Şimdi Ara

Özel harekat minibüsü taradı: 1 ölü 2 yaralı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
1
Favori
3.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1959 yılında Irak'da yaşayan Kürtler Türkmenleri katlettiyse ne gariptir o katlettikleri adamların ülkeleri'ne sığındılar.
    14 Temmuz 1959
  • Konuyu açan üye pkk'lı, bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar312

1990 Kürt göçü Irak'dan

1959 yılında Irak'da yaşayan Kürtler Türkmenleri katlettiyse ne gariptir o katlettikleri adamların ülkeleri'ne sığındılar.
    14 Temmuz 1959

Bak işte sorun da bu eğerki gerçekse ben lanetleyebiliyorken sen daha bir kaç tane faşist maceraperest özel harekatçlıalrın yaptığı katliamı kınayamıyorsun.....

Burda benle demokrat bir türkiye vatandaşı ayağına yatarken gidip kürtleri alenen dolaylı ve ya doğrudan aşağılamak için konu açıyorsun...Sonra benim de şöyle arkadaşlarım var cı yaklaşımla ciddiye alınmayı bekliyorsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 14 Temmuz 2015; 23:46:52 >

• Snowmann kullanıcısına yanıt
    Haber sahte çıktı, telsiz konuşmaların TSK yayınladı, yapılan incelemelerde Pkk'nın minibüsü taradığı kesinleşti. Artık bir şeyleride karalamadan paylaşın. İşiniz gücünüz bu ülkeyi bu milleti kötülemek. Yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snowmann

Ölen şahsın yakını katil veya suçlu değil, verdiğin örnekle bu durumun hiçbir alakası yok. PKK'nın o yakınını öldürdüğünü düşünseydi veya şahit olsaydı biz de sizdeniz neden öldürdünüz diyecekti ancak ortada böyle bir durum yok, asker yaptı diyor. Kanıt olmadan bu konuda anlaşamayabiliriz ancak sahtekar medyanın dediğine inanacak kadar da saf değilim kusura bakma.

Bu sorunun cevabı var ama anlaman için en azından o bölgede biraz yaşaman lazım. Ben zaten baştan kimin taradığının önemi yok çatışmanın ortasında kalmışlar belli dedim sen atladın içindekiler sivil sivil diye acitasyon ile sanki biz sivil olduğunu bilmiyoruz.

Olayın özü yukarıda yazdım su deposu ve el konulan araç. Örgütün ben burada varım temalı yaptığı binlerce eylemden bir tanesi ve sonucu ortada.O yüzde hiç kimse yok TC böyle,yok şöyle demesin. Eğer bu eylem yapılmamış olsa,o siviller şimdi yaşıyor olacaktı.Örgütün ülkemizde miadı doldu kabul etse de etmese de,bu tür eylemler yaptığı müddetçe bu gibi haberleri duymaya devam ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Haber sahte çıktı, telsiz konuşmaların TSK yayınladı, yapılan incelemelerde Pkk'nın minibüsü taradığı kesinleşti. Artık bir şeyleride karalamadan paylaşın. İşiniz gücünüz bu ülkeyi bu milleti kötülemek. Yazık.

@sél@h@ttin
    Buda yalan çıktı.
  • quote:

quote:

@sél@h@ttin
    Buda yalan çıktı.

Onca yazdıklarıma verebildiğin tek cevap bumu....KAYNAK......

BBC Türkçe'nin olayla ilgili detayları konuşmak için aradığı Ardahan Valisi, yazılı açıklaması dışında beyanat vermek istemediğini söyledi.
    vali fikrinimi değiştirdi yoksa....fazla vaktim yok acil kaynak bekliyorum...bağımsız merciler tarafından hazırlanmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 14 Temmuz 2015; 23:55:17 >

• http://www.haber7.com/guncel/haber/1459792-pkkli-teroristlerin-sok-telsiz-diyaloglari

Ben sana "Hangi kitapları okuyorsun?" diye sormadım "Kime kitap okuttun?" dedim.
  • quote:

http://www.haber7.com/guncel/haber/1459792-pkkli-teroristlerin-sok-telsiz-diyaloglari

Ben sana "Hangi kitapları okuyorsun?" diye sormadım "Kime kitap okuttun?" dedim.

