Şimdi Ara

Oyunu siliyorum arkadaşlar. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya çok haklısın tamamen ranked sonuçta ben normal gamede katlanamıyorum adamlara dün shaco aldım aldığım gibi sövmeye basladılar
    yok troll pick shaco idiot omg noob falan filan oyuna basladık first blood dahil olmak üzere nerdeyse tüm killeri çalmadan aldım busefer de lucky shaco noob ks omg demeye basladı türkçe konusunca arkadaşlar yine küfür ediyorlar reportlicaktımki oyunu taşıdım final skorum 11-0 gidiyorken yarım akıllılar yüzünden 18-5 oldu sonuçta kazandık ve oyun sonunda hiçbir teşekkür bile etmeden karşıya gg noobs yazdı daha deminki oyundada malzahar mid gittim ss yazın diye bastan diyorum heriflere kimse takmadı beni sonra yorick gankladı ve öldüm bu kadar gerizekalılık olmaz küfür ede ede say ss say ss diyorum ok diyorlar gene hüsran o oyunu kaybettik ve sinirden patlicak gibi oldum solo ranked öldürseler girmem.

Edit: demem suki ranked solo girme kardesim yanına iyi adamlar al yoksa normal gamede takıl bunlar insanı kanser eder oyunu bırakmana gerek yok saf insanlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85F6DAFC6 -- 28 Mayıs 2012; 15:19:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IIBerkII

ya çok haklısın tamamen ranked sonuçta ben normal gamede katlanamıyorum adamlara dün shaco aldım aldığım gibi sövmeye basladılar
    yok troll pick shaco idiot omg noob falan filan oyuna basladık first blood dahil olmak üzere nerdeyse tüm killeri çalmadan aldım busefer de lucky shaco noob ks omg demeye basladı türkçe konusunca arkadaşlar yine küfür ediyorlar reportlicaktımki oyunu taşıdım final skorum 11-0 gidiyorken yarım akıllılar yüzünden 18-5 oldu sonuçta kazandık ve oyun sonunda hiçbir teşekkür bile etmeden karşıya gg noobs yazdı daha deminki oyundada malzahar mid gittim ss yazın diye bastan diyorum heriflere kimse takmadı beni sonra yorick gankladı ve öldüm bu kadar gerizekalılık olmaz küfür ede ede say ss say ss diyorum ok diyorlar gene hüsran o oyunu kaybettik ve sinirden patlicak gibi oldum solo ranked öldürseler girmem.

Edit: demem suki ranked solo girme kardesim yanına iyi adamlar al yoksa normal gamede takıl bunlar insanı kanser eder oyunu bırakmana gerek yok saf insanlar için.

Dün3 maç art arda kazanınca artık girmeye korkuyorum. Bakıp bakıp mutlu oluyorum. En azından sinirlerimiz bozmuyorum eskisi kadar. Maç izliyorum oyunda.

• noob bu kadar ya bu kadar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.