Şimdi Ara

Oz (1997-2003) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.905
Cevap
26
Favori
79.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Orjinalden alıntı: Deep BluESeA

quote:

Orjinalden alıntı: waraxe

quote:

Orjinalden alıntı: Deep BluESeA

Bende izlerdim dizideki Müslümanlar çok dehşetti, hamit kağan vardı başları.

ama benim en sevdiğim karakter Adebisiy di cok karizma bi abiydi

kareem sayid degil miydi başları..bnm favori karakterimdi..türkçe alt yazılar da 1. ve 2.sezon divxplanette mevcut..dizi ztn bana gore gelmiş geçmiş en iyi dizidir.

belki de öyleydi,aradan cok zaman gecmiş

Sayid hocaydı başları sonra arif geçmişti oda eline yüzüne bulaştırmıştı vay be ne kadar zaman geçmiş

Dizi hapisanedemi geçiyordu yav ? Cine5 de öyle bir dizi izlediğimi hatırlıyorum bayada sevmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Gezer -- 7 Mart 2008; 14:24:05 >

• mükemmel bi diziydi yav amerikadı hapishane hayatını çok iyi anlatıyordu
  • Uzun zamandır merak ettiğim bir dizi su an iniyor 6 sezon ve 19 gb civarında umarım sorun çıkmaz...
  • Allah kimseyi oz'a düşürmesin valla.ne manyak adamlar vardı.ryan o reilly vardı manyağın önde gideniydi.

Oz (1997-2003)
  • Bende full sezonlar ve altyazıları mevcut ama bir türlü izlemeye fırsatım olmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: X@ndeR

Allah kimseyi oz'a düşürmesin valla.ne manyak adamlar vardı.ryan o reilly vardı manyağın önde gideniydi.

bu reilly nin bir de ikiz kardeşi vardı sanırım. sarışın uzun saçlı ( tırsak bi elemandı). dizi baya güzeldi ama arada bir ters sahneler olmuyor değildi
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkaN

quote:

Orjinalden alıntı: X@ndeR

Allah kimseyi oz'a düşürmesin valla.ne manyak adamlar vardı.ryan o reilly vardı manyağın önde gideniydi.

bu reilly nin bir de ikiz kardeşi vardı sanırım. sarışın uzun saçlı ( tırsak bi elemandı). dizi baya güzeldi ama arada bir ters sahneler olmuyor değildi

Cyril dan bahsediyorsun..Üvey kardeşi..o tırsık şey Hamid Kaanı ringte öldürmüştü..Kafasına darbe aldıgından 8yaşındaki çocugun zekasına sahipti..

indirp izledim tüm sezonları bayagı oldu..harddisk gitmese isteyene kopyalayıp verebilirdim..Ama çok güzel diziydi izlemenizi öneririm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 9 Mart 2008; 17:42:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: RccP

Cyril dan bahsediyorsun..Üvey kardeşi..o tırsık şey Hamid Kaanı ringte öldürmüştü..Kafasına darbe aldıgından 8yaşındaki çocugun zekasına sahipti..

indirp izledim tüm sezonları bayagı oldu..harddisk gitmese isteyene kopyalayıp verebilirdim..Ama çok güzel diziydi izlemenizi öneririm..

hatırladım boksta baya iyiydi. zeka geriliği aklımda korkak bir karakter olarak kalmış demekki
  • nerden bulabılırız bu dızıyı
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkaN

quote:

Orjinalden alıntı: RccP

hatırladım boksta baya iyiydi. zeka geriliği aklımda korkak bir karakter olarak kalmış demekki

bir flashbak'te nasil o hale geldigini gostermislerdi cyril'in. o'reily kardesler en sevdigim karakterler arasindaydi zaten ama o flashback sahnesi de bunu acayip pekistirdi. gelmis gecmis en iyi iki diziden biri benim degerlendirmeme gore. digeri icin bkz; 6 feet under.

• Hic izleyemedim ama cok istiyorum izlemeyi.
  • Oz
  • Oz tnt'de Türkçe yayınlansıııııııın

(izleyeli yaklaşık 2 yıl oluyor,sağlam siziydi)
  • bu dizi için kendine has felsefesi var diyorlar.yakın zaman içerisinde ben de izleyeceğim.
  • kendine has genel felsefesi; amerikan dizisi olmasina ragmen her firsatta amerika'yi yerden yere vurmasi olabilir belki ama bolum aralarinda girip enfes laflar koyan hill de bayagi bir felsefe yapmistir kanimca. mesela;

"if sex is sweet and death is bitter, love is both."
  • bu dizinin rapid linkleri yokmudur ?
  • nası bi diziki bu bişeyden haberim yok valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Uzun zamandır merak ettiğim bir dizi su an iniyor 6 sezon ve 19 gb civarında umarım sorun çıkmaz...

Sonunda dosya bugun indi be

Artık başlayabilirim...
  • @serseri, Hayırlı olsun ,seyrettiğim en iyi dizilerden biridir kendileri.Amerikadaki adalet anlayışını/düzenini en sert biçimde eleştiriyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.