Şimdi Ara

ÖZENÇLER OTOGAZ'DA LPG TAKTIRANLAR (ÇORUM ve ÇEVRE İLLER) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
23
Favori
49.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mehmet bey Amasyada ikamet ediyorum. Qashgai 2009 lpg düşünüyorum. Siz bu sraca lpg uygulayabiliyor musunuz.Kit ve fiyat verme sansiniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asir55

MEHMET BEY MERHABALAR.

SİZLE UZUN ZAMANDIR BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPIYORUZ. BIKMADAN USANMADAN HER SORUMA SAMİMİ VE HASSAS CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

SAMSUN DAN SİZİN YÖNLENDİRMELERİNİZLE 1 AY ÖNCE COROLLA 1.6 CVT ARACIMI ALDIM. ARACIN HENÜZ 1200 KM DE BİRKAÇ BAKIM İŞLERİ VAR, BİRAZDA KM İLERLESİN İSTİYORUM GELCEM İNŞALLAH ZİYARETİNİZE.
    ANCAK YİNE BİRKAÇ SORUM OLACAK

1: BENİM ARAÇ START/STOP ÖZELLİKLİ. BU ÖZELLİK OLANLAR BENZİNLE ÇALIŞMIYOR STOP TA BENZİNLE STOP ETMİYOR GİBİ BİŞEY DUYDUM BU DOĞRUMUDUR.
    2: BENİM ARACIMA PİPO SİSTEMİ UYGUN MU YOKSA EMME MANİFOLTU DELİNECEK Mİ
    3: CUMARTESİ GÜNÜ MONTAJ YAPILABİLİR Mİ
    4: BİZİM ÇORUMDA RUHSATA İŞLETMEYLE İLGİLİ Bİ İŞİMİZ OLUYOR MU YOKSA EVRAKLARI ALIP HERŞEYİ KENDİ MEMLEKETİMİZDE YAPABİLİRMİYİZ. EĞER ORDA YAPILMASI GEREKİYORSA CUMARTESİ BU İŞLEMLERİ HALLEDEBİLİR MİYİZ

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE...

Merhaba Sayın Hocam ;

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.Aklınıza takılan tüm konularda bize yazabilirsiniz.

Aracınız hayırlı uğurlu olsun ;

1) Aracınız start- stop özellikli değil sadece kontak anahtarı yerine tuş ile start - stop ediyor. Aracınız lpg'de stop ettiğinde her çalışması diğer araçlar gibi benzin ile start edip lpg ile devam eder.
    2)1.6 Valvematic motorlara gaz pipolu montaj yapılmaz ,klasik gaz nipeli takılacaktır.
    3) Cumartesi günü montaj yaptırabilirsiniz. 2 Gün öncesinden randevu almak kaydıyla.
    4)Bütün işlemlerinizi Samsun'da hallettirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: abdul81

Mehmet bey Amasyada ikamet ediyorum. Qashgai 2009 lpg düşünüyorum. Siz bu sraca lpg uygulayabiliyor musunuz.Kit ve fiyat verme sansiniz var mi?

Merhaba Sayın Hocam ;

Aracınıza uygun ürünümüz BRC MY11 dir. Nissan Qashgai araçlara defalarca montajlarımız oldu , gönül rahatlığıyla servisimizde montaj yaptırabilirsiniz. BRC MY11 montaj fiyatı 1.700 TL 10 Taksittir. Şehir dışından gelen müşterilerimize indirim yapabiliyoruz. Aklınıza takılan tüm konularda bize yazabilirsiniz. Selamlar...

