Şimdi Ara

çeviri yapmak istiyorum sizce hangi oyun?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir türkçe yama projesine başlamak istiyorum,
    Tek başıma yapcağım için ona göre bir oyun olması şart, ya da herhangi bir çeviri grubu varsa büyük bir projeye de girebilirim, önerilerinizi bekliyorum.

• Call of duty yada battlefield tabi destek bulabilirsen benin görüşüm. Yada prototype seri olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimsenin bitireceği yok rise of tr

• oguz71 kullanıcısına yanıt
    battlefield bildiğim kadarıyla her güncelleme geldiğinde çeviri sistemini bozuyor, call of duty sevmediğim bir oyun açıkçası. prototype düşünülebilir, arkadaşların yorumlarını beklemekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Kimsenin bitireceği yok rise of tr

rise of the tomb raider yine düşünülebilir, yorumları beklemekte fayda var, rottr kaç satır olduğu da önemli

edit: dosyaları inceledim 20000 den fazla satır var tek başıma yapmam zor gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aegir -- 6 Eylül 2016; 8:06:36 >
  • tom raider rise
  • Bence çevirisine başlanmamış bir bağımsız yapıma bakın. Çeviri bitince yapımcılarla iletişime geçip, yamanın resmi olarak yayımlanmasını sağlamakta kolay olurdu. Önerim Hotline Miami ve Hotline Miami 2: Wrong Number olurdu...
  • İngilizcen yeterli seviyedeyse benim yaptığım bireysel çeviriye katılabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/m_118320559/tm.htm
  • Van helsing, sacred 3 gold, grim dawn bu tarz oyunlara kimse el atmadı bunlarda olabilir yada arkadaşın dediği gibi borderlands yamasına katıl
  • muhtemelen büyük bir çeviri işine kasımda başlayacağım o yüzden uzun soluklu yardım edemem ama eğer küçük yardımlar olsun diyorsanız benim için sorun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz71

Van helsing, sacred 3 gold, grim dawn bu tarz oyunlara kimse el atmadı bunlarda olabilir yada arkadaşın dediği gibi borderlands yamasına katıl

hiç bilmediğim oyunlar, o yüzden kavram karmaşası yaşanabilir
  • Firewatch olabilir.
  • Hem AAA hem de az satır olsun istersen Mad Max çevirebilirsin ya da firewatch

• Aegir kullanıcısına yanıt
    Konu sahibiyle bir görüş. Benim pek bilgim yok.
  • İngilizcen iyiyse elderscrollstürkün oblivion çevirisine katılabilirsin

http://www.elderscrollsturk.com/index.php?topic=10173.0
  • Yine bir arkadas çıkıp "hangi oyuna yama yapsam" diyor. Yine Yurdumun güzel insanları arka arkaya oyun ismi yaģdırıyor. Bunun sonunu hepimiz biliyoruz...

• MGS V
  • Firewatch mantıklı geldi bayram sonunda başlayabilirim

• Aegir kullanıcısına yanıt
    Firewatch zamanında türkçe olacak muhabbetleri döndü ama olmadı artık oyun unutuldu. Türkçe olursa ben alır oynarım ama yeni çıkan popüler oyun bulursan senin adına daha iyi olabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.