Şimdi Ara

Oyunu siliyorum arkadaşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten çok düşündüm. Şu Riven'in geldiği günden beridir hiç karşılaşmadığım kadar aptal insanlarla karşılaştım. Aynı şekilde defalarca aynı yerde ölenler mi dersiniz, uyarılara kulak asmayanlar mı dersiniz. Teemonun mantarlarını bile bile otun içine girip kurduğu tuzağa düşenleri mi dersiniz, karşı tarafında Asheleri Dariusları Jaxları Rivenleri fıstık gibi oynarken bizimkilerin s.çmasını mı dersiniz. Ne ararsanız var.
    Ama şu dünden beri yaşadıklarım artık bardağı taşıran son damla oldu. Biri karşıda Ziggs ile Volibear'in karşısına ben Ezreal ile Teemo'nun geçmesi. Bunun aptalca olduğunu biliyorum ama diğer kişiler skype ile konuştuklarını söylediler, ses etmedim. Teemo habire ziggs'in fırlattığı topları yedi. Olduğu yerde durdu sürekli. 1 boğumluk canı olan ziggs ile volibearı full canla alamadı. Ve işin kötü yanı ben 6-0 oynarken o 0-5 oynuyordu ve oyunda suçlu ben oldum. Ks falan atmadım ve elimden geleni yaptım.
    Bugün ise habire 2 kişinin arasına dalan Lee Sin ve all report lee sin demem üzerine karşı tarafın iğrenç kişiliksiz teemo'sunun nope demesi. Ve üstelik oyundan sonra let's report ezreal demesi. Artık gerçekten midem bulandı. Yemin ediyorum elimdeki fareyi fırlatmamak için kendimi zor tuttum ve bunları yazarken de sinirden ağlayacak duruma geldim. Arkadaş çevrem olsun, akrabalarım, okulum olsun kişiliksiz insanlarla fazla muhatap olmamışımdır. ama bu oyunda neredeyse her zaman biri geldi. Oyunu artık tahammül edebildiğim kadar oynamamaya çalışıcam. Bu 1 gün mü olur, 1 ay mı olur hiç bilmiyorum. Ben 30 dk vakit harcayıp kazanayım da eğleneyim diye çabalarken yeni aldıkları şampiyonları benim oyunumda denemelerine tahammül edemiyorum artık. Bunu kendi akıl sağlığım için yapıcam.
    Not: Bunları içimi dökmek ,biraz olsun rahatlamak, sohbet etmek için açtım. Riot da sana çok meraklıydı gibi mesajları üşenmeden şikayet edicem.

• Geçmiş olsun kardeşimde bunlara mecbur olmamak istiyorsan. Arkadaşlarını al skype ile oynayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durumdan ben de muzdaribim kardeşim. Artık oynamayacağım diyip 2 gün sonra yine başlıyorum oynamaya. Birkaç oyun kazanıyorum, daha sonra yine troll feeder, yine bırakıyorum :) kısır döngü oldu artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ata1676 sağol. Yakım arkdaşlarım yok. Her zaman oynama fırsatımız olmuyor malesef. Şu an sinirden başım ağrıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: wight94

Aynı durumdan ben de muzdaribim kardeşim. Artık oynamayacağım diyip 2 gün sonra yine başlıyorum oynamaya. Birkaç oyun kazanıyorum, daha sonra yine troll feeder, yine bırakıyorum :) kısır döngü oldu artık

Bir kere sildim oyunu. 1 gün dayanabildim ve tekrar yükledim. Millet için neden kendimi yıpratıyorum falan dedim ama yine başladı bu aralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accepter le progrès -- 26 Mayıs 2012; 18:04:23 >
  • Ben günün ilk maçını ranked atıyorum kii ilk maçım %90 win oluyor. Sonra normal atıyorum. Adamlar trollerse bende zevkini çıkarıyorum. Trollemezlerse ciddiye alıp oynuyorım öyle ya :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: ata1676

Geçmiş olsun kardeşimde bunlara mecbur olmamak istiyorsan. Arkadaşlarını al skype ile oynayın.

Hocam duo da girsen farketmiyor çoğu zaman. Dün iki ranked attık arkadaşla, ikisi de troll pick ve beceriksiz oyuncular yüzünden defeat. 750 eloya düştüm bunlar yüzünden, insaf artık. Zar zor 850'ye çıktım, tam artık düzeliyor derken tekrar 750'ye düştüm. 4 kişi bile yetmiyor bazen o 1 kişinin trollüğünü telafi etmeye

Edit: Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Randy Blythe* -- 26 Mayıs 2012; 18:04:06 >
  • Haklısın arkadaşım.

