Şimdi Ara

Özellik Önerisi: Forum içi paylaşım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
56
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ornek olarak ben s24+ kullanicisiyim ve s24 ana konusu benim favorilerimde hergun orayi takip ediyorum yorum yapiyorum vs. Mesela asagida linkini biraktigim ana sayfa haberini gordugum zaman bu haberi s24 ana konusunda da paylasip ana sayfayi cok takip etmeyen arkadaslari da bilgilendirmek istiyorum. Bunu yaparken haber linkini kopyalayip mesaj olarak konuya atmam gerekiyor. Benim onerim ise ana sayfa haberlerinin altinda paylasma seceneklerinde "favori konumda' paylas secenegi olsa ve ben bu butona tiklayinca forumda ki favori konularimdan secip paylassam daha pratik olur. Hem belki seoya da katkisi olur forum ici linklemiş oluruz. Boyle bi ozellik cunku forum ici haber linki paylasimini da artirir. Onerim bu sekilde tesekkurler.

Ek olarak boyle birsey normal forum basliklarinda da olabilir. Ornegin s24 den ornek verim yine, bir kullanici s24 ile ilgili bir sorun yasamis ve bunun konusunu acmis. Bunu gorup bu konuyu direkt kendi s24 ana konumuza paylasmak diger kullanicilara da gostermek isterim.

https://www.donanimhaber.com/samsung-uretimde-saha-kalkti--176398

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesaverde -- 17 Nisan 2024; 7:27:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önerinizi iletmek üzere notlarımın arasına aldım.

• mesaverde kullanıcısına yanıt
    S24 Ana konusunun örnek gösterilmesi beni mutlu etti diyebilirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.