Şimdi Ara

Oyun sistemindeki anakart eksigi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar elimde topladigim bir bilgisayar var planlarim dahilinde bir anakartta belirledim ama anakarti baska bilgisayara kaydirinca anakartsiz kaldim. Size sistemimi yazacacim bana uygunolan bir anakart tavsiye edebilirmisiniz. Eski anakartim m5a97@idi sistemin en kotusuydu degistirme ile degistirmeme arasinda gidip geliyordum ama artik sart oldu.

Ekran karti
    R9 290x

SSD
    Samsung 840 pro 256gb

Ram
    G Skill 2x8 2133 mhz

Power
    Corsair aw860w platinum

Islemci sogutucu
    Cooler master 212 evo (islemci tercihim bunun yuzunden ati oldu)

Islemci
    Daha almadim ama sanirim fx 8350 olacak islemci sogutucu tercihi yuzunden

Bu sisteme hangi anarti eklemeliyim. Tavsiyede bulunursaniz sevnirim. Bu bir iki gun icinde belirlemem gerekiyor bu anakarti cunku ulkereye donucem

Aklimdaki anakartlari asagida amazon linkleri seklinde paylastim. Benim icin performans tabiki onemli ama fiyatta bir o kadar onem tasimaya basladi. Bu sisteme en uygun ucret acisindanda en makul olani sizce hangisi?

1

2

3

4

Hatta bunlarin arasina m5a99úda katabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veteriner İst -- 3 Aralık 2013; 6:00:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: qra51

Arkadaslar elimde topladigim bir bilgisayar var planlarim dahilinde bir anakartta belirledim ama anakarti baska bilgisayara kaydirinca anakartsiz kaldim. Size sistemimi yazacacim bana uygunolan bir anakart tavsiye edebilirmisiniz. Eski anakartim m5a97@idi sistemin en kotusuydu degistirme ile degistirmeme arasinda gidip geliyordum ama artik sart oldu.

Ekran karti
    R9 290x

SSD
    Samsung 840 pro 256gb

Ram
    G Skill 2x8 2133 mhz

Power
    Corsair aw860w platinum

Islemci sogutucu
    Cooler master 212 evo (islemci tercihim bunun yuzunden ati oldu)

Islemci
    Daha almadim ama sanirim fx 8350 olacak islemci sogutucu tercihi yuzunden

Bu sisteme hangi anarti eklemeliyim. Tavsiyede bulunursaniz sevnirim. Bu bir iki gun icinde belirlemem gerekiyor bu anakarti cunku ulkereye donucem

hyper 212 serisi intele de uyumlu

• Bunlarin evosu carti cirti cesitleri var. Benim aldigim asagida linkini paylastigim o yuzde amd tercih ediyorum

Hyper 212 evo | AMAZON
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.