Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.857
Cevap
44
Favori
272.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mafia 1
    Hitman (codename 47 , blood money, Contracts)
    Saints Row 2
    Tomb Raider(Legend , Anniversary)
    Deus Ex(1. oyun ve Invisible War)

medal of honor serisi ( allied assault ve airnone yalnız airbone 2.4 ghz işlemci ister biraz zorlayabilir ama bence sakıncası yok)
    brothers in arms serisi
    Return To Castle Wolfenstein
    Doom 3 önerebilirim hikayesi güzel ancak korku temalı fps.
    delta force serisi(hepsi olur ama favorim black hawk down)
    swat 4

Age of empires serisi
    civilization
    medieval total war 1
    Command & Conquer serisi (3. oyundan sonrası senin pc için sağlıklı değil)

BENİM ŞAHSİ ÖNERİLERİM: half life 1 ve 2, half life 2 episode 1 ,half life 2 episode 2, titan quest, prince of persia serisi

Umarım bu nostajik oyunlarla yardımcı olabilmişimdir exalanse53
  • Intel® Core™ Duo Işlemci T5450 ,1.66GHz

ATI Radeon X2300, harici128MB VRAM

Win7 Professional 32 bit

Kısacası eski laptop ama yinede önerileri bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar Watch Dogs oyununu almayı düşünüyorum fakat sistem özelliklerimin yetip yetmeyeceğini bilmiyorum. Eğer yetmeyecekse boşuna para vermiş olucam.

Aşağıdaki sistem özellikleriyle Watch Dogs oyununu low'da da olsa donmadan oynayabilir miyim ? İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

MARKA/ MODEL : SONY VAIO

SİSTEM ÖZELLİKLERİM

SİSTEM : WİN 8.1
    RAM : 8 GB
    EKRAN KARTI : NVDIA GEFORCE GT 740M
    İŞLEMCİ: INTEL İ7 (2.00 GHZ)
  • Watch Dogs minimum Gereksinimleri:
    İşletim Sistemi: Windows Vista 64 Bit (servis pack 2 ile birlikte) / Windows 7 64 Bit (Service Pack 1 ile birlikte) / Windows 8 64 Bit
    İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 940 @ 3 GHz
    RAM: 6 GB
    Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 15 GB olarak belirtiliyor.
    Ekran kartı: 1 GB video belleğe sahip ve Shader Model 5.0 desteği sunan ekran kartı
    Direct X: Dx 11

Ekran kartı olarak:
    Nvidia GeForce GTX460 veya daha iyisi, GT500, GT600, GT700 serileri
    AMD Radeon HD5850 veya daha iyisi, HD6000, HD7000, R7 and R9 serileri
    Intel® Iris™ Pro HD 5200 desteklemektedir

NOT1: Ram işletim sistemi ve ekran kartı oyunu kaldırıyor ancak işlemci sorun çıkarabilir erdemm25. Birşey olmaz biraz zorlansada olur diyorsan oyunun çözünürlüğünü düşürerek oynayabilirsin bu işlemci yükünü hafifletir.

NOT2: ATI radeon hd 5770 ekran kartı, 8 gb ram, 3.40 ghz işlemci, win7 sistem özellikleriyle oyunu 1920x1080p, medium grafikte kasmadan oynadım. bu karşılaştırma konusunda yardımcı olabilir.

• eng01 kullanıcısına yanıt
    Yorumun için teşekkür ederim yani öyle abartılı bir kasma olmadan en düşükde oynatırsa alıcam ama işte oyun biraz pahalı boşu boşuna para vermekten korkuyorum.
    Bİ site var oradan kontrol ettim ekran kartı ve işlemci eksik diyor o yüzden emin olamadım.
  • Bu linkte sistem gereksinimleri ve desteklenen ekran kartları var(işlemci düşük buna bir şey diyemem ancak ekran kartın 1GB ve DX11 destekli olduğundan kesinlikle uyumlu(ekran kartın GT740m serisinin 2GBlik versiyonuda olabilir ))

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Watch_Dogsin_Yeni_Sistem_Gereksinimleri_Yayinda-42085.htm

Eğer çok şüphen varsa tavsiyem önce oyunu internetten crackli olarak indirmen ve denemen ELDERS (sakın skidrow indirme virüslüymüş) sürümü vardı ben o şekilde denedim13GB bir kaç saat içinde iner sende denersin kasma yoksa orjinal alabilirsin bir kaç gb ve zaman 100 lirandan daha değerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eng01 -- 4 Temmuz 2014; 0:32:51 >

• Merhaba tamda istediğim konuyu buldum .

