Şimdi Ara

özür dileriz geforce experience bu pc deki oyunları optimize edemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
15.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    nasıl çözerim-*

• 9800gt ile aynısı söylüyor oyun optimizasyonu uyumsuz kartımla nvidia sitesine uyumluluk tablosu koymuş bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 30 Ağustos 2013; 15:19:38 >
  • 9800 gt de aynı sorunu ben de yaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHdekiGenç -- 2 Eylül 2013; 1:31:51 >
  • arkadaş adam ne yapacağını bilse buraya konu açarmı aynı sorun bende de var benim sistem siteden baktım destekliyor ama olmuyor sonuç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefe001

arkadaş adam ne yapacağını bilse buraya konu açarmı aynı sorun bende de var benim sistem siteden baktım destekliyor ama olmuyor sonuç ?

GFX'in optimizasyon dediği şey, belli oyunlarda Gtx 660 ve üzeri Nvidia kartlar için ayarları en oynanabilir seviyeye çekmesi zaten. 660 Ve üzeri ekran kartınız olsa bile, istediğiniz oyun listede yoksa ayarlamayı yapamaz, Nvidia'nın kendi sitesinden bakabilirsiniz desteklenen oyunlar listesine.

Ki çok da zor bir şey değil kendinize göre ayarlamayı yapmak.
  • donanim optimizasyon ayarlarindan dusuk oldugunda bu hatayi veriyordur , o oyun icin belirlenen optimizasyon ayarlarini pc bilesenleriniz buyuk ihtimal karsilamiyor olabilir

selamlar
  • CÖZÜM... SADECE BU İŞLEMCİLERDE CALİSİR BİLGİNİZE...
    Intel Pentium G Series, Core 2 Duo, Quad Core i3, i5, i7 veya üzeri
    AMD Phenom II, Athlon II, Phenom X4, FX veya üzeri KURULMUSTUR OPDİMİZE
  • sanırım açıkça fakirler gidin yeni kart alın diyor bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

9800gt ile aynısı söylüyor oyun optimizasyonu uyumsuz kartımla nvidia sitesine uyumluluk tablosu koymuş bakabilirsin

Arkadaşlar bu sorunu yaşayan ve çözen arkadaş bana yardımcı olsunLütfen

• yorumları okudum da biraz cehalet var biraz kafadan sallama , bende msı1060 6gb ekran kartı var i7 8700k 8.nesil islemci 16 gb ram var 3.85ghz bende de nvidia geforce experience bu pcdeki oyunları optimize edemiyor diyor yani sistem ile düsüklük vs ile alakası yok kardesim kafadan uydurup yazmayın bilginiz varsa yardımcı olmak icin yazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgaravsar

yorumları okudum da biraz cehalet var biraz kafadan sallama , bende msı1060 6gb ekran kartı var i7 8700k 8.nesil islemci 16 gb ram var 3.85ghz bende de nvidia geforce experience bu pcdeki oyunları optimize edemiyor diyor yani sistem ile düsüklük vs ile alakası yok kardesim kafadan uydurup yazmayın bilginiz varsa yardımcı olmak icin yazın
    kardeş ben de bugün son güncellemeyi yaptım aynı ekran kartı var bende de aynı hatayı vermeye başladı büyük ihtimalle güncellemeden kaynaklı
  • Bir gün önce sorunsuz bir şekilde oynadığım GTA V bugün hata vermeye başlayınca ben de ekran kartımı güncellemeye karar verdim. Ve sonuç olarak, gtx 1050ti i3 8100'lü sistemimde "Geforce Experience bu PC'deki oyunları optimize edemiyor" hatası almaya başladım. Windows güncelleştirmeleri başta olmak üzere birçok yolu denedim ancak bir çözüm yolu bulamadım.

Başlığa bugün gelen iki ileti, bu sorunun Nvidia'nın son güncellemesinden ötürü oluşmuş olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Sorunun çözülmesi için ne kadar süre bekleyeceğiz; kim bilir.
  • GTX 1060 kullanıcısıyım. FPS düşüş sorunu yaşadım ve sonra yeni driver kurdum (güncelleme yaptım). "Geforce Experience bu PC'deki oyunları optimize edemiyor" hatası almaya başladım. Yeni güncellemeden dolayı büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.