Şimdi Ara

p

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih40 -- 11 Ekim 2013; 11:47:53 >

• Yakında bataryayı eline alırsın. Bu şekil batarya bozulur.Sürekli şarjlı veya boş kalmayacak. Sürekli şarj -deşarj olacak . Ha bir de batarya ile kullanırken tam batarya yarı iken şarja takma bırak bitsin uyarı çıkınca şarja tak. Ancak o zaman ömrü olabileceğinin en üstü olur.
  • ya arkadaşlr hiç elektrik kesintisi falan olmuyor herhalde sizin oralarda yani 100 liralık batarya için 1500 liralık makinayı riske etmeye değermi hiçbatarya takılı değilken elektrik kesintisi olsa çok büyük risk
  • bunu bı 40 sene daha kımse anlamıycak heralde pılı cıkarıp dırek elektrık kullanmayın dıye kac senedır dıyorum dıyoruz dıyolar yanı nası tavsıye edıyolar sasıyorum pılın omru 5 dk uzasa nolucak kı uzamıyo kısalıyo makıne rıske gırıyo benım 9 cell batarya ılk gun 4 bucuk saattı suan 4 saat 20 dk gıdıyo demekkı olunca oluyomus herturlu kullanmak lazım tek duze olmaz
  • 2-3 ayda 1 kere şarjı tamamen tükenene kadar kullanmak sonra da tam doldurma yapmak yeterli diye düşünüyorum.
    Bu bataryaları tasarlayan mühendisler öyle tak çıkar fantazisi yaptırtmayacak kadar akıllı adamlar olsa gerek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.