Şimdi Ara

OZARK (2017) | Netflix (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
14
Favori
18.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir yerde bulamadım, ilk defa altyazısı var kendisi yok dizinin.
  • İlk bölümü az önce izledim. Özlemişiz yahu. Hemen bitirmemek için günlere yayasım var.

Dayanamadan bitirmiş de bulabilirim kendimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezon sorusu gene

Gey bir dedektif vardı. Amcalardan biriyle münasebeti vardı. Ne oldu o adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 31 Ağustos 2018; 23:50:18 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

görevine devam ediyor, üçüncü bölümden itibaren görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Kızın amcaları nasıl ölmüştü. Bir de meksikalı eleman marty'i görmeye mi gelmişti o olay nasıldı tam olarak.Aklıma geldikçe sorarım gene

Aileyi gözetleyen kartelin bir elemanı vardı. Papaz gölde ayin yapamayıp uyuşturucu satılamayınca Marty Sneller ile ters düşmüştü ve bu yüzden ailesini kaçırmaya çalışırken dikkat çekmişti. Eleman da duruma bakmaya bunların eve girmişti, o sırada karmaşa esnasında bunların alt katında kalan adam Kartelin elemanı öldürmüştü. Esas ağır abi Del de adamından haber alamadığı için şüphelenip Marty'i görmeye geliyor

Gey FBI ajanı yalandan arama izni çıkartıp planı tutmayınca Snelleri ve Marty'i elinden kaçırdı diye kudurmuş ortalığı yıkmıştı. Başka bir şey olmadı.
  • Teşekkürler

• 2x4

Dizi hareketlenmeye başladı. FBI'dan nasıl kurtulacaklar bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 1 Eylül 2018; 14:23:55 >
  • s02e01

güzel giriş, jason boteman oyunculuğu yanında bi de yönetmen olarak gözüktü, ilk sezon da mı böyleydi?

s02e02

baba karakterinin belliydi böyle bir halt yiyeceği, amcadan sonra babayı da harcayacak bizim sarışın hatun

• DİKKAT

2.sezon 2.bölümde dildoyla oral seks sahnesi var 35. Dakikalarda aileyle izliyorsanız dikkat edin.

• 😂

• 2x5

Buddy sen nasıl bir reissin. Ayrıca bu nasıl kartel ya. Biraz gustavo fringden bir şeyler öğrensinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

DİKKAT

2.sezon 2.bölümde dildoyla oral seks sahnesi var 35. Dakikalarda aileyle izliyorsanız dikkat edin.

hocam dizi zaten yetişkin dizisi, devamlı striptiz kulübü gösteriyor, sevişme sahneleri var... kısacası ailecek izlenecek dizi hiç değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

DİKKAT

hocam dizi zaten yetişkin dizisi, devamlı striptiz kulübü gösteriyor, sevişme sahneleri var... kısacası ailecek izlenecek dizi hiç değil

Alıntıları Göster
    Olsun hocam belki birileri vardır yanlarında uyarayım dedim

• 1.sezonu çok severek izlemiştim,2.sezonu sabırsızlıklar bekliyordum ve çıkınca hemen izlemeye başladım,hoşuma gittti evet,ama bölümler fazla uzun olmuş gereksiz bazı diyaloglar uzun tutulmuş ileri almak zorunda kaldım,ve konu çok aşırı yavaş ilerledi,5 bölümde verilecek şey 10 bölüme ve 1 er saatlik bölümler ile verilmiş,oyunculuklar süper dizi güzel tavsiye ederim bu tarzı sevenler zaten izliyor,breaking bad olabilirmi tabiki hayır.
    Kumarhane sonunda açılıyor mafya ile sıkıntıya düşecekler ama kartel halleder,marty karısından korkmaya başladı artık son sahnede anlaşıldığı üzere :) ne güzel marty kaçıp sıyrılıcaz diye plan yaptıydı anlaşılan macera devam edecek

• 7 bölümde papaza acıdım.Kim o durumda olsa kafayı üşütürdü.
  • Ağır ilerleyebilir, böyle bile güzel gidiyor. İleri sarmadan, hiçbir yerini kaçırmadan izliyorum.

S2B5

Dokunmayın benim Ruth'uma.

İhtiyar adam o yaşlı, hasta haliyle haşhaşı yaktı ya. Bu sezon maalesef ölebilir.

• 2x6

Rachel mikrofonu çıkarttı sanmıştım dedektifle tartışınca. Marty fena patladı gibi bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 2 Eylül 2018; 13:51:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

7 bölümde papaza acıdım.Kim o durumda olsa kafayı üşütürdü.
    +1

s02e07

yaninda bebeği varken bi de, adam artık kafayı yedi, ben kendi kafasına sıkardı diye düşünmüştum

• Dizinin ikinci sezonu bitirdim. Çok fazla entrika vardı. 10/7 veriyorum sezona.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.