Sistemim imzamda yazıyor. Bende olan oyunlar Watch dogs, BF3, BF4, Sniper elite 2, Far cry 3 , ets 2, state of decay bide amd'den 3 oyun hediye gelecek ama onları tam belirlemedim. Burada 3 oyun ve ekstra 50tl değerinde bir oyun önerirseniz sevinirm . İleride watch dogs gibi ön siparişe çıktığı gibi gta 5 almak istiyorum. Önerdiğiniz oyunun online'i olsun lütfen.

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 4 Temmuz 2014; 1:39:24 >

• eng01 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ilgilendiğin için ekran kartım 2 gb lık zaten dediğin gibi,
    İşlemcide umarım kaldırır en iyisi ben dediğin gibi internetten cracklisini indirip deneyeyim. İlgin için çok teşekkür ederim tekrardan
  • @eng01 Öneriler için teşekkürler
  • ne demek arkadaşlar ben burdayken sizi oyunsuz bırakırmıyım hiç :D
  • Candance kullanıcısına yanıt
    3.lü oyun için seçenekler:(AMD nin web sitesinde paylaştığı görselden seçildi)

Payday 2
    Dirt 3
    Tomb Raider

50 liralık öneri:

Pes 2014=teknosada kutulu %44 indirime girmiş=49TL
    Crysis 3=49TL
    plants vs zombies garden warfare=playstore=48TL

(Bence 50 liralık bir oyun alacağına 27 liradan 2 tane 10$ Steam Wallet kodu al steamdan aynı paraya bir kaç indirime girmiş AAA yapım oyunu alabilirsin)

NOT: GTA5 kaçmaz!!!
  • Core İ5 2,53 - 4gb ram - 1gb 310 m ekran kartı. zorlanmadan oynayabileceğim araba yarışı arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eng01

3.lü oyun için seçenekler:(AMD nin web sitesinde paylaştığı görselden seçildi)

Payday 2
    Dirt 3
    Tomb Raider

50 liralık öneri:

Pes 2014=teknosada kutulu %44 indirime girmiş=49TL
    Crysis 3=49TL
    plants vs zombies garden warfare=playstore=48TL

(Bence 50 liralık bir oyun alacağına 27 liradan 2 tane 10$ Steam Wallet kodu al steamdan aynı paraya bir kaç indirime girmiş AAA yapım oyunu alabilirsin)

NOT: GTA5 kaçmaz!!!

Zaten steamdan almayı düşünüyorum kutulu kutusuz benim için önemli değil. önerdiklerinizden bir tek crysis 3 içime sindi.
  • delimimar D kullanıcısına yanıt
    Grid serisi (2 , 3 ,autosport)
    Dirt serisi ( 3. oyun işlemci 2.8 istiyor çözünürlüğü düşürmek yardımcı olur)
    NFS underground 2, carbon , most wanted ve Most Wanted 2012
    burnout paradise
    WRC serisi
    TrackMania 2
    flatout serisi (özellikle 2 oyun)

Driver (Özellikle Driver san francisco!!! ancak bu tam bir yarış oyunu değil araba sürerek polislik hikayesi yürüttüğümüz arada yarış yaptığımız çok zevkli bir oyun)
  • MAFİA 1. oyun (2. oyun efsane ama işlemciyi zorlar)
    Bully
    Mercenaries 2
    Saints row 2 (istersen the thirt e bak ama biraz zorlar - 4. oyuna hiç girme)
    Hitman serisi(Contracts, Codename 47, 2 Silent Assassin, Blood Money)
    sleeping dogs
    Kane & Lynch 2: Dog Days
    Kane & Lynch : Dead Men
  • Model: Aspire E1-571G
    BIOS: InsydeH2O Version 03.72.23V2.21
    Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz (4 CPUs), ~2.6GHz
    Memory: 4096MB RAM
    DirectX Version: DirectX 11
    Card name: Intel(R) HD Graphics 4000
    Display Memory: 1664 MB
    Card name: NVIDIA GeForce 710M
    Display Memory: 2048 MB

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Trotiur kullanıcısına yanıt
    Hangi tür istersiniz yazsanız daha iyi yardımcı oluruz genel olarak söylüyorum aktif olarak burdayım 13.00-23.00 arası burdayım tavsiye vermeye hazırım
  • 3 önerim var:Call of duty ghosts,black ops2,Batman arkham origins
  • sistemim
    asus m2nplus
    zotack 8500 gt 1024 mb ekran kartı
    amd athlon 54 4800x işelmci
    1 gb ram

savaş oyunu ve max payne tarzı oyun tavisye edermisiniz?
  • asus x54c marka laptop
    4096 mb ram
    intel pentiuö cpu b950 @2.10 ghz(2 cpus)
    directx 100
    intel hd graphics famly 1300 mb
    warface kaldırır mı
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.