Şimdi Ara

Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
146
Favori
25.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PDF bunlar, iner büyük ihtimalle. Bir kaç tanesinin link kısmına basıp deneyin.

• Silent Hill serisini bulma imkanımız var mı acaba?

• NeCRiS kullanıcısına yanıt

Silent Hill concept art link

Kılavuz olarak:

Silent Hill BradyGames Guide

130 sayfa | PDF (88 MB) | link

Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı

Silent Hill 2 BradyGames Guide

146 sayfa | PDF (107 MB) | link

Silent Hill Downpour Prima Guide

196 sayfa | PDF (61 MB) | link

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• Dragon Age Inquisition Prima Guide

355 sayfa | PDF (102 MB) | link

Not: Upload ve kaynak bana ait değildir. Talep gelirse kaldırılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 30 Mart 2022; 22:50:15 >

• Dragon Age Origins Prima Guide

338 sayfa | PDF (32 MB) | link

Dragon Age Origins Ultimate Prima Guide

2479 sayfa | PDF (54 MB) | link

• Dragon Age 2 Piggyback & Prima Guide

273 sayfa | PDF (153 MB) | link

• 250 dökümanı geçmişim. Halen konuyu aktif takip edip yeni mesajları bekleyen var mı? Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı  Etkileşimi ölçmek adına 10 beğeni gelirse devam etmeye çalışırım.

Artık pek güncel yapımlara ait dökümanlar kalmadığını tahmin ediyorum ama bulduğumu atarım tabii ki.

Elinize emeginize saglik hocam. Eminim benim gibi konuyu takip eden, her yeni mesaj bildirimi geldiginde heyecanlanan bi suru arkadas var forumda.
    Paylasimlariniz icin tekrardan tesekkur ederim ve sci-fi ve frp/rpg temali oyunlarin artbooklarinin paylasiminin devamini dilerim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elinize emeğinize sağlık hocam. Konu eğer linkleri ölmez ise forumun sağlam arşiv konularından biri olacak bence ve uzun yıllarda TR de bu tarz içerikleri merak edenler için güzel bir kaynak olacak. Elimde olsa da 10 tane beğeniyi birden bassam Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı  şaka bir yana beğeniye asılalım gençler, pek atılacak bir şey kalmasa da burada olduğumuz anlaşılsın Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Takipteyiz hocam. Metro Exodus ve HALO serileri ile alakalı guide var mı acaba?

• Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi bende yeni mesaj geldi mi acaba neymiş yeni paylaşım gelmiş mi diye heyecanla konuya giriyorum. Tek takip ettiğim konu bu var hatta forumda şu an.

Kişisel yorumum sanki guide'lara (özellikle eski oyunların) ilgi azdır diye düşünüyorum. Zaten artık youtube'da oyunlardaki her bir şeyin nasıl bulundugu vs aratınca bulunabiliyor, assassins creed valhalla henüz oynamadım ama guide'ına baktım fotoğraf fotoğraf takibi zor olabilir. Yanlış anlaşılmasın paylaşılması gene süper birşey ama hani fazla emek harcamanızı istemediğimden dedim başka arkadaşlar ne düşünür bilmem...

Bir de geçenlerde artbook'una heveslendiğim bir oyun oldu ama iyice şu var mı bu var mı demek istemediğimden yazmadım, aklıma gelirse yazayım madem :))

EDİT: Batman Arkham serilerinin artbook'u varsa mesela efsane olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhtemelen -- 24 Mart 2022; 17:15:1 >

Takipteyiz hocam güzel konu Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı 

Hocam ben eksiklerimi senden tamamlıyorum. Elinde tam olarak kaç GB lık dosya var acaba? 200-300 GB lık dosya varsa tek tek buraya atması senin için çok zor olur be hocam.