Montaj Fotograflarımız içinhttp://www.facebook.com/BRCOzenclerOtogaz/photos_albums

Montaj Videolarımız içinhttp://www.youtube.com/channel/UC9LMkTnyrPp2G_NrpUNEbpA?feature=watch

• Sayın Hocam ;

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürler.Aracınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle , Ordu'ya selamlar...

frknclk87

Er

1 Mesaj

18 Kasım 2013; 16:29:24 Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet Paylaş Cevap Alıntı PM
    Herkese merhaba..
    Uzun süren araştırmalar neticesinde 2012 model Astra Classic 3 aracıma Özençler Otogaz' da 16/11/2013' te BRC montajı gerçekleşti. Öncelikle forumda zaten daha önceki mesajlarda da belirtilen ilgi ve alakalarından dolayı Mehmet bey ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. İl dışından gelen bir müşteri olarak sabah kahvaltısı öğle yemeği çay kahve sohbet ne ararsanız vardı. Gelelim kullanıma.. Çorumda depoyu doldurdum 68 liralık gaz aldı. Fatsada depo ışıklarından biri yanarken tekrar doldurduğumda 57 liralık gaz aldı. Km tüketim oranı 308 km'de 22litre yakıt harcamışım. Performans olarak da benzinden bir farkı yok. Umarım böyle devam eder. Teşekkürler Mehmet bey ve tüm ekip:)
    Paylaş

• quote:

Orijinalden alıntı: fesih2002

Bende doğudayım taktırmayı düşünürsem oraya geleceğim...Bu arada mehmet bey tsı motorlarada lpg takıyormusunuz turbolularda durum nedir şu an?

Merhaba Fesih Bey ;

Sizi ve aracınızı burda görmekten ziyadesiyle memnun oluruz. TSI motorlara şuan için BRC SDI kitlerinin montajını yapmaktayız. LDİ Sistemin montajlarını önümüzdeki yılın başında yapmayı planlıyoruz. Selamlar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

quote:

Orijinalden alıntı: asir55

MEHMET BEY MERHABALAR.

SİZLE UZUN ZAMANDIR BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPIYORUZ. BIKMADAN USANMADAN HER SORUMA SAMİMİ VE HASSAS CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

SAMSUN DAN SİZİN YÖNLENDİRMELERİNİZLE 1 AY ÖNCE COROLLA 1.6 CVT ARACIMI ALDIM. ARACIN HENÜZ 1200 KM DE BİRKAÇ BAKIM İŞLERİ VAR, BİRAZDA KM İLERLESİN İSTİYORUM GELCEM İNŞALLAH ZİYARETİNİZE.
    ANCAK YİNE BİRKAÇ SORUM OLACAK

1: BENİM ARAÇ START/STOP ÖZELLİKLİ. BU ÖZELLİK OLANLAR BENZİNLE ÇALIŞMIYOR STOP TA BENZİNLE STOP ETMİYOR GİBİ BİŞEY DUYDUM BU DOĞRUMUDUR.
    2: BENİM ARACIMA PİPO SİSTEMİ UYGUN MU YOKSA EMME MANİFOLTU DELİNECEK Mİ
    3: CUMARTESİ GÜNÜ MONTAJ YAPILABİLİR Mİ
    4: BİZİM ÇORUMDA RUHSATA İŞLETMEYLE İLGİLİ Bİ İŞİMİZ OLUYOR MU YOKSA EVRAKLARI ALIP HERŞEYİ KENDİ MEMLEKETİMİZDE YAPABİLİRMİYİZ. EĞER ORDA YAPILMASI GEREKİYORSA CUMARTESİ BU İŞLEMLERİ HALLEDEBİLİR MİYİZ

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE...

Merhaba Sayın Hocam ;

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.Aklınıza takılan tüm konularda bize yazabilirsiniz.

Aracınız hayırlı uğurlu olsun ;

1) Aracınız start- stop özellikli değil sadece kontak anahtarı yerine tuş ile start - stop ediyor. Aracınız lpg'de stop ettiğinde her çalışması diğer araçlar gibi benzin ile start edip lpg ile devam eder.
    2)1.6 Valvematic motorlara gaz pipolu montaj yapılmaz ,klasik gaz nipeli takılacaktır.
    3) Cumartesi günü montaj yaptırabilirsiniz. 2 Gün öncesinden randevu almak kaydıyla.
    4)Bütün işlemlerinizi Samsun'da hallettirebilirsiniz.

CEVABINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BİZİM ARACA PİPO YÖNTEMİ NE ZAMAN OLABİLİR. DELME YÖNTEMİNİN DEZAVANTAJLARINI ÖNLEMEK İÇİN (ÇAPAK KAÇMA, PERFORMANS DÜŞÜKLÜĞÜ ) EĞER BİZİM VALVMATİK MOTORLARADA GELECEKSE BEKLEYEBİLİRİM. BİZİM MOTORA UYGUN BU VE BUNA BENZER BİR YÖNTEM GELİR Mİ MEHMET BEY..

• Tekrar merhaba ;

Walvematik araçlara daha önce pipo uygulamamız oldu fakat bu araçların benzin enjektör ve manifolt yapılarından dolayı gaz pipolu montaj çok sağlıklı olmamakta. Honda,Fiat,Ford,Hyundai vb araçlarda sorunsuz gaz pipolu montajlar yapılmakta fakat bu araçta uzun vadede emme manifoltundan hava alma sorunu ile karşılaşılabilir bu riski almayıp klasik gaz nipeli işlemi yaptırmak şuan için en ideal yöntem. Gaz nipeli takılarak yapılan yüzlerce walvematik montajlarımız sorunsuz olarak araçlarını kullanmaktadır. Sizin aracınıza özel gaz piposunun ilerde yapılama ihtimali çok düşüktür. Gönül rahatlığıyla klasik gaz nipeli ile montaj yaptırabilirsiniz. Selamlar...
  • quote:

Tekrar merhaba ;

Walvematik araçlara daha önce pipo uygulamamız oldu fakat bu araçların benzin enjektör ve manifolt yapılarından dolayı gaz pipolu montaj çok sağlıklı olmamakta. Honda,Fiat,Ford,Hyundai vb araçlarda sorunsuz gaz pipolu montajlar yapılmakta fakat bu araçta uzun vadede emme manifoltundan hava alma sorunu ile karşılaşılabilir bu riski almayıp klasik gaz nipeli işlemi yaptırmak şuan için en ideal yöntem. Gaz nipeli takılarak yapılan yüzlerce walvematik montajlarımız sorunsuz olarak araçlarını kullanmaktadır. Sizin aracınıza özel gaz piposunun ilerde yapılama ihtimali çok düşüktür. Gönül rahatlığıyla klasik gaz nipeli ile montaj yaptırabilirsiniz. Selamlar...

TEŞEKKÜRLER. SİZİN ELİNİZDE SORUNSUZ OLACAĞINI BİLİYORUM ZATEN AMA HANİ PATENTLİ ÖVÜLEN BİR YENİ BİR YÖNTEM VARKEN OLSAYDI İYİ OLURDU AMA YİNEDE SİZ NE DERSENİZ O. BİR İKİ HAFTAYA KADAR GELİCEM İNŞALLAH.

GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE. KOLAY GELSİN

• Yaklaşık iki hafta önce Kayseriden çoruma giderek Chevrolet TRAX marka aracıma Özençler farkı ve kalitesiyle LPG taktırdım. Sonuç Allaha şükür nazar değmesin mükemmel. Mehmet Bey ve ustalarının ellerine sağlık. Bir araca LPG takılacaksa O kiti mutlak Mehmet Bey takmalı.

Burdan ayrıca Mehmet Beyin güler yüzlü misafirperverliğine AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM.
  • Mehmet Bey merhaba,

LPG konusunda ve hakkınızda sayfalarca forum sayfası okuduktan sonra benimde aklımdaki soru işaretlerini sizin giderebileceğinize kanaat getirdim. Eğer müsait bir zamanınızda cevap verebilirseniz çok memnun olurum. Aslında Prins Lpg kitine karar vermiş biri olarak hakkınızda yazılan estetik montaj, ilgi alaka ve en önemlisi forumda belirtmiş olduğunuz yol ayar testi LTF ve STF, Benzin ve Lpg işletim sistemleri gibi konularda gerekli bilgi ve donanıma sahip olmanız, diğer Lpg kitlerindeki sorunları çözebilmeniz vb. aklıma gelmeyen bir çok konudan dolayı yeniden BRC ve size döndüm. Tabi birde Prins Valve Care sistemiyle ilgili ‘’ Pekiii, egzoz sübapları NE OLACAK? ‘’ sorusu varki tabiri caizse öldürücü darbe oldu. Ancak ben İstanbul da ikamet ediyorum. Çorum’ gelmek ve sizin orda montaj yaptırmak için hem zaman hem de ekstra masraf yapmam gerekiyor… Neyse bu konuyu da bir şekilde halledeceğim inşallah.

Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Gelelim aklıma takılan sorulara

1. 2011Ford Focus MCA 1.6 100BG Otomatik Vites Aracım için en doğru BRC Kiti hangisidir. Bu bu araç için Pipolu sistem mi yoksa, Manifolt delme işlemimi daha verimli olur.

2. Aracım otomatik vites olduğu için ani hız isteklerine ani devir yükselterek cevap vermekte; öyleki 4. Viteste iken 2. Vitese geçebilmekte ve devir saati 6000 devire kadar çıkmaktadır. Bu nedenle subaplar ve LPG enjektörleri aşırı zorlanır mı? Bu nedenle VSR özelliğini aktif etmek gerekir mi?

3. VSR devreye girdiğinde normalde Lpg’ye göre ayarlanmış Lpg ECÜ’sü işin içine benzin girince nasıl bir hesaplama ya da LTF ve STF hesabı yapıyor? Eğer yanlış anlamadıysam VSR sadece yüksek deviler de subapları benzin ile soğutarak koruyan bir sistem.

4. Aracımda gaz teli yokmuş gaz pedalı 6 pinli bir söket ile motoru kontrol ediyormuş BRC kiti bu tip bir araç için ekstra bir aparat gerektiriyor mu? (Belki çok alakasız ama aklıma takıldı işte)

5. BRC kitin Ford’un bu modeli için ya da gelen olarak sormak mı daha doğrudur bilemiyorum; özel bağlantı konnektörleri ve soketleri mevcut mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: unique_28

Mehmet Bey merhaba,

LPG konusunda ve hakkınızda sayfalarca forum sayfası okuduktan sonra benimde aklımdaki soru işaretlerini sizin giderebileceğinize kanaat getirdim. Eğer müsait bir zamanınızda cevap verebilirseniz çok memnun olurum. Aslında Prins Lpg kitine karar vermiş biri olarak hakkınızda yazılan estetik montaj, ilgi alaka ve en önemlisi forumda belirtmiş olduğunuz yol ayar testi LTF ve STF, Benzin ve Lpg işletim sistemleri gibi konularda gerekli bilgi ve donanıma sahip olmanız, diğer Lpg kitlerindeki sorunları çözebilmeniz vb. aklıma gelmeyen bir çok konudan dolayı yeniden BRC ve size döndüm. Tabi birde Prins Valve Care sistemiyle ilgili ‘’ Pekiii, egzoz sübapları NE OLACAK? ‘’ sorusu varki tabiri caizse öldürücü darbe oldu. Ancak ben İstanbul da ikamet ediyorum. Çorum’ gelmek ve sizin orda montaj yaptırmak için hem zaman hem de ekstra masraf yapmam gerekiyor… Neyse bu konuyu da bir şekilde halledeceğim inşallah.

Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Gelelim aklıma takılan sorulara

1. 2011Ford Focus MCA 1.6 100BG Otomatik Vites Aracım için en doğru BRC Kiti hangisidir. Bu bu araç için Pipolu sistem mi yoksa, Manifolt delme işlemimi daha verimli olur.

2. Aracım otomatik vites olduğu için ani hız isteklerine ani devir yükselterek cevap vermekte; öyleki 4. Viteste iken 2. Vitese geçebilmekte ve devir saati 6000 devire kadar çıkmaktadır. Bu nedenle subaplar ve LPG enjektörleri aşırı zorlanır mı? Bu nedenle VSR özelliğini aktif etmek gerekir mi?

