Şimdi Ara

Oyun Sırasında Anlık Takılmalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sırf bu yüzden 1 hafta önce yeniden kurdum Windowsu. Çözüldü, ama bu gün yeniden başladı.
    Durum şu, oyuna girene kadar hiç bir sıkıntım yok, ama oyunda kayıtlı oyunumu açmaya başladıgı an, önce yüklemede yavaşlık, sonra da oyun sırasında sağa sola dönerken takılmalar oluyor. Sabit durdugumda FO4 : 30 fps, orta ayarlar - Skyrim : 40 fps, yüksek ayarlar. Ama sağa sola döndüğüm yada ileri geri gittiğim an takılmalar başlıyor. 10dk öncesine kadar FO4 ü gayet akıcı oynarken şimdi birden aynı sorun yine başladı.
    Toshiba Satellite L50-B
    Sürücüler güncel
    Virüs taraması yapıldı
    Donanımlar eski değil, alalı 1 sene daha olmadı
    Windows 10
    Windows yenileme yapmak istemiyorum tekrardan. Çözüm olacağını biliyorum ama 2 hafta sonra aynı sorun ortaya yine çıkacak. Böyle bir sorun başına gelen varsa yardımlarını bekliyorum.
    Teşekkürler

• Windows 10 dan önce gözlemin nasıldı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hic bir sikinti yoktu. Ama w10 a gecis yaptigim anda da bi sikinti cikmadi. Ne olduysa bu 2 hafta icinde oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T-MAC*1 kullanıcısına yanıt
    windows 10 korsan oyunları yasaklıyor oyunlar orjinmi korsanmı eğer korsansa windwos 10 da güzel bir işletim sistemi değil 8.1 yada 7 ye direk dön derim
  • KralCocuk44 K kullanıcısına yanıt
    Peki bu yasaklama benim başıma gelen şekilde mi oluyor ?

Ek olarak oyunlardan çıkınca yaklaşık 1dk boyunca görev yöneticisinde çalışır olarak duruyor, görevi sonlandır dememin bir etkisi olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-MAC*1 -- 15 Kasım 2015; 19:37:35 >
  • windows 10 geçmeyerek sorun çözülür
  • Muhtemel sıkıntın hdd dir bir hdd birlestirmesi yap buyuk oaranda cozulur sikknti

• quote:

Orijinalden alıntı: KralCocuk44

windows 10 korsan oyunları yasaklıyor oyunlar orjinmi korsanmı eğer korsansa windwos 10 da güzel bir işletim sistemi değil 8.1 yada 7 ye direk dön derim

Böyle bir durum yok arkadaşım window 10 kullanıcısıyim ve pc de 8 tane korsan 5 tane orjinal oyun oyun kurulu hic bir sikintiyok

• Sorun tam söylendiği gibi olmasada, Windows 10 da.
    AMD sürücüsünü kaldırıp tekrar kurdum ve sorun çözüldü. CCC ye girip baktıgımda paket adında Toshiba ibaresi yok. Sorunsuz devam ettim oyunuma. Oyundan çıkıp yarım saat sonra tekrar girdiğimde ise aynı sorun ortaya çıktı. CCC de paket adında Toshiba ibaresi var. Malum kapatılamayan güncelleştirmeler yüzünden, sürekli kendi kendine ekran kartı sürücüsünü kendince güncelliyor Toshiba için olan ile, buda anlamadığım bi şekilde oyunlarda aşırı takılmalara sebep oluyor.
    AMD nin sitesinden indirdiğim sürücüyü direk Toshiba sürücüsünün üstüne kurdum, driver sweeper falan uğraşmadan bile sorun çözüldü. Hatta pc yi yeniden başlatmamı istemesini bile yoksaymama rağmen. Bu W10 güncellemelerini kapatmanın hiç bir yolu yok mu ? En azından ekran kartı sürücüsünün...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.