İstesek bu kadar yarım akıllıyı bir araya toplayamayız ama bu oyunda toplanmışlar işte. Ulan anlamıyorum adam gibi eşit maç olmuyor. 10 maçın 8inde bütün gerizekalılar benim takımımda, 2sinde karşı takımda oluyor ya çok kolay yeniliyoruz ya çok kolay yeniyoruz.

Az önce bir oyundan çıktım sinirden ellerim titriyor. Oyunu 5vs4 kaybedecektik neredeyse Allahtan adamları geri döndü 5vs5 kaybettik. Taksit taksit ölüme giden gerizekalılar sağolsun adamlar eşek gibi beslendi.Ben fizz olarak mide gitmiştim. Karşımdaki lux'u 3 kere öldürüp farm yaptırmadım. Bizim alt ve üst koridorlar ise durmaksızın feedledi.

Artık en az bir arkadaşımla gireceğim oyunlara. En azından saçımı başımı yolmam. Arkadaşla beraber oynarız ve salaklara söveriz.

Bu forumda da var bunlardan QQ yazıp, boş konuşup dururlar. Muhtemelen oyunda kötü oynamasından yakındığımız kişilerdenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyBeard -- 26 Mayıs 2012; 18:05:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nesenlenesensiz

Ata1604 sağol. Yakım arkdaşlarım yok. Her zaman oynama fırsatımız olmuyor malesef. Şu an sinirden başım ağrıyor.

quote:

Aynı durumdan ben de muzdaribim kardeşim. Artık oynamayacağım diyip 2 gün sonra yine başlıyorum oynamaya. Birkaç oyun kazanıyorum, daha sonra yine troll feeder, yine bırakıyorum :) kısır döngü oldu artık

Bir kere sildim oyunu. 1 gün dayanabildim ve tekrar yükledim. Millet için neden kendimi yıpratıyorum falan dedim ama yine başladı bu aralar.

Tamam arkadaşın olmasına gerek yok.tr kısmından birileriyle oyunda girebilirsin. Burdanda insanlar bulabilirsin. Bende senin gibi kendimi geriyordum. Dşündüm yüzüme yazık boş yere kırışıklık olucak diye artık kimseyi takmıyorum kimseyle laf dalaşına girmiyorum hayat güzel :-)

• solo oynuyosan oyuna girdiğin an herkesi mutela ben öyle yapıyorum.Açıyıorum playlistimi oh mis.Ama missleri falan da ver :D (tabi oyunu silmediysen)
  • Yok ya aşır troll olmuyor ya. Takımınızla düzgünce konuşursanız %10-20 olasılıkla troll çıkıyor. O kişide harbiden zeka sorunlusudur. Yoksa o kadar çok değil

• quote:

Orijinalden alıntı: cihatb

solo oynuyosan oyuna girdiğin an herkesi mutela ben öyle yapıyorum.Açıyıorum playlistimi oh mis.Ama missleri falan da ver :D (tabi oyunu silmediysen)

Mesele keşke sırf yazdıklarıyla bitse. Bir bakıyorum adam göz göre göre ölüme gidiyor. Giden vaktime üzlüyorum. İnan şu an match history'm defeatlerle dolu. Bazen kendimde mi kusur var diyorum ama yok en azından aptalca hatalar yapımıyorum.
    quote:

quote:

Ata1604 sağol. Yakım arkdaşlarım yok. Her zaman oynama fırsatımız olmuyor malesef. Şu an sinirden başım ağrıyor.

quote:

Tamam arkadaşın olmasına gerek yok.tr kısmından birileriyle oyunda girebilirsin. Burdanda insanlar bulabilirsin. Bende senin gibi kendimi geriyordum. Dşündüm yüzüme yazık boş yere kırışıklık olucak diye artık kimseyi takmıyorum kimseyle laf dalaşına girmiyorum hayat güzel :-)

Kendim pro falan değilim. Bazen hepimiz aptalca hatalar yapıyoruz. Gireceğim arkadaş benden iyi çıksa onun da vaktini çalıcam. Bu riski kesinlikle göze alamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accepter le progrès -- 26 Mayıs 2012; 18:12:12 >

• Hocam yıllardır bu gaming olayının içindeyim birçok oyunu profesyonel denilebilcek seviyede oynadım cod 2,cod 4,starcraft 2 ve WoW olmak üzere.Benim gözlemim şu,bir oyun ne kadar popülerleşirse oyuncu kitlesi de o oranda kötüye gidiyor.Bu kötüye gidişin nedeni de 10-16 yaş arası ergen güruhun popüler olan oyuna akın etmesi.

