Şimdi Ara

OZARK (2017) | Netflix (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
14
Favori
18.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • marty nin telefon zil sesini bile var mı google ve youtubedan bulamadım bir türlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x9

Jacob ava giderken avlandı. Darlene nasıl bir psikopat olduğunu kanıtladı böylece.

2x10

Walter white'ın Wendy gibi bir karısı olsa en büyük uyuşturucu karteli olurlardı herhalde . Baby girl diye dolanan ruth'ın babasına iyi oldu. Wendy nasıl bir alfa olduğunu herkese duyurdu. Bakalım 3. sezon nasıl olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

marty nin telefon zil sesini bile var mı google ve youtubedan bulamadım bir türlü
    ne yazdınız youtube ' a?

https://youtu.be/eOd5bfYBdBk

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

ne yazdınız youtube ' a?

https://youtu.be/eOd5bfYBdBk

Alıntıları Göster
    hayvanın adını bilmiyorum 'marty byrde ringtone'

teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

hayvanın adını bilmiyorum 'marty byrde ringtone'

teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    cırcır böceği, yani cricket
  • 2x9

Boşuna sevmedik bu diziyi be.

Darlene gururu uğruna aşkını öldürdü. Jacob da aşık olduğu kadının aşık olduğu halini hatırlayarak mutlulukla göçüp gitti. Ortalık fena karışacak.
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    İmdb puanlarına göre 2. sezon'un geneli iyi oy almış. 5. bölüm ve final bölümü ilk sezonlara göre de yüksek. Bakalım ben de 5. bölümdeyim, izleyip göreceğiz.
  • Ve sezon bitti. Öncelikle ilk sezondan daha iyiydi bence. Aşırı keyifle tükettim.

7. bölüm sonunda yaptığım tahmin tuttu. Zaten 9. bölümde Darlene Jacob'ı öldürdükten sonra işi yokuşa sürecekti. Ben burada da Zeke'i Darlene'e verirler ve mevzuyu hallederler diyordum. Darlene zorla da olsa aldı. Önümüzdeki sezon adam kalmadı, Kansas City mafyası ile uğraşacaklar bence. Keşke Gold Coast'a gitseydiniz be, ah ulan Wendy :(

Ayrıca dizilerde genelde ergen erkek çocuğuna uyuz olunur, ben Jonah'yı aksine çok sevdim. Charlotte zorluyor aksine.

• Duydum ki Wendy reisle Skylerı kıyaslayanlar olmuş.

Wendy reis Skyler'ı tokatlar.

• ilk sezona gore daha iyiydi bence. ilk bolumler biraz fazla agirdi ama sonlara dogru kurtardi. seviyorum bu diziyi.

• Charlotte ne gıcık ya

• 2. sezonu bitirdim, bu sezondaki bölümler genelde 1 saat civarı olmasına rağmen her bölüm bence akıcıydı ve sıkıcılıktan uzaktı. Sneller, karteller, Kansas City mafyası falan derken bence dizi ilk sezonuna göre ivme kazanmış.

Sezon finali ile de Wendy Marty’i geçip resmen dizinin asıl karakteri olmuş.

Ne ara o avukatla anlaşıp Cade’i harcadı, maşallah, herhalde yeni sezonun ilk bölümünde bunla ilgili flashback verirler.

Bu arada Darlene’i uçuran Kansas City mafyası idi, değil mi? Niye böyle bir şey yaptılar anlamadım gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 13 Eylül 2018; 13:45:21 >

• Dizi fena degil cerezlik boslukta olan izlesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sezon inanilmaz tempo yaptı dizi. Aşırı underrated. Son bölümlerde iyice The Departed'a bağladı kim kime dum duma hesabı

Saka bir yana dizide alttan alttaki hep hafif gerilimi çok seviyorum. Gerilim ve heyecan olarak tavan yapmıyor dizi, ama hep belli seviyede merak, heyecan ve şaşkınlık temposu ile devam ediyor yani etti. 3. Sezonu iple çekiyorum.

• 3. sezon onaylandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bence ilk sezon daha iyiydi. çünkü daha fazla ölüm ve olay vardı. del in dizide önemli bir olayı vardı yeni gelen kadın biraz sönük kaldı bence.
  • 2. Sezon 1. Sezona göre biraz ağır olsada başarılı bir dizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yav şu avukat kadın çok çekici ve karizmatik geliyo bana.50 yaşındaymış nasıl böyle çekici buldum anlamadım.

• jessica jones in 2.sezonunda vardı orda daha çekici onu izleyebilirsin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

jessica jones in 2.sezonunda vardı orda daha çekici onu izleyebilirsin hocam.
    Kadının yüz hatları çok karizmatik hocam.Burak özçivitin kadın versiyonu gibi birşey.Hareketleri falan çok cool.Bakarım jj yede sağ olun.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.