Şimdi Ara

Oyuncu koltuğu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oyuncu koltuğu almak istiyorum ancak pek bir bilgim yok koltuklar hakkında
    Günde 5-6 saat pc başındayım . 1.90 boyum. Hem rahat hemde şık görünen bir koltuk almak istiyorum. Deri olmasın yazın yakıyor 😄 adore max office e baktım ama forumda bir kaç kişi boydan dolayı kafalarını yaslayamadıklarını ve uzun süre kullanımda deforme olduğunu yazmış. Bütçem 400 tl . Bir de dxracer serisi sizce parasının hakkını veriyor mu? Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende almayı düsünüyorum dxracer serisini bilgili arkadaslar yorum yaparsa makbule geçer
  • Hocaö ben adore nin bir mağazasına gittim hepsini denedim mac office in fiyatı uygun ama kafanızı yaslayamıyorsun. Dxracerlar güzel ancak parasının koltuğu değil. Öncelikle koltuk biraz sert geldi bana. Ayrıca kol dayama yerleri plastik pek beğenmedim. Sadece şekli güzel dx racer ın size adore vento yu öneririm çok yumuşak ve kaliteli mağazada denerkende çok hoşuma gitmişti. Aklınızda blundun vento

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AllyNarc -- 4 Haziran 2015; 0:43:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihakan53

Hocaö ben adore nin bir mağazasına gittim hepsini denedim mac office in fiyatı uygun ama kafanızı yaslayamıyorsun. Dxracerlar güzel ancak parasının koltuğu değil. Öncelikle koltuk biraz sert geldi bana. Ayrıca kol dayama yerleri plastik pek beğenmedim. Sadece şekli güzel dx racer ın size adore vento yu öneririm çok yumuşak ve kaliteli mağazada denerkende çok hoşuma gitmişti. Aklınızda blundun vento

tesekkürler hocam fakat ventoya benzer bi koltuga sahibim fakat memnun kalmadım dxracerleri kendi magazasında denerim olmazsa bilgi verdiginiz icin tesekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.