Şimdi Ara

Özel Kuvvetlerde Bayan Alımı Var Mıdır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hesabı ilk açtığımda öylesne koyvermştim sonra nasıl değiştireceğimi bilemedim olmuyor
    (Faça çekn ergenlerdn değlm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ernest Hemingway -- 22 Kasım 2020; 0:31:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çevremden etkilenmedim,ilgili film de seyretmedim,ailede sadece babam asker,östrojeninde ne olduğunu bilmiyorum

• Kaybol etnik seni

• Doğru düzgün cevap veren tek kişi sizsiniz çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

Piyade olup ne yapacaksın yahu? Etten kalkan olup ölürsün.

Alıntıları Göster

Ne Sanıyorsunuz La Teğmen Adamı En Önde Savaştırdıklarını Mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ernest Hemingway

Doğru düzgün cevap veren tek kişi sizsiniz çok teşekkür ederim.

Rica Ederim Ben De Subaylık Hazırlanıyordum Ondan Elimden Geldiği Kadar Yardımcı Oldum

İnşallah Olursunuz

• Dostum selâm öncelikle konunun fake olmadığını düşünerek cevap vermek istiyorum
    Fiziksel olarak hazırlanmak için bir spor salonu vs kaydolup her hafta en az 2 kere antrenman yapmak ise yarayabilir lakin MSB ve TYT sınavlarınada gireceğin için dersleri asla bırakma ve protein ağırlıklı beslen bu dengeyi mükemmel kurarsan (Fiziki yeterlilik - Bilimsel yeterlilik ) başarılı olacağına şüphe yok. Bilmeni isterim ki senin hep arkandayım umarım başarırsın
    Not: bu bölüme gitmek fiziki ve bilimsel yetenekten önce vatan sevgisi ister kendini kenara cek ve sor vatan için canımı feda eder miyim diye cevabın evet ise 8 yıl sonra istediğin yerdesin bol şans !

• AklımaNickGelmedi. A kullanıcısına yanıt
    Ciddi sordum yanıtınız için çok teşekkür ederim her gün düşünüyorum vatan için kendimi feda edermiyim tabiki evet ederim dediklerinizi uygulayacağım matematiğim biraz kötü ama bunu da düzeltmeye çalışacağım inşallah olurum,inşallah sizde istediğiniz mesleği olursunuz

• İnşallah sizde ilerisini bile olursunuz,teşekkürler.

• subay olursun belki ama özel kuvvetlere çok ciddi elemeler sonucu girilebiliyor, girdikten sonra eğitimlerini tamamlayabilmekte ayrı mesele. insan üstü fiziki özelliklerin yoksa boşa hayal kurma, filmlerde gördüğün 45 kiloluk hatunların 100 kiloluk adamları yere sermesi ne kadar ihtimal dahilindeyse senin durumunda öyle...

• Freakk F kullanıcısına yanıt
    Şimdiden çok çok fazla çalışırsam başvuru yaşına gelinceye kadar ilerleme kaydedip geçebilir miyim tabi dersleride eksiltmeden

• konu csb ama subay olmak isteyen kadınlar için fırsatlar var ona odaklan.

özel kuvvet fln olmaz kadından, bunlar dünyada denenmiş şeyler, amerikan ordusunda kadın piyadeler var(feminist politakalar nedeniyle ordu buna zorlanıyor) ama cepheye koymuyorlar çünkü takımın performansını düşürüyor resmen yük oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilge Türk

Rica Ederim Ben De Subaylık Hazırlanıyordum Ondan Elimden Geldiği Kadar Yardımcı Oldum

İnşallah Olursunuz

Alıntıları Göster
    Reis yaş kaç

2 kere her şeyi geçip yedeklerde kaldım şu an normal uni okuyom bitirince sozlesmeli denemek istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel kuvvetlerde,ileri harekat gerçekleştiren komando birliklerinde bayan olmaz.pöhlerde var

Komando kursu alan bayanlar var onlar da harekata katılmaz kışla unsuru olarak görev yapar

Yok yani öyle bi hikaye kardeşim

• HK-416 kullanıcısına yanıt
    Anladım,Teşekkür Ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilge Türk

Ne Sanıyorsunuz La Teğmen Adamı En Önde Savaştırdıklarını Mı ?

Alıntıları Göster

Hayır sadece piyadeye özenme konusundan bahsediyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

Reis yaş kaç

2 kere her şeyi geçip yedeklerde kaldım şu an normal uni okuyom bitirince sozlesmeli denemek istiyorum

Alıntıları Göster

20 Yaşındayım Reis

Bakalım Bende Geçebilecek Miyim Sınavları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilge Türk -- 22 Kasım 2020; 5:43:1 >
  • quote:

İnşallah sizde ilerisini bile olursunuz,teşekkürler.

İnşallah  

• quote:

Çevremden etkilenmedim,ilgili film de seyretmedim,ailede sadece babam asker,östrojeninde ne olduğunu bilmiyorum

Çoğu şeyi bilmiyorsun ve babana özeniyorsun bunlar geçici durumlar başka şeyler düşünmeye çalış ve ülkenin rezil iç- dış politikalarınada göz at zaman geçtikce elde ettiğin bilgiyle bu ülke için savaşmayı bırak ülkeden nasıl kaçarım onu düşünürsün

+ A-haber,ATV gibi kanallardan uzak dur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Kasım 2020; 18:7:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslnda babama özendiğimden asker olmak istemiyorum,ülkeye savunma bakımından katkım olsun istiyorum bu yüzden asker olmayı düşündüm ülkenin politikası hakkında rezil bilgiler öğrensem bile kaçmam bu durumları düzeltmek bizim görevimiz değil mi? Ben dediklerinizi araştırırım yinede

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.