Şimdi Ara

Oyun satışı hakkında fikirleriniz lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar piyasada pek bulunmayan ve talep olan bi oyun türünde iş yapsak ve ucuz bi fiyattan piyasaya sürsek sürümden kazanarak biyerlere gelme şansımız olur mu ?

• olur. şu an en çok talep basit yapım oyunlara oluyor. örnek vereyim:

https://store.steampowered.com/app/533120/VCB_Why_City/

5 liradan koysan, 1 liraya düşse indirimle falan baya satarsın. böyle oyunlar tutulmasa bile steamde level kasmak için koleksiyon kartının kolay toplanabildiği oyun kategorisinde bunları aldıklarından dolayı her türlü gider :)
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Benim aklımda Fps yada Tps bi oyun 6 ay 1 sene gibi bi zamanımı wersem. Bi çocuk wardı gta gibi bi oyun yapmış 2 dolardan 100bin satmış sanırım öyle bişe. 5 dolardan 100bin satsam hayatım kurtulur. Fakat değer mi ? o kadar zamanı harcamaya bu almaya değer bi risk mi ? Tutma ihtimali nedir ?
  • Enes P. E kullanıcısına yanıt
    bu işi yan iş olarak yapıyorlar genelde. asıl işiniz yoksa zor. ya da bir gelirinizin olması gerek.

öğrenciyseniz de güzel bi iş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 22 Haziran 2018; 18:33:10 >
  • İçine koleksşyon kartları ve achievement eklerseniz çoğu kişi alır. Özellikle achievement için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cahilliğimi mazur gör hocam bu dediklerin tam olarak ne oluyo
  • Enes P. E kullanıcısına yanıt
    Valla hiç oyun yapmadım. Nasıl yapılıyor ben de bilmiyorum sadece oynanılabilirlik açısından söylemiştim. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.