
  • Efekt ve görsellik olarak transformers in yanına yaklaşamaz.konu olarak zaten zayıf.emeğe saygı deyip.10 üzerinden 6 olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.