Bu öyle büyük bir problem olmaya başladı ki artık popüler oyunlarda,sırf oyuncu komünitesi kötüye gidiyor diye insanlar oynadıkları oyunları bırakmaya başladı.İşin kötü tarafı ise bu pek de engellenebilecek bir sorun değil.Hicbir oyun firması oyununa +18 şartı getirip milyon dolarları elinin tersiyle itemez,itmez.

Gunümüzde bütün popüler oyunlarda artık durum bu,10-16 yaş ergen tayfası gercekten yukarıda saydığım oyunları oynuyorsanız eger ciddi baş belası olabiliyor.Buna karsı yapabileceğiniz tek şey kendi arkadaşlarımızla beraber oynamak,başka bir çözüm yolu yok.

Bir de bugun lol de yaşadığım olayı ornek vererek destekleyim konuyu.Ben jungle jax oynuyordum ve oyuna başlar başlamaz sorun çıktı.Alistar bot lane gitmesi gerekirken solo top gitti ve o kadar ısrar etmemize rağmen cevap bile yazmadı chatten neyse dedik.Basladik oyuna tabi malum alistar karsı tarafı feedledi,bot lane de master yi deli gibi fe edledi karsı takımı.İlk 15 dakikadan sonra da alistar ve master yi oyundan çıktı 3 kisi kaldık.Yaklasik bi 15 dk dayandık ama sonra surrender çekmek zorunda kaldık.Surrender çekmeden önce all chat den dedik ki lütfen alistar ve master yi yi reportlayin.Karsi taraftaki tristanadan gelen cevap "No,not needed".Bunun üzerine ne desem boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enzifer -- 26 Mayıs 2012; 18:17:30 >

• Oynadığın saatlerlede alakalı olabilir.Ben 12den sonra ranked maçı atim demiştimde çok anormal oyuncular gelmişti.Biride değil üstelik 3ü 4ü garipti.Falanca ülkenin çocuklarının eve dönüş saatimidir artık nedir.Yani ranked oynuyoruz ne s top ne support ne jungler nedir biliyorlar.Üst üste 3 ranked maçta böyleydi.Birde baktın canını sıkıyorlar mute yap gitsin.
    Ha illa bırakıcam diyorsan bu tür oyunların hepsinde genel oyuncu kitlesi budur.Oynayacak başka tür bir oyun bul.Skyrim gibi.
  • quote:

Gerçekten çok düşündüm. Şu Riven'in geldiği günden beridir hiç karşılaşmadığım kadar aptal insanlarla karşılaştım. Aynı şekilde defalarca aynı yerde ölenler mi dersiniz, uyarılara kulak asmayanlar mı dersiniz. Teemonun mantarlarını bile bile otun içine girip kurduğu tuzağa düşenleri mi dersiniz, karşı tarafında Asheleri Dariusları Jaxları Rivenleri fıstık gibi oynarken bizimkilerin s.çmasını mı dersiniz. Ne ararsanız var.
    Ama şu dünden beri yaşadıklarım artık bardağı taşıran son damla oldu. Biri karşıda Ziggs ile Volibear'in karşısına ben Ezreal ile Teemo'nun geçmesi. Bunun aptalca olduğunu biliyorum ama diğer kişiler skype ile konuştuklarını söylediler, ses etmedim. Teemo habire ziggs'in fırlattığı topları yedi. Olduğu yerde durdu sürekli. 1 boğumluk canı olan ziggs ile volibearı full canla alamadı. Ve işin kötü yanı ben 6-0 oynarken o 0-5 oynuyordu ve oyunda suçlu ben oldum. Ks falan atmadım ve elimden geleni yaptım.
    Bugün ise habire 2 kişinin arasına dalan Lee Sin ve all report lee sin demem üzerine karşı tarafın iğrenç kişiliksiz teemo'sunun nope demesi. Ve üstelik oyundan sonra let's report ezreal demesi. Artık gerçekten midem bulandı. Yemin ediyorum elimdeki fareyi fırlatmamak için kendimi zor tuttum ve bunları yazarken de sinirden ağlayacak duruma geldim. Arkadaş çevrem olsun, akrabalarım, okulum olsun kişiliksiz insanlarla fazla muhatap olmamışımdır. ama bu oyunda neredeyse her zaman biri geldi. Oyunu artık tahammül edebildiğim kadar oynamamaya çalışıcam. Bu 1 gün mü olur, 1 ay mı olur hiç bilmiyorum. Ben 30 dk vakit harcayıp kazanayım da eğleneyim diye çabalarken yeni aldıkları şampiyonları benim oyunumda denemelerine tahammül edemiyorum artık. Bunu kendi akıl sağlığım için yapıcam.
    Not: Bunları içimi dökmek ,biraz olsun rahatlamak, sohbet etmek için açtım. Riot da sana çok meraklıydı gibi mesajları üşenmeden şikayet edicem.

