Şimdi Ara

Özel Sektörde Nasıl Davranılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Kesinlikle size katılıyorum, *alaka olmak şikayetçi olmak yüzsüz olmak gerekiyor galiba * İş değiştirmek işveren İ.K. departmanları tarafından çok fazla irdelendiği için ne yapacağım gerçekten ben de bilmiyorum vahim durum.

• Üstüne vazife değilse rica edilen şeyi yapma. Kimsenin yanında kimseyi eleştirme. Varsa kadınlarla polemiğe girme yalan, iftira her türlü alçaklığı sırf intikam uğruna yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4R1P -- 1 Haziran 2022; 17:43:47 >
  • Big Booble kullanıcısına yanıt

Gerçek hocam bende yalan olmaz. Tek teknik personel benim adam seviyor beni  

• K4R1P K kullanıcısına yanıt

Üstüme vazife olan hiç bir şeyi yapmayacağım çünkü değmiyor, *Kimsenin yanında kimseyi eleştirme* buna benzer bir durum yaşadım size özelden anlatacağım.

• Nerden baksan kral hareket dostum

• Bende tekstil atölyesinde fırça kalite kontrol ve hazır hale getirmesinden sorumluydum çıktım o işten ilkten sen gelince samimi olmaya çalışırlar ama takma bana özel hayatlarını açardılar İstanbulda bu kadar kızı götürdüm çorluda bu kadar kızı götürdüm diye falan . Mola saatlerinde bir tane tornacı suriyeli vardı dil altı yapıyordu ha bide bir adam bana kumar oynatmıştı değişik birşeydi candy crash saga oyununa benziyordu 160 TL attı bana dedi gel seninde şansını deneyelim tıkladım 40 TL kazandı :D özel sektör değişik valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpro -- 30 Ağustos 2022; 0:19:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.