Şimdi Ara

Oyundayız: DayZ Standalone - Bölüm 2 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
2.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Komediydi resmen olen olene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi videoları daha uzun tutsanız ii olur
  • Bu bölüm youtubeye ne zaman düşer?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu bölümü sevmedim.
  • Güzel

• talha bey. cesedin yanına geldiğinizde ''tab'' a basmanız yeterli. mouse u üstüne tutup inventory i açmaya çalışmanıza gerek yok. tab a cesedin üstünden geçseniz yeterli. güzel bölümdü.

• SpongeBob'un müziği oyuna gitmemiş hiç.
  • 29:17 zombimi layn oo :D o da kim ya. komikti

• Yalnız oyunda zombiden çok insan var. Mod olduğu hali daha güzel duruyordu sanki.
  • çok zevkli seri olmuş bende oynuyorum ama sizi bi türlü göremedim keşke haber versenizde bizde oynasak sizler ile vweya son bölümü ilk sezon gibi çok kişiyle oynuyucaksanız bizede haber verin

• Öldürdüğünüz insanların üzerinden çıkan mermiler, giyecekler, içecekler, tabancalar vs. itemlerin "RUINED" olması halinde hiçbir işe yaramadıkları, ve sizi yiyecek, içecek herhangi ruined birşeyi tükettiğinizde hasta olma olasılığınızın çok yüksek olduğunu bunu badly damage, damaged, worn, sırasıyla hasta etme olasılığının olduğunu belirtmek isterim. :) Tabancaya takılan mermi ruined olduğu için ateş almaz.

Alınan her item kontrol edilmeli, mümkün mertebe "pristine" itemler kullanılmalı... ;)

• hocam şu gerilim müziklerini biraz yavaştan verseniz.saçlarım diken diken oldu resmen :D bu arada güzel bir bölümdü elinize kolunuza sağlık

• Bence güzel fakat bölümler daha uzun olmalı eskisi gibi :) bu arada Ruined yazan eşyaları kullanamazsınız Pristine dışı ilaçar ise sizi öldürebilir.
  • Camperlık size göre değil evet. Beklediğiniz yerleri sardırıp izledim ne yalan söyleyeyim ama oyun o kadar zevkli ki co-op oynadığınızda kapıdan dışarı adım atar atmaz aksiyon başlıyor. Keşke biraz da sabit çalışsa tadından yenmez bişey olurdu.

• bu kadar insan kuyuya zıplamıcağına göre...
    bende sıraya geçiim bari
  • guzelmiş bolum

• bolum cok ıyı ama cok kısaydı?
  • Daha uzun bolumler istiyoruz ;)

• Talha filmlerdeki beceriksiz kıl karakter gibiydi bu bölüm :D videonun süresi gayet iyi. uzatmayın bence. Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.