Şimdi Ara

Oyun PC si Öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Önerilerinizi paylaşın lütfen.
     Oyun PC si Öneriler

• Kasa çok fazla bence 300r hayli yeterli olur anakartıda m5a97 r2.0 tavsiye ederim bizzat kullanıyorum artan parayla ssd alırsın yine para artar onunlada ledli fan alır kasayı süslersin anakart ve kasa kesinlikle gereksiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superior1

Kasa çok fazla bence 300r hayli yeterli olur anakartıda m5a97 r2.0 tavsiye ederim bizzat kullanıyorum artan parayla ssd alırsın yine para artar onunlada ledli fan alır kasayı süslersin anakart ve kasa kesinlikle gereksiz

+1
  • brianfree98 B kullanıcısına yanıt
    GIGABYTE
    990XA-UD3 AMD 990X/SB950 AM3+ DDR3 2000MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart 266 tl
    anakart olarak bunu alabilirsin Hiçbir fark yok diye bilecek kadar az fark var 2 kart arasında..
    Sogutucuyuda iptal edip yerine işlemciyi
    AMD
    FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz 16MB Cache 32nm İşlemci yaparsan fiyat değişmez bence süper olur
  • Yapma usta su motoru gibi ses yapıyor stok fan soğutucu kalsın 8320 yi tokat manyağı yapar oc ile

• superior1 kullanıcısına yanıt
    hiç su motoru görmemişinbellki :) 8320de o.ç olmuyor zaten malgibi bi işleci :)
  • Kendim 8320 kullanıyorum sesten şikayetçiyim ve stok fan "oc" için yeterli değil motordan anlıyorsun galiba

• superior1 kullanıcısına yanıt
    :) şimdi6300 le o.c ile 8320 yi yakalıyorsan 8320 yi o.c siz almakdaha iyi sonucta sogutucuyu ilerdhertürlü alırsın değilmi ama işlemci değiştiricem desen o iş okadar kolay olmuyor. İlerde geliştirebileceğin üstüne koyabileceğin malzeme herzaman iyidir bence... tercih meselesiherkes bi yol gösteririr vatandaş istediğini seçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 31 Ağustos 2013; 1:44:48 >
  • ekran kartıda çok aşırıya kaçmış sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.