3. VSR devreye girdiğinde normalde Lpg’ye göre ayarlanmış Lpg ECÜ’sü işin içine benzin girince nasıl bir hesaplama ya da LTF ve STF hesabı yapıyor? Eğer yanlış anlamadıysam VSR sadece yüksek deviler de subapları benzin ile soğutarak koruyan bir sistem.

4. Aracımda gaz teli yokmuş gaz pedalı 6 pinli bir söket ile motoru kontrol ediyormuş BRC kiti bu tip bir araç için ekstra bir aparat gerektiriyor mu? (Belki çok alakasız ama aklıma takıldı işte)

5. BRC kitin Ford’un bu modeli için ya da gelen olarak sormak mı daha doğrudur bilemiyorum; özel bağlantı konnektörleri ve soketleri mevcut mu?

Merhabalar ;

Aracınıza uygun ürünümüz BRC MY11 Gaz pipolu Sistemdir.

1) Ford araçlarında gaz pipolu montaj yapıyoruz.

2) Belirttiğiniz gibi 4 ileri otomatik vites Fordlarda devir saati 6.000 RPM seviyelerini sıklıkla görmekte. Bu nedenle bu araçlarda yakıt ve performans olumsuz etkilenmekte ve yine belirttiğiniz gibi sürekli yüksek devir görmesinden dolayı subablar ve enjektörler gereğinden fazla zorlanmakta.Bu nedenlerden dolayı 700 mbar MAP , 4.500 RPM - 8.000 RPM aralığında %20 VSR ' yi aktif ediyoruz.

3) Güzel soru :) 4.500 RPM üzerinde aracınız open loop (açık döngüye ) girdiği için burada araç her hangi bir yakıt düzeltmesi yapmıyor.Yani esasında SFT devre dışı kalıyor. Buradaki lpg ayarını enjeksiyon ms.lerine göre yapıyoruz.

4) Hayır ekstra bir aparata gerek yok , burayla ilgili bir bağlantımız da zaten yok.

5) Evet Ford araçları için özel soketli kablo demetlerimiz mevcut , bu bağlantı aparatları ile enjeksiyon kablolarınız kesilmez , lehim yapılmaz.

• ÖDÜLE DOYMADIK ...

2013 Yılında Özençler Otogaz olarak BRC Sıralı Otogaz Montaj adetlerinde Türkiye'de ikinci olmanın gurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu başarıyı elde etmemizde en büyük paya sahip olan müşterilerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyor ve bu mutluluğu sizler ile paylaşıyoruz. Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkürler...
     ÖZENÇLER OTOGAZ'DA LPG TAKTIRANLAR (ÇORUM ve ÇEVRE İLLER)

• quote:

ÖDÜLE DOYMADIK ...

2013 Yılında Özençler Otogaz olarak BRC Sıralı Otogaz Montaj adetlerinde Türkiye'de ikinci olmanın gurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu başarıyı elde etmemizde en büyük paya sahip olan müşterilerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyor ve bu mutluluğu sizler ile paylaşıyoruz. Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkürler...

Mehmet bey hayirli olsun,uzun zamandir goremiyoruz sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

ÖDÜLE DOYMADIK ...

Mehmet bey hayirli olsun,uzun zamandir goremiyoruz sizi

Merhaba ;

Haklısınız bu aralar foruma pek giremedim , kurdaki ve lpg fiyatındaki artış bizi olumsuz etkiledi ama şuan her şey normale döndü . LPG'deki indirim ile de yüzümüz gülüyor. Çorum'da LPG litre fiyatı 2.60 TL . Görüşmek üzere...

• Evet lpgdeki indirimler hem kullanilar hemde bu sektorde calisanlar adina iyi oldu,sanirim yaza 2.30 lari goruruz

• Güncel
  • ozenclerotogaz kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve tecribenize istinaden sıkıntımı paylaşmak istiyorum.

