Şimdi Ara

Oyundaki setleri nasıl edinebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar ben oyuna daha yeni başladım Xbox One da oynuyorum. Necro açtım lvl 70 oldum kübü de cikarttim. Fakat yeni baslayanlar icin herseyi ayrıntısiyla anlatan turkce rehber bulamadim. Hep eski rehber var. Setler itemler nerede nasil cikarilir bilmiyorum. Ya da skillerin setlerle nasil uyumlu olmasi gerektiği gibi seyler

Bana aninda yardımcı olacak baska forum falan var mi bildiginiz bi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konix -- 11 Temmuz 2018; 20:15:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Season karakteri açtıysan eğer sezon görevlerini yaparak 1 tane set alabilirsin. 70 level olduktan sonra rift bounties ve greater rift yaparak set itemlerini düşürebilirsin.

• Belirli bir farm noktaları yok, rastgele düşüyorlar. Küpte rare item upgrade ederek ve kadaladan eşya alarak daha çabuk bulabilirsin.

• Peki soket olmayan kolye ve yüzüklere sonradan soket ozelligi eklenebiliyor mu yoksa soketli yüzük düşürmek için beklemek mi gerek hep

• quote:

Orijinalden alıntı: konix

Peki soket olmayan kolye ve yüzüklere sonradan soket ozelligi eklenebiliyor mu yoksa soketli yüzük düşürmek için beklemek mi gerek hep
    socket özelligini myriam da alabilirsin.artisan ı 10. seviyeye yükseltmeyi unutma.sadece socket değil diğer statlarıda alabilirsin oradan.

build lerehttps://www.diablofans.com/builds?filter-class=128 buradan bakabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.