kardeşim ondan değilde iyi oyun attığın iyi oynayan adamları maç sonu ekle her maç 1 kişi eklesen arkadaş listenden bir sürü kişi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enzifer

Hocam yıllardır bu gaming olayının içindeyim birçok oyunu profesyonel denilebilcek seviyede oynadım cod 2,cod 4,starcraft 3 ve WoW olmak üzere.Benim gözlemim şu,bir oyun ne kadar popülerleşirse oyuncu kitlesi de o oranda kötüye gidiyor.Bu kötüye gidişin nedeni de 10-16 yaş arası ergen güruhun popüler olan oyuna akın etmesi.

Bu öyle büyük bir problem olmaya başladı ki artık popüler oyunlarda,sırf oyuncu komünitesi kötüye gidiyor diye insanlar oynadıkları oyunları bırakmaya başladı.İşin kötü tarafı ise bu pek de engellenebilecek bir sorun değil.Hicbir oyun firması oyununa +18 şartı getirip milyon dolarları elinin tersiyle itemez,itmez.

Gunümüzde bütün popüler oyunlarda artık durum bu,10-16 yaş ergen tayfası gercekten yukarıda saydığım oyunları oynuyorsanız eger ciddi baş belası olabiliyor.Buna karsı yapabileceğiniz tek şey kendi arkadaşlarımızla beraber oynamak,başka bir çözüm yolu yok.

Bir de bugun lol de yaşadığım olayı ornek vererek destekleyim konuyu.Ben jungle jax oynuyordum ve oyuna başlar başlamaz sorun çıktı.Alistar bot lane gitmesi gerekirken solo top gitti ve o kadar ısrar etmemize rağmen cevap bile yazmadı chatten neyse dedik.Basladik oyuna tabi malum alistar karsı tarafı feedledi,bot lane de master yi deli gibi fe edledi karsı takımı.İlk 15 dakikadan sonra da alistar ve master yi oyundan çıktı 3 kisi kaldık.Yaklasik bi 15 dk dayandık ama sonra surrender çekmek zorunda kaldık.Surrender çekmeden önce all chat den dedik ki lütfen alistar ve master yi yi reportlayin.Karsi taraftaki tristanadan gelen cevap "No,not needed".Bunun üzerine ne desem boş.

Doğru gözlem.Zaten oyun dediğin bu kitle oynasın diye çıkıyor onun farkında olmak gerek.Yani olgun insan beklemeyin.Yaşı büyüklerde belli başlı oyunlarla oyun oynamaya başlamış ve oynamaya devam edenler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnız3

quote:

Gerçekten çok düşündüm. Şu Riven'in geldiği günden beridir hiç karşılaşmadığım kadar aptal insanlarla karşılaştım. Aynı şekilde defalarca aynı yerde ölenler mi dersiniz, uyarılara kulak asmayanlar mı dersiniz. Teemonun mantarlarını bile bile otun içine girip kurduğu tuzağa düşenleri mi dersiniz, karşı tarafında Asheleri Dariusları Jaxları Rivenleri fıstık gibi oynarken bizimkilerin s.çmasını mı dersiniz. Ne ararsanız var.

kardeşim ondan değilde iyi oyun attığın iyi oynayan adamları maç sonu ekle her maç 1 kişi eklesen arkadaş listenden bir sürü kişi olur.

Ya bazılarıda bir maçı iyi oynuyor. Diğer maçta embesilce oynuyor :D

• bence riot bir kişinin bir hero üzerindeki win sayısını falan incelensin ve en iyi olduğu heroda oynadığı takdirde daha fazla ip vb etkisi olabilir.
  • silene kadar kendi arkadaş cevreni kurp onlarla girmelisin
  • quote:

bence riot bir kişinin bir hero üzerindeki win sayısını falan incelensin ve en iyi olduğu heroda oynadığı takdirde daha fazla ip vb etkisi olabilir.

Yok saçma olur. Arkadaşını bul gir bu kadar basit.

• quote:

quote:

quote:

Ya bazılarıda bir maçı iyi oynuyor. Diğer maçta embesilce oynuyor :D

Oda senin oyuncu seçme konusundaki başarısızlığın:)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.