Yaklaşık 3 ay önce 2001 Civic Vtec Es 1.6, 2.kasa yani 2006 ya kadar devam eden modelinden satın aldım. Üzerindeki lpg markası Ultragas idi. Amasyadaki tanıdık bi lpg dönüşümcü arkadaşa belki lpg gaz ayarı gerekir diye gittiğimde, en adi bi lpg markası olduğunu ve bunda sıkıntı olduğunda komple değişmesi gerektiğini ve ayar yapamadıklarını söyledi.

Yaklaşık 1 haftadırda şu şekilde bi sıkıntıyla karşılaşmaya başladım. Bazen lpgde kullanımda hiçbir problem yokken bazen lpg-benzin, benzin-lpg arasında sık sık geçişler oluyor. Buradaki arkadaşlara sorduğumda ise lpg sıkıntısından dolayı tamamının değiştirilmesi gerektiğini söylüyorlar.

Siz bu sıkıntı konusunda ne öneriyorsunuz. Değişim gerekirse ne marka önerirsiniz ve fiyatı ne olur. Amasya merkezde ikamet etmekteyim, gerekirsede gelebilirim. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

İlginiz ve tecribenize istinaden sıkıntımı paylaşmak istiyorum.

Yaklaşık 3 ay önce 2001 Civic Vtec Es 1.6, 2.kasa yani 2006 ya kadar devam eden modelinden satın aldım. Üzerindeki lpg markası Ultragas idi. Amasyadaki tanıdık bi lpg dönüşümcü arkadaşa belki lpg gaz ayarı gerekir diye gittiğimde, en adi bi lpg markası olduğunu ve bunda sıkıntı olduğunda komple değişmesi gerektiğini ve ayar yapamadıklarını söyledi.

Yaklaşık 1 haftadırda şu şekilde bi sıkıntıyla karşılaşmaya başladım. Bazen lpgde kullanımda hiçbir problem yokken bazen lpg-benzin, benzin-lpg arasında sık sık geçişler oluyor. Buradaki arkadaşlara sorduğumda ise lpg sıkıntısından dolayı tamamının değiştirilmesi gerektiğini söylüyorlar.

Siz bu sıkıntı konusunda ne öneriyorsunuz. Değişim gerekirse ne marka önerirsiniz ve fiyatı ne olur. Amasya merkezde ikamet etmekteyim, gerekirsede gelebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ByAdmin ;

Aracınızdaki sorunun nedeni ; ısı sensörü , map sensörü , basınç sensörü , devir bağlantısı , elektirik - Şase bağlantılarından kaynaklanıyor olabilir , sorunun net anlaşılabilmesi için sistemin PC ye bağlanıp ,ncelenmesi ve akabinde problemli parçanın ya da bağlantının düzeltilmesi gerekir fakat bahsettiğiniz sistem çok eski ve şuan için her hangi bir bayi ağı bulunmamakta bu nedenle bu sistem üzerinden size yardımcı olamayacağız.
    Yapabileceğimiz ise aracınızdaki sistemi BRC ile komple değiştirmek yönünde olacaktır. Size özel fiyat P.M ile gönderilmiştir.Selamlar...

• ozenclerotogaz kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkürler,

Sonuçta şuan kullanılan bi sistem olduğundan tüm parçaların tamamı mı değişecek, yani ne bileyim depo yada işe yarar brc de de kullanılabilir parçaların aynen kalmasındaki sakınca nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

İlginize teşekkürler,

Sonuçta şuan kullanılan bi sistem olduğundan tüm parçaların tamamı mı değişecek, yani ne bileyim depo yada işe yarar brc de de kullanılabilir parçaların aynen kalmasındaki sakınca nedir?

Merhaba Sayın Hocam ;

Aracınızda kullanılabilecek tek parça lpg tankı olabilir tabi bu tankın uygunluk belgesinde yer alması ve de tarihinin uygun olması gerekiyor. Lpg tankı dışında malesef tüm parçalar değişecektir.Lpg sistemleri komplike parçalardan oluşur , farklı farklı stratejilerde çalışan ürünleri bir araya getiremezsiniz , gelse dahi doğru çalışmayacaktır , bu nedenle bu parçaların tamamının değişmesi gerekmektedir.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.