Yani bir yandan ne varsa gönder gelsin istiyorum bir yandan da seni yormak istemiyorum. Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı 

Hocam buradan indirebilir arkadaşlar. Ayrıca sitede birkaç PDF dosyası daha var. Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı 

Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımıpdfcookie.com
    Download PDF - Dragon Age Inquisition Prima Guide [dvm10me9pqvy]
    https://pdfcookie.com/download/dragon-age-inquisition-prima-guide-dvm10me9pqvy
  • muhtemelen M kullanıcısına yanıt

+1. Şahsen guide'lar belki arşivlik açıdan güzel duruyor olabilir ama artık walkthrough'ların tamamı internete birçok farklı kaynakla yayıldığından guide'ların günümüzde bir geçerliliği olduğunu sanmıyorum. Konu da da şahsen Artbook'ları arşivlemekten aşırı keyif alıyorum. Tabi Witcher 3 gibi Türkçe bir guide olursa onu da arşiv için saklıyorum tabi Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı 

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Çok çeşitli kaynaklardan paylaşmıştım, umarım linkler ölmez. Ölürse de indirdiğini söyleyen arkadaşlardan upload yapmasını rica ederiz artık. Benim ne PC ne de harici disklerimde yer kaldı, şu paylaştığım şeylerin bazıları bende indirilmiş biçimde bulunmuyor mesela. Bu konu keşke sadece üyelere görünebilir şekilde olsaydı da kendi aramızda rahatça paslaşsaydık isterdim.

• AIK kullanıcısına yanıt

Metro Exodus ile alakalı basılı bir guide yok sanırım. Bir websitesinde e-guide olarak yayınlanmış şu var: https://guides.gamepressure.com/metro-exodus/ sol tarafta kategoriler var. Ben buna yine bi bakayım, bulursam paylaşırım.

Halo'nun eski oyunları ile alakalı guide'ler var. Aşağıdakiler haricinde Halo 3 + Halo 4 + Halo Wars da olması lazım, bir bakayım bulamaz isem kendim upload edebilirim.

Halo Combat Evolved Prima Guide

157 sayfa | PDF (9 MB) | link

Halo 2 Prima Guide

225 sayfa | PDF (74 MB) | link

• muhtemelen M kullanıcısına yanıt

Hocam zaten guide'lik bir şey kalmadı, bunu önceki sayfalarda ben de yazmıştım. İnternetten herşey tek tık ile bulunabiliyor, özellikle YouTube'den. Ben bu kültür ölmesin diye böyle bir konu açtım, yoksa kimsenin herhangi bir guide'ı açıp çözümlere oradan bakacağını hiç sanmıyorum. :)) Bunlar eskiden önemliydi, hatta artık güncel oyunlara ait kallavi guide'ler basılmıyor, çıkmıyor bile. BradyGames & Prima Guide gibi şirketler kapanıp kılavuz yapmayı bırakalı çok oldu. Maksat emek emek işlenmiş bu kılavuzlar arşiv edilsin, kurcalamayı sevenlere bir hizmet olsun.

----

Batman serisi ile alakalı kılavuz epey var da artbook olarak bir bunu gördüm: The Art of Rocksteady's Batman Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Knight (153 sayfa) Bu kitap elimde varmış, internetten direkt link bulabilir miyiz bir bakalım.

• VenomSV kullanıcısına yanıt
    Elimde 200 GB'ı aşkın döküman varmış. Şimdiye kadar paylaştıklarımın bazıları buna dahil bazıları değil. Fakat klasörlerim karman çorman, birbirini tekrar edenler de var. Müsait bi hafta oturup tek tek isimlendirip, inceleyip düzenleyeceğim bunları. Artık boş alan kalmadığı için yenileri bu klasörde toplayamıyorum zaten. Ben iki yerde kalıyorum, bi evin upload'ı 4mbit diğeri paylaşımlı 1mbit. Dolayısıyla benim yüksek boyutlu herhangi birşey upload edip paylaşabilmem imkansız gibi maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.