İyi güldürdün akşam akşam.....Hadi işim var şimdilik.........Kaçak dövüşmüş olsanda tartışmanın düzeyi iyiydi...İçeriği iyi daha iyi olabilirdi özellikle son kaynağın başta olmak üzere.....

Sen bildiğin anlama sorunu yaşıyorsun......TC sinide vereyim mi............

• Sizin kaynaklarınız dan iyidir

http://forum.donanimhaber.com/m_108041898/tm.htm

Bu arada saat 00:00 akşam değil gece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar312 -- 15 Temmuz 2015; 0:00:33 >
  • quote:

Sizin kaynaklarınız dan iyidir

http://forum.donanimhaber.com/m_108041898/tm.htm

Bu arada saat 00:00 akşam değil gece

Haklisin...gorusm3k uzere...ama hakkini yemeyeyim onceki tartismalara gore kendiji epey gelistirmissin...

• quote:

TSK dedi ya hemen inandık biz de :) Siz devleti hiç yalan söylemeyen, adaletten asla şaşmayan kusursuz bir kurum falan mı zannediyorsunuz? Devlet çıkıp biz minibüs taradık demeyecek herhalde. Telsiz konuşmasıymış, 2 kişiyi konuşturur kanıt diye sunarım ben de sorun değil. Benim için ölen şahsın birinci dereceden akrabasının sözü doğrudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snowmann

quote:

TSK dedi ya hemen inandık biz de :) Siz devleti hiç yalan söylemeyen, adaletten asla şaşmayan kusursuz bir kurum falan mı zannediyorsunuz? Devlet çıkıp biz minibüs taradık demeyecek herhalde. Telsiz konuşmasıymış, 2 kişiyi konuşturur kanıt diye sunarım ben de sorun değil. Benim için ölen şahsın birinci dereceden akrabasının sözü doğrudur.

TSK ile devletin ayrımını yapamıyorsunuz, bölücü terör örgütü destekleyen kurum ve kanalların savunmasını yapıyorsunuz. Türk'üm demeye utanmıyorsunuz. Biraz insanda yüz olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gönül ister ki ordu girsin tüm dogunun ve batidaki akrabalarinin lesini sersin ama bizim millet hala baris kardeslik masallariyla uyumaya devam etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: The World is Yours...

Gönül ister ki ordu girsin tüm dogunun ve batidaki akrabalarinin lesini sersin ama bizim millet hala baris kardeslik masallariyla uyumaya devam etsin

Dünya soykırımcı Hitler'e ve Almanya'ya ne yaptı biliyorsun değil mi? Yani işin aslı orası biraz sıkar ırkçı kardeş, ıslak hayaller kurma boşuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sél@h@ttin

quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Bu pkk lilar cok saf ya

Harbiden çok saflar..Onu bırakta dreem de klima olayına ne diyorsun.....

Dreem de dijital klima yok

• Lan herif özel harekat ile ilgili telsiz konuşmalarınızı biliyoruz silahsız minibüsün önünü tam teçhizat özel harekat kesicek 1-2 kişi ölücek
    TSK dıdı yı hımın ınındık bızdı
    İşiniz TSK'ya düşünce kobani diye ağlayanda sizsiniz.İkincisi Türkiye devletinin İşidi doğuya salıp kürtleri kestirmesi çok mu zor?İşidin bir haftasını alır sonra Nato üyeleriyle biz dalar dozer gibi geçtiğimiz yerleri temizleriz

Foşik DH

• Snowmann kullanıcısına yanıt
    Eşeğe tecavüz edenlere mi inanalım TSK'ya mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sél@h@ttin

quote:

Bu pkk lilar cok saf ya

Harbiden çok saflar..Onu bırakta dreem de klima olayına ne diyorsun.....

Dreem de dijital klima yok

Allah seni ne yapa bilemedim.....

• Ardahan'da 'PKK minibüs taradı' haberini yapanlara şu videoyu elden ele uzatalım lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.