Şimdi Ara

Oyunda hala delay var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu delay olayı ben de mi var yoksa sizde de var mı? Bu oyun benim oynadığım en güzel oyundu fakat ne zaman oynamak istesem tıkladığım yere 1 sn sonra giderdi , bu soru devam ediyor mu ? İyi günler iyi oyunlar.

• delay? sanırım lag ı diyorsunuz şu an ben de lag yok.

hotan da lag vardı bugün sorun giderilmiş.
  • Hayır bende lag gibi bir problem yoktu , tıkladığım yere 1 sn. sonra gitmesi benim sorunum , sanırım bu sorun bi tek bende var , acaba sebebi nedir ?
  • sizin bahsettiğiniz şey geç algılaması gibi birşey ki bu herkezde mevcut sanırım yeni başladınız oyunaPing süreleri çok fazla serverların korede olmasından dolayı böyle. Hep bu oyun böyle alışırsın zamanla
  • yaklaşık 1 hafta önce bendede oluyordu sizin dediğiniz gibi. 2 gün sürdü 3üncü günden sonra delay falan yok.
  • Bu oyunu 4,5 senedir oynuyorum.. dediğiniz gibi bastıktan 1 sn sonra hareket eder.. hep böyleydi değişeceğini de sanmıyorum.. bana bir sorunmuş gibi de gelmiyor.. bu oyun bu şekilde.. KO ile karşılaştırıyorsanız gecikme hissetmeniz normaldir.. o da bana çok hızlı geliyor mesela..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorUMut

Bu oyunu 4,5 senedir oynuyorum.. dediğiniz gibi bastıktan 1 sn sonra hareket eder.. hep böyleydi değişeceğini de sanmıyorum.. bana bir sorunmuş gibi de gelmiyor.. bu oyun bu şekilde.. KO ile karşılaştırıyorsanız gecikme hissetmeniz normaldir.. o da bana çok hızlı geliyor mesela..

Katılıyorum,delay değil bence de,oyun bu şekilde.
  • sroda lag sorunu yok.

lag sorunu yaşayanlar kendilerine baksınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ophiafagus -- 3 Ağustos 2011; 2:08:46 >
  • Ona ping diyorlar sen tıklayınca buradan taaa kore'deki server'a tıklama komutu gidiyor ve yanıt geliyor yanıt gelince karakterin verdiğin komuta uyuyor. Mesafe uzun ve altyapı da problemli olunca ping süresi artıyor haliyle. Oyunda en nefret ettiim şeydir. Lag ise server'dan ve/veya senin internet bağlantından kaynaklanan bir durum.
  • amerika serverlarına geç orada delay çok daha az.
  • İyi de nasıl bu şekilde oynuyorsunuz çok sinir bozucu değil mi , dotada 0.1 sn olsa aşırı sinirlerim bozulur , ben bu şekilde oynayamaya dayanamadım hiç , 10 lvl filan olunca bırakmıştım. Delay olmasa zevkle oynardım bu oyunu , aşırı güzel bi oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muşmula

İyi de nasıl bu şekilde oynuyorsunuz çok sinir bozucu değil mi , dotada 0.1 sn olsa aşırı sinirlerim bozulur , ben bu şekilde oynayamaya dayanamadım hiç , 10 lvl filan olunca bırakmıştım. Delay olmasa zevkle oynardım bu oyunu , aşırı güzel bi oyun.

Senin muşmula suratına meraklı değiliz...

Şakaydu

Tüm serverlarda bu durum var; tıklarsınız ve yaklaşık yarım saniye geç hareket eder. Skill kullanırsınız yine böyledir. Oyunun kendisi böyledir. Her zaman 0.5 sn'lik bir gecikme vardır, KO'dan gelenler bu oyunu oynayamaz (beğenmezler anlamında).

Ama amerika serverlarında (mena, azteca, diğerini unuttum) bu gecikmenin 0.1sn veya daha az olduğuna yemin edebilirim. O kadar tatlı oynanıyor ki oralarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: Muşmula

İyi de nasıl bu şekilde oynuyorsunuz çok sinir bozucu değil mi , dotada 0.1 sn olsa aşırı sinirlerim bozulur , ben bu şekilde oynayamaya dayanamadım hiç , 10 lvl filan olunca bırakmıştım. Delay olmasa zevkle oynardım bu oyunu , aşırı güzel bi oyun.

Senin muşmula suratına meraklı değiliz...

Şakaydu

Tüm serverlarda bu durum var; tıklarsınız ve yaklaşık yarım saniye geç hareket eder. Skill kullanırsınız yine böyledir. Oyunun kendisi böyledir. Her zaman 0.5 sn'lik bir gecikme vardır, KO'dan gelenler bu oyunu oynayamaz (beğenmezler anlamında).

Ama amerika serverlarında (mena, azteca, diğerini unuttum) bu gecikmenin 0.1sn veya daha az olduğuna yemin edebilirim. O kadar tatlı oynanıyor ki oralarda.

KO dan geçipte beğenen bir kişi var

evet azteca mena maya da ping çok daha az. aslında 1 sn gibi gecikmenin dert olmayacağı oyun tarzı bu sadece mobların arasından ölmeden geçmeye çalışırken sinir bozuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.