Şimdi Ara

Oyunda merak ettiğim tuşu arıyorum ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda orman canavarlarına basmadan onalrı içine hangi tuşa basıp geçiyoduk? Yani mesela 4 kişilik ifrit kampının tam ortasında durmak istiyorum ama ifritlerden o yere tıklayamıyorum hangi tuşa basıp yapıyoduk o işi?

• Öncelikle içinden geçmekten kastın, yanlarından geçmek mi? Yoksa tamamrn içlerinden geçmek mi bunu yapabilen champion çok yok, hatırladıgım fizz ve hecarimin pasifleri yarıyor ama attack move a dönüşmeyen sırf move komuthnun oyunda olduğunu bilmiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evt camplerin içinden gecmeni sağlayan bi tus var ama şimdi bende hatırlayamadım bak
  • gölgedeyken yani sisteyken tıkla oraya
  • ya içinden geçme değil hani golemlerin veya ifritlerin arasına geçmek için özel bi tuş vardı. Normal olarak geçemiyosun çünkü ifrite falan tıklıyosun yere tıklayamıyosun işte yere tıklamak için ? tuşu + sol click ama o '?' ne onu soruyorum
  • Suicune18 kullanıcısına yanıt
    Shift + Sol Tık
  • Suicune18 kullanıcısına yanıt
    ortalarından geçicek şekilde arkasına tıkla tam ortadayken s ye bas olur, başka bi yöntemi varsa bilmiyorum
  • ayarlardan bak bulursun heralde hatırlamıyorum tam bende.Bi tuşa basarak sağ click yaptığında dalmıyor sadece yürüyor.Onu soruyor arkadaş.
    Ben spacete kullanıyorum bi ara ayarlamıştım.Blitz thresh falan oynarken yararlı oluyor, hook atmak için falan.Onun dışında flash atmak için de işe yarıyor.Herkesin kullanması gereken önemli bi özellik bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chuan -- 7 Eylül 2014; 18:53:34 >
  • Kontrol menüsündeki ilk sekmenin en altinda sadece sampiyonlari hedef al var onu diyosun heralde. ,+sag tik olmasi lazim. Oradan istedigin tusa alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.