Şimdi Ara

Özdilekteyim Jack jones mont kampanyası (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
7
Favori
33.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende pazar verdim siparişi bugun kargoya verilmiş. Ups kargo bazen sisteme gec giriyor bilgileri. Fatura kesilmişse en gec yarın sisteme düşer bilgilerin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    Hocam faturayı pazartesi mail attılar ama hala kargodan haber yok sistemde stok karşılandı diyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

Mağazadan renk ya da beden değişimi yapılabiliyor mu bilgisi olan var mı ?

Öğrenirseniz haberdar etseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de mont ve yanında 2 parça birşey daha söylemiştim kargolandı görünüyor bugün özdilekten aradılar montunuz elimizde yoktu jack jonestan göndermeye çalışıcaz zaman alabilir dediler.

Diğer 2 ürünümü göndermişler faturada montumda yer alacak sonradan sorun çıkmaz değil mi arkadaşlar montu gönderdik falan demezler inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstcurse -- 20 Mart 2018; 21:59:25 >
  • JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    ben aldım ama ups sağolsun hala getiremedi.hayret ya samsuna getireceklerdi ama 2 gündütr bursada görünüyor.

• 134tl olan mont nasıl acaba kararsız kaldım? Fikir aldığım kişiler sıcak tutmaz şişme daha iyi diyorlar
  • Beni aradılar ellerinde yokmuş . Farklı renk önerdiler istemedim para iadesi dediler istemedim bakalım dönüş nasıl olacak ?

• Bursa’dan kargolanmisti. Bugün teslim edildi sorunsuz.
    Umarım sizlerinde en kısa zamanda teslim edilir.
    Etiketi koparmadan rafa kalktı tabi malum seneye :)

• prostart kullanıcısına yanıt
    arkadaşım modeli karıştırmdıysa bunu giyecek kış olmuyor istanbulda dedi.
  • prostart kullanıcısına yanıt
    Arkadaş doğru demiş acayipppp kalın içinde üşümezsin bende onlardan aldım bugün geldi. arkadaşların yanlış biliyor 134 tl olan hem uzun hem kalın tam eksi derecede giymelik 😀

• eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Hocam baya ince haberiniz olsun :) kalıbı da hafiften bol rahat ve tam olarak resimde gösterilen değil.Marka amblemi biraz daha aşagida.Ben emin olamadim vermekle vermemek arasinda

• 182 boy 79 kilo hangi beden olur ? Omuzlar biraz geniş

• mont bu gün elime ulaşti sever giyecegim paylaşim yapan arkadaşa teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: prostart

182 boy 79 kilo hangi beden olur ? Omuzlar biraz geniş

134 lük bordo olandan aldım. 187 boy 82 kiloyum ve XL tam oldu. Millet bir beden küçük alın demiş ama bana tam oldu hep XL montlarım zaten. Mevcut montlarınıza göre hesap edin. Fiyatına göre çok güzel ve gerçekten sıcak tutacak bir mont. İstanbul'da iki ay filan giyilir.

• Bugün 134tllik olan montun yanında verdigim siparisleri teslim ettiler mont içinde sorduğumda diğer ürünlerimin merkezden kargolandığını jj montun ise şubeden kargolanacağını söylediler hadi hayırlısı bakalım.

• xiamen kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 180 boy 76 kilo m bordo siparis gectim. Bordo renk nasil durdu uzerinizde ? Borda tisort ve kazagim var ama mont ta kotu mu durur bilemedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: tepetör

Hocam ben de 180 boy 76 kilo m bordo siparis gectim. Bordo renk nasil durdu uzerinizde ? Borda tisort ve kazagim var ama mont ta kotu mu durur bilemedim..

Güzel bir renk. Yeşilden daha iyi bence.

• xiamen kullanıcısına yanıt
    Bende bordo aldım ancak yeşili ile değiştirmeyi düşünüyorum

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    Ben müşteri hizmetleri ile görüştüm değişime pek sıcak bakmıyorlar. Benım sıparıs daha kargoya da verılmedı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepetör

Ben müşteri hizmetleri ile görüştüm değişime pek sıcak bakmıyorlar. Benım sıparıs daha kargoya da verılmedı.

Ben de konuştum değiştirebilirsiniz 14 gün içerisinde dedi sıcak bakmıyor ne demek :) adamların keyfine mi kaldık kurumsal bir firma sonuçta.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.