Şimdi Ara

Özel Sektörde Nasıl Davranılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdi size insan olarak bir insanın olması gereken davranışlarını yani kendi özelliklerimi anlatayım; İYİYİM, DÜRÜST BİRİYİM, ÇALIŞKANIM KARAKTERİM VAR (ALLAH A ŞÜKÜR) , YARDIMSEVERİM, YALANCI DEĞİLİM, VİCDANIM VAR.

Ama gel gelelim özel sektörde cıngar çıkaracaksın, sürekli şikayet edeceksin, beğenmeyeceksin hiç birşeyi (yemeği,ulaşım ,işi) yalan söyleyeceksin , arkalarından konuşacaksın çok çalışmayacaksın yalaka olacaksın , vicdanın ve merhametin olmayacak.

Siz Nasıl Davranıyorsunuz Özel Sektörde Neler Yaşadınız BEN NELER YAPMALIYIM?

İK bölümünde çalışan kişiler bana ulaşabilirler mi?

• Ezmeyen ezilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • özel hayatını paylaşma(sosyal medyada arkadaş olma)

ezmeye çalışınca hemen sesini yükselt

her işe koşma

• noahwizgate kullanıcısına yanıt

Gerçekten böyleymiş ben de çok sonradan öğrendim hayır diyemiyorum fazlaca iyi niyetliyim 🧐

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu noktada hata yaptım , her işe koştum herkesi kendim gibi sandık ama bildiğiniz kötü insanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bastan hemen samimi olmaya çalışırlar sonra o samimiyeti kullanarak seni bitirirler

Bana yapmaya kalktilar her seferinde verdim küsküyü ahhzdhdh muhtemelen bu hafta ici kovulacagim bu yüzden

Patronlar cidden kötü degiller genelde asıl kötü olan coworkerlar ozellikle 3 5 yil ve ustu orada calisanlar her yeni gelene saldırır köpek gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah 8:45 de iş yerinde olmam gerekiyor ben yine 9:30 da gideceğim. Patron çayı demlemiş olacaktır.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

İlk başta samimi olmadım hatta çok canayakın yardımseverim onlara canayakınlığımı göstermedim ama yardımsever olmamı kullandılar, neden insanlar bu kadar kötü anlamam herkesin kendi ekmek parası insanları ezme çabası yeni geleni ötekileştirme çok yanlış herkesin kendi sorumluluğu var hayatları var .

• ahahah nasıl oluyo la o

• Kardeşim sen yürek yemişsin.

• Özel sektörde çalışmak çok ama çok yıpratıcı. Ben bankada çalışmıştım hayatımın en b.ktan dönemiydi.

• Kpss çalış devlete atanmaya bak

• Big Booble kullanıcısına yanıt

5 yıldır böyleyiz hiç işe erken gitmedim defalarca uyarmasına rağmen. Çayı benden önce yaptığı kesinlikle doğru.

• dostum bende senin gibiyim biz hiç kazanan tarafta olamıyoruz 15 senedir calisiyorum deliler gibi ama yalaka olmak şikayetçi olmak yüzsüz olmak gerekiyor galiba yoksa olmuyor.
    ben web sitesi işine girdim tutarsa bırakacağım bu hayatı arkama bile bakmayacağım.
    Hatta şöyle bir örnek geliyor aklıma ben terfi alsam da almasam da 3 senede bir iş değiştiririm. Arkadaşım ben 2015 te ayrılırken benden üst unvandaydi hala aynı unvanda aynı iş yerinde asgari ücretin Bi tık üstünü alıyor ve biz sözde beyaz yakayiz. Bu yanlış anlaşılmasın lütfen kendimizi üstün vs. görmüyoruz demek istediğim takım elbise giyenlerde hanlar hamamlar yok bayağı bayağı fakiriz.
    www.fraudcu.com tuttuğu gün büyük bir zevk ile ama her zaman ki kibarligimla istifa edecegim:)

• gobbak G kullanıcısına yanıt
    Dostum web siten biraz yetersiz, içerik ve tema açısından.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • içerik aslında fraud üzerine olacak %90 yavaş yavaş ekliyorum ama tema konusunda %100 haklısın gorusun için tesekkurler

Denedim onu da denemeye de devam ediyorum.

anlayabiliyorum

• Siz şakamısınız gerçek mi durum çok şaşırıdım?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.