Şimdi Ara

Özgür Kirazcı ve Twitter Mesajları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
4.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biliyorsunuz, herkes Özgür Kirazcı ile iletşime geçebileceği, birinci elden haberler alabileceği bir platform arıyordu. Benden de bunu kendisine iletmemi istemiştiniz.

Twitter'ın bunun için uygun bir platform olduğunu düşündük ve size geçtiğimiz haftalarda Özgür Kirazcı'nın Twitter adresini sundum:

http://twitter.com/OzgurKirazci

Takipçi sayısı son 1-2 hafta içerisinde %400 kadar arttığı için, farkettiğiniz üzere kendisi sizlere sıcak haberler sunmaya başladı. (Bu yüzden desteklemeye devam)

Özgür bey'in son mesajı:

"2011'de PS dunyasinda olacaklari dinlemek icin Londra'dayim. Guzel haberlerle donmeyi umuyorum."

Kendisinin mesajlarını bu konu altında tartışabiliriz. Yine kendisine bizzat iletmem gereken bir şey olursa, devreye gireceğim elbet.

Peki siz bu son mesaj hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şahsen ben Resistance 3 ve Uncharted 3 hakkında iyi haberler bekliyorum. Ayrıca hatırladığım kadarı ile Heavy Rain konusunu 3. defa masaya yatıracaktı yapımcılarla ama ben %1 ihtimal veriyorum. Yine de hayırlısı..

Eğer R3 için Dublaj değilde, altyazı istiyorsanız, Twitter'dan R3 hakkında mesajlar gönderin. Toplantılar başlamadan not düşerse, masaya yatırabilir geç olmadan.

Teşekkürler

• Heavy raini geçelimde r3'üde salla unc 3 'e türkçe dublaj bide bu sene kasımda çıkacak bomba oyunlardan birine dubjlaj yapsanız yeterli r3 okadar iyi bi oyun olmaz heavy rain iyi ama geçti zaten artık o yeni oyunlara odaklanalım
    misal

kasımda çıkacak batman arkham city'e türkçe altyazı yapılırsa süper olur ;)
    Uncharted + arkham city
  • Önce güzel haberleri duyalım, sonrasında fikirlerimizi beyan ederiz zaten.

Resistance 3 ve Uncharted 3 için Türkçe dublaj olayı gündemde sanırım. Takip edemedim pek. Bu iki oyuna dublaj yapılması iyi olabilir ama bence Heavy Rain'e yapılmamalı. Çünkü aksiyon oyunlarında dublaj kalitesi düşse de, bu fazla rahatsız edici olmuyor. Ama Heavy Rain gibi derin bir oyunda kalitesiz dublaj olursa, oyun işkenceye dönebilir. Bu sebeple ben her zaman orjinal seslendirme + Türkçe altyazı taraftarıyım.
  • Uncharted 3'ün Türkçe Dublaj olarak gelmesi Türk oyun sektörü açısından çok büyük bir olay olur... Bu yüzden Özgür bey'in diğer oyunlar bir yana, zaman aralığının bol olduğunu hesaba katarsak bilhassa Uncharted 3'ün üzerinde sıklıkla durması lazım. Öte yandan, Dublaj işi zora giren oyunların yapımcılarını hiç değilse altyazı konusunda ikna edebilir diye düşünüyorum. Sonuçta altyazıları çevirmek, dublaj sürecinde harcanan zamana göre daha az.

Not: Aynı şekilde Semih bey, sizlerinde dublaj konusu zora giren oyunların yapımcıları ile en azından altyazı konusunda görüşmeler yapmanızı bekliyorum. Mutlaka olaya mantıklı yaklaşacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 13 Şubat 2011; 14:50:35 >
  • bir önceki tweet'inde de araba yarışı oyunu demiş.. acaba twisted metal mi ?
  • ewet abı dublaj gerektıren tek oyun uc 3olur gerısı alt yazı olsada olur bıde su ubısoftla gorusse yenı assaassın creed de turkce altyazı yapsınlar bunlar cok satılan oyunlar bılıorum ac sonynın degıl ama su oyunlarada en azından bı al yazı koysunlar dublaj ıstemıorum tek oyun uc 3 dublaj olsun
  • bence heavy rain'i film tadında tekrardan türkçe olarak oynamak vazgeçilmez bir zevk olur dublaj değilde hiç değilse altyazılı olması gerçekten çok güzel olur.
  • Yok o biri gran turismo 5'i sormuş ona cevap vermiş baktım
  • ya bu arada twitter'a yani yukarıda verilen linke nasıl mesaj yazacaz bulamadım twiter kullanmadığım için. üyeliğim var ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23 Studios

Tekrardan merhabalar,

Biliyorsunuz, herkes Özgür Kirazcı ile iletşime geçebileceği, birinci elden haberler alabileceği bir platform arıyordu. Benden de bunu kendisine iletmemi istemiştiniz.

Twitter'ın bunun için uygun bir platform olduğunu düşündük ve size geçtiğimiz haftalarda Özgür Kirazcı'nın Twitter adresini sundum:

http://twitter.com/OzgurKirazci

Takipçi sayısı son 1-2 hafta içerisinde %400 kadar arttığı için, farkettiğiniz üzere kendisi sizlere sıcak haberler sunmaya başladı. (Bu yüzden desteklemeye devam)

Özgür bey'in son mesajı:

"2011'de PS dunyasinda olacaklari dinlemek icin Londra'dayim. Guzel haberlerle donmeyi umuyorum."

