Şimdi Ara

Oyunlardan sonra şimdi de Sony PSVR 2, PC platformuna geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunlardan sonra şimdi de Sony PSVR 2, PC platformuna geliyor
    Görünüşe göre Sony’nin PC açılımı sürmeye devam ediyor. Firmanın PlayStation VR2 başlığı yalnızca PS5 ile çalışmak üzere tasarlanmış olsa da yapılan açıklamaya göre Sony, başlığa PC desteğini eklemek için halihazırda testler gerçekleştiriyor. Sony, PSVR 2 için PS5 aracılığıyla sunulan oyunlara ek olarak oyunculara daha fazla oyun çeşitliliği sunmak için PC desteğini test ettiklerini söyledi.

Sony PSVR 2, PC desteği alıyor

Sony, PC desteği ile PSVR 2 kullanıcılarının daha fazla oyuna erişmesini istiyor. Firma desteği tam olarak ne zaman sağlanacağını açıklamadı ancak “desteği 2024 yılında kullanıma sunmayı umuyoruz” açıklamasında bulundu. İlerleyen dönemlerde daha fazla açıklamanın yapılacağı belirtildi.

Sony, PlayStation 5 için PSVR2 sanal gerçeklik başlığını Şubat 2023'te piyasaya sürdü ve o zamandan beri yeterince destek verilmediği yönünde eleştirilerle karşılaştı. Sony, geçtiğimiz aylarda PSVR 2 satışlarının iyi gittiğini ancak kategorinin genel olarak zorlu olduğunu söylemişti. Sony ayrıca başlığa gelecek yeni PS VR2 oyunlarını açıkladı:

Oyunlardan sonra şimdi de Sony PSVR 2, PC platformuna geliyor

• The Wizards – Dark Times: Brotherhood: Bugün Çıkıyor

• Arizona Sunshine 2 DLC: Bugün Çıkıyor

• Little Cities: Bigger!: 12 Mart'ta Çıkıyor

• Wanderer: The Fragments of Fate: 27 Haziran'da Çıkıyor

• Zombie Army VR: 2024’te çıkacak

• Soul Covenant: 2024’te çıkacak

Sony, Ocak ayındaki State of Play sırasında Metro Awakening ve Legendary Tales'in PS VR2'ye geleceğini duyurmuştu. Bu arada PSVR2 için PC desteği gelse bile hangi oyunların destekleneceği belirsiz. Zira Sony, “PC'de ek oyunlara erişim” ifadesini kullanıyor.

Kaynak:https://www.theverge.com/2024/2/22/24079928/sony-psvr2-pc-support-2024
    Kaynak:https://blog.playstation.com/2024/02/22/coming-soon-to-ps-vr2-zombie-army-vr-little-cities-bigger-wanderer-the-fragments-of-fate-the-wizards-dark-times-brotherhood-and-more/

• Gelsin de oyun yoksa orada da tutmaz VR güzel bir deneyim sunuyor ama oyun olmadan boş bir cihaz diye düşünüyorum.

• Hevesle acaba diyerek almıştım.Bir süre kullandıktan sonra bir kenarda bekliyordu,kardeşime hediye ettim ben bu vr işinden pekte istediğimi bulamadım.

• SteamVR desteği getirseler yeterli, Steam'deki VR kütüphanesinden faydalanır direkt. Exclusive işi zamanla yalan olacak zaten,

bu konuda diretmenin de anlamı yok. Oyun maliyetleri arttı, daha fazla kişiye ürünü satıp para kazanmak varken neden sınırlayasın ki.

• İyi gelişmeler bunlar :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Son yıllarda Sony iyi zarar etmiş anlaşılan.

• Playstation PC Launcher da gelse tadından yenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzenimde birinci versiyonu vardı ve doğru düzgün içerik yoktu. Netlik problemi yaşadım. Konfor desen yok, 10 dakika sonra rahatsızlık vermeye başlıyor. Sıcak mevsimlerde kullanmanız imkansız. Şu tırt içerikle bile 2nci versiyonunu insanlara yutturmak büyük başarı. Bence uzak durun.

• Almıştım zamanında oyunlar o kadar çöp ki kullanmadan tekrar sattım PS vr çok gelismesi lazım görüntü çamur gibiydi arkadaş aldı oda pişman oldu hala satamadı ilanda duruyor 😅

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.