Şimdi Ara

ÖZLEDİK SENİ YÜRÜYEDUR!!!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar!!! herkes beni dikkatli dinlesin . artık bişeylerin değişmesinin vakti geldi .
    Tamam uA süper bir gurupTU . kuruluş amacı , vizyonu , organizasyonları ile süper bir gurupTU . ama artık öyle değil . son 1 senedir çok kötü . tribünlerde bir bütünlük yok . uA resmi sitesinde , yöneticiler aylardır çevrimdışı .
    Bize YÜRÜYEDUR gibi bi taraftar gurubu lazım . bütünleştirici , taraftarlarımızı yeniden harekete geçirici , ateşli bir taraftar gurubu .
    Lafı fazla uzatmıycam . zaten YÜRÜYEDUR u tanımayan bir taraftara , tüm bunlar saçma gelir . ama bu arkadaşlar da bir araştırsın YÜRÜYEDUR u .
    Eğer benimle olan varsa , sesimizi , YÜRÜYEDUR eski yöneticilerine duyuralım . ben herşeyi yapmaya razıyım . uA eski inancını , bütünleştirici yanını ... herşeyini kaybetmiştir . artık değişim zamanı .
    Benimle olan varsa , bu başlık altında toplanalım . YÜRÜYEDUR un kurulması hayal değil arkadaşlar . sesimizi duyurmanın bitr yolunu elbet buluruz . önemli olan , bu yolda yalnız olmadığımı bilmek . herkesi bu başlık altında altında bekliyorum ....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.