Şimdi Ara

Oyuncak Dünyası 150TL ye 25+10 TL indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
4
Favori
1.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zamandır bu siteden almayı düşündüğüm bi oyuncak vardı. Bugün tesadüfen bu indirim denk geldi.

Tabu XL ile beraber 40 tl lik bi oyuncak aldım.
    bugüne özel 25 tl indirim varmış. birde sanırım yeni üye olduğum için 10 tl indirim yaptı.
    Tabu XL 85 tl ye geldi. 50 tl üstüne kargo da yok. Değerlendirilebilir diye düşündüm.

Daha önce buradan çok faydalandım. ilk defa fırsat konusu açıyorum ve siteyle bir ilgim yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quvardci -- 14 Nisan 2017; 12:39:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Link please

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanhalim kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quvardci -- 14 Nisan 2017; 12:40:6 >
  • Fisher price donenceyi indirim ile 130 tl ye almis bulundum umarim site guvenilirdir bilgi veren arkadasa tesekkurler
  • site güvenilir lego alıyorum devamlı ertesi gün kargo yapılıyor.
  • teşekkürler aldık bakalım bir şeyler 35 tl indirim oldu
  • Ben de daha once alisveris yapmistim, bir sikinti yasamadim

• Arkadaşlar kesinlikle uzak durun stokta olmayan ürünleri stokta gibi satmaya çalışıyorlar ve bir ürünü nerdeyse 10 gün bekledim,elimizde Yok bile demeye tenezzül etmediler,iade sürecinde çok kaba davrandılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • siteden ben de ilk defa alisveris yaptim arkadaşlar.

umarım sıkıntı yaşatmazlar. yoksa oncelikle sizin adiniza uzulurum, ilk defa sicak firsat konusu actim.

ben whatsap dan sordum en fazla 3 gun icinde kargo dediler.

kredi kartiyla aldiktan sonra sorun olmaz diye dusunuyorum. gondermezlerse harcama itirazi ile cozulur diye dusunuyorum.

• Ben aldım. Ürünü gondermediler .üzerine parayi da iade etmediler. Yalan dolan site.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

Ben aldım. Ürünü gondermediler .üzerine parayi da iade etmediler. Yalan dolan site.

ne almistiniz hocam birde eft ile mi kart ile mi aldiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: quvardci

quote:

Orijinalden alıntı: laider

Ben aldım. Ürünü gondermediler .üzerine parayi da iade etmediler. Yalan dolan site.

ne almistiniz hocam birde eft ile mi kart ile mi aldiniz?

Birkaç ay oldu. Oğlana figür almıştım.

• Bende beklıyorum bugün kargo yaparlar umarım

• bu firma hakkında para iadesi yapmadığına dair nette tonla şikayet var sağlam pabuç gibi görünmüyolar aman dikkat...
  • Dun itibari ile urunu kargoya vermisler bakalim
  • ne oldu kargolar var mı eline ulaşan?
  • Basligin acildigi gun siparis gectim fisher price donencesi aldim, acan arkadasa tesekkurler. Bugun kargo elime ulasti icinde 150 ustu alisveris yapinca 25 liralik indirim kodu da var

• Benim kargom da dün geldi arkadaşlar.

ürünler eksiksiz ve bir adet kupon vardı içerisinde.

sipariş verdiğim gün sadece whatsap dan ne zaman kargoya verileceğini sorabildim, 3 gün içinde diye cevap yazdılar.

onun dışında 1 hafta boyunca hiçbir şekilde telefonlarına ulaşamadım ve mesajlara cevap verilmedi.

benim için bayağı karlı bi alışveriş oldu ancak neden müşterilere böyle davrandıklarını hiç bir şekilde anlamlandıramadım.

• Henüz alışveriş yapmayan arkadaşlara bir uyarıda bulunayım. Ben Aralık ayında bir sipariş vermiştim. Ürünü temin edemediler. Paranın iadesinde de resmen süründürdüler. Telefonlara ulaşabilme imkanı yok. 1 ay gibi bir süre sonunda telefonlarına ulaştım ve para iademi tehditle aldım. şikayetvar.com a bakın onlarca şikayet var. Naçizane uyarımdır.
  • Anlasilan o ki ellerinde olan urun ile ilgili bir problem olmuyor aninda gonderiyorlar ama ellerinde yoksa surundurup para iadesi yapmiyorlar neyseki ben sansliydim donence elime kisa surede sorunsuz ulasti icinde indirim cekide cikti ama ikinci bir alisveris yapmaya cekiniyorum acikcasi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.