Kendisinin mesajlarını bu konu altında tartışabiliriz. Yine kendisine bizzat iletmem gereken bir şey olursa, devreye gireceğim elbet.

Peki siz bu son mesaj hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şahsen ben Resistance 3 ve Uncharted 3 hakkında iyi haberler bekliyorum. Ayrıca hatırladığım kadarı ile Heavy Rain konusunu 3. defa masaya yatıracaktı yapımcılarla ama ben %1 ihtimal veriyorum. Yine de hayırlısı..

Eğer R3 için Dublaj değilde, altyazı istiyorsanız, Twitter'dan R3 hakkında mesajlar gönderin. Toplantılar başlamadan not düşerse, masaya yatırabilir geç olmadan.

Teşekkürler

öncelikler TÜRKÇE dublajdan eğer olmazsa da ALT YAZI dan yanayım...

ÖZGÜR HOCA ya bol bol alkış emeklerinden dolayı

• PlayStation namına çok güzel oluşumlar oldu geçen sene ve bu sene de görüyoruz bunu. Helal olsun diyorum.
  • Heavy Rain için altyazı gelirse oyunu tekrar satın alırım.

R3 ve UC3 için güzel haberler bekliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 13 Şubat 2011; 15:55:07 >
  • Semih gardaşım bu konulardaki destek,ilgi ve alakandan dolayı sağol varol!
    killzone3ten sonra en büyük arzum uncharted3ü türkçe olarak oynamak
  • Özgür kirazcı biz oyun severler için uğraştıkça firmalarda bizi artık görür hale geldikçe Türkçe çıkan tüm oyunları kesinlikle sony center dan veya bandrollü olarak alıcam.......
  • İNŞ. UC3 türkçe olur.
  • Aslında keşke indirilecek ufak eklentilerle oyunlara Türkçe altyazı seçeneği gelse. Süper olurdu Hatta bu eklentiler ufak ücretlerle de kullanıcılara sunulabilirdi. Hatta işi daha da ilerletip oyuncuların da çeşitli çevirilerle bu olaya katkıda bulunması sağlanabilirdi. Umarım ileride bu tarz çalışmalar olur. Bu şekilde hem tüm oyunlar Türkçe olur hem de çok daha kaliteli çevirilerle karşılaşabiliriz.
  • Yakın zamana kadar dublajı geçtim, altyazı olsa keşke diye söyleniyorduk, şimdi ise dublajları konuşuyoruz. Açıkçası ben altyazıyada razıyım, yeter ki oynadığımız oyunlarda Türkçe'yi görelim.
  • Heavy Rain'in %1'lik ihtimali bile sevindirici. Zaten altyazı fazlasıyla yeter.
  • Twitterda mesaj yazmanızın tek yolu o kişinin sizi followlamasıdır. Soruyu ancak reply olarak sorabilirsiniz.
  • Semih bey Resistance 3'de alt yazı olsa yeter.Zaten Resistance 3'ü aylardır bekliyorum.Eğer Türkçe Altyazılı gelirse harika olur.Türkçe Alt yazı yeter.

Ama Uncharted 3 ile anlaşılırsa Türkçe Dublaj olması çok daha iyi olur.Nate'nin Türkçe konuştuğunu düşünemiyorum.Eğer Unchated 3'de Türkçe Dublaj olursa Nate'yi kesinlikle umut tabak'ın seslendirmesi gerekir.Tam Nate karakterine göre sesi var.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Umut_Tabak

Seslendirdiği karakterler:

Dizi Seslendirmeleri

Unutulmaz dizisinde Harun
    Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar (Necati Şaşmaz)
    Yalancı Yârim dizisinde Alfonso Tarık (Barış Akarsu)
    Büyük Yalan adlı dizide Emrah'ı
    Aşk Oyunu adlı dizide Keremcem
    Şöhret adlı dizide Murat Ünalmış'ı
    Yaşanmış Şehir Hikayeleri adlı dizide Onur Şan'ı
    Kaybolan Yıllar adlı dizide Burak Hakkı'yı
    Güz Yangını adlı dizide Tansel Öngel'i
    Gümüş adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ'u
    Lost adlı dizide Jack
    24 adlı dizide Tony Almeida
    Doktorlar adlı dizide Dr. Levent Atahanlı (Kutsi)
    Hatırla Sevgili dizisinde Ahmet Gürsoy'un (Cansel Elçin) dayısı Mehmet Karayel
    Merlin adlı dizide Arthur Pendragon
    Gönülçelen dizisinde Cansel Elçin
    Gossip Girl dizisinde Dan Humphrey

Film Seslendirmeleri

American Outlaws(Amerikan Haydutları) adlı filmde Colin Farrell'i
    Tom Cruise, Christian Slater, Matt Damon,Christian Bale, Brad Pitt, Johnny Depp, Antonio Banderas ve Leonardo Di Caprio sayılabilir.

İnşallah Türkçe çıkar.Lütfen herkez Killzone 3'ü,Crysis 2'yi,İnfamous 2'yi SONY,Teknosa,D&R,Electro World Gibi yerlerden Bandrollü alın.İnşallah Killzone 3 50.